Kontakt Nowości Strona Główna Newsletter Salon Abacosun Promocje Partnerzy
Zapytanie ofertowe
Zainteresowaliśmy Ciebie naszą ofertą? Wyślij nam wiadomość lub po prostu zadzwoń do nas. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!
58 664 66 20

ODMŁADZANIE / LIFTING / ZMARSZCZKI

NOŻYCZKI LIFTINGUJĄCE
NOŻYCZKI  LIFTINGUJĄCE
Magiczne zabiegi odmładzające przywracają skórze sprężystość, jędrność i niwelują zmarszczki. Napięcie i gładkość skóry jest odczuwalna i widoczna już po pierwszym masażu liftingującym. Wszystko to jest możliwe dzięki zastosowaniu 6 skutecznych bioprądów i rewolucyjnych, ergonomicznych sond, które pobudzają do regeneracji każdy punkt na twarzy i wokół oczu. Innowacyjne Nożyczki Liftingujące zwiększają masę mięśniową, pobudzają produkcję kolagenu i odżywienie tkanek. Masaż wykonywany sondami pobudza ruch limfy przez co pomaga zmniejszyć opuchliznę.
Cena: od 100 ZŁ
NOŻYCZKI  LIFTINGUJĄCE
MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA "LIFTNGZON"
MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA
Mezoterapia Mikroigłowa to zabieg, łączący w sobie intensywną stymulację skóry poprzez jej nakłuwanie oraz regenerujące działanie głęboko wtłaczanych aktywnych preparatów. Podczas zabiegu mikronakłuwania, tworzą się w naskórku "tunele", które dają możliwość głębokiego wprowadzenia preparatu dobranego do potrzeb skóry. Na efektywność zabiegu mają również wpływ tworzące się mikrourazy. Prowokują one zdolności organizmu do reakcji naprawczych, będących podstawą odnowy tkanek.
Cena: 230 ZŁ
MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA "LIFTNGZON"
FALE RADIOWE RF
FALE RADIOWE RF
Zabieg z użyciem fal radiowych. W nieinwazyjny sposób odbudowuje i regeneruje kolagen oraz pobudza komórki fibroblastów do jego tworzenia, co wpływa na spłycenie zmarszczek. Zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry, następuje poprawa owalu twarzy i kolorytu cery. Radioforeza zabieg falami radiowymi podczas którego stosuje się specjalne aktywne kosmetyki przeciwzmarszczkowe.
Cena: 100 - 180 ZŁ
FALE RADIOWE RF
ŻELAZKO - PRASOWANIE ZMARSZCZEK
ŻELAZKO - PRASOWANIE ZMARSZCZEK
Zabieg w szybki sposób przyczynia się do poprawy owalu twarzy i spłycenia zmarszczek. Wzmacnia i regeneruje mięśnie twarzy, polepsza dotlenienie i odżywienie komórek skóry.
Cena: 70 - 120 ZŁ
ŻELAZKO - PRASOWANIE ZMARSZCZEK
IPL FOTOODMŁADZANIE
IPL FOTOODMŁADZANIE
Fotostymulacja światłem pulsacyjnym prowadzi do rewitalizacji i odnowy komórkowej sprzyjającej procesom odmładzania skóry.
Cena: od 50 ZŁ
IPL FOTOODMŁADZANIE
CHROMOREWITALIZACJA
CHROMOREWITALIZACJA
Wykonywana jest grzebieniem pokrytym 24K złotem. Zastosowanie mikroprądów jednocześnie z chromoterapią wpływa na poprawę cyrkulacji i normalizację systemu limfatycznego, działa odmładzająco, stymulująco i regenerująco na tkanki skóry
Cena: 40 - 70 ZŁ
CHROMOREWITALIZACJA
MIKROLIFT
MIKROLIFT
Oddziałuje pozytywnie na mięśnie oraz skórę . W znaczny sposób sprzyja procesom regeneracyjnym i odmładzającym. Pobudza wytwarzanie kolagenu i elastyny, poprawia owal twarzy, działa ujędrniająco.
Cena: 100 ZŁ
MIKROLIFT
LEOREX - spłyć zmarszczki w 10 minut!
LEOREX - spłyć zmarszczki w 10 minut!
Fenomenem produktów Leorex jest ich odmienne od tradycyjnych kosmetyków działanie fizyczne. Opatentowane struktury MATRIX na bazie mikrocząstek krzemionki wiążą się z powierzchnią skóry i łączą się w sieć tworząc niewidoczną bazę. W ciągu kilku minut sieć obkurcza się i podnosi skórę wypychając zmarszczki oraz usuwając martwe komórki naskórka, zanieczyszczenia i toksyny.
Cena: 350 ZŁ
LEOREX - spłyć zmarszczki w 10 minut!
PROFESJONALNA KOSMETYKA
PROFESJONALNA KOSMETYKA
Kuracje odmładzające z użyciem aparatów, dopełniane są profesjonalną pielęgnacją kosmetyczną która przedłuża żywotność komórek. Nasze kosmetyki zawierają nowoczesne, aktywnie odmładzające składniki: trylagen, matrixyl, sirtuiny, si-matrix, betglukany i inne aktywne składniki.
ZABIEGI INTENSYWNE
ZABIEGI INTENSYWNE
Odmładzające terapie skojarzeniowe polegają na zastosowaniu szeregu najnowszych metod i energii podczas jednego zabiegu. Takie połączenie maksymalizuje skuteczność, daje szybkie, spektakularne oraz długotrwałe efekty. Są to najbardziej popularne usługi w naszym instytucie. Czas i kluczowe elementy terapii dobierane są podczas konsultacji i pokazowego zabiegu.
ZABIEGI INTENSYWNE