Abacosun logo
0
>
>

ECHOS - ŚWIATOWA NOWOŚĆ

ECHOS - ŚWIATOWA NOWOŚĆ

skontaktuj się z nami, aby poznać cenę
Zaloguj się lub skontaktuj się z nami, aby poznać cenę dla profesjonalistów.

Rate 0
Rate 0
Rate 0
Rate 0
Rate 0
Ocena 0/5
ECHOS - ELECTROCEUTICAL

Nowa, skuteczna technologia do zabiegów:
 • modelowania sylwetki,
 • antycellulitowych,
 • zmniejszających komórki tłuszczowe,
 • drenażowych,
 • tonizujących,
 • ujędrniających,
 • redukujących obrzęki
OPIS PRODUKTU

ECHOS - PRZYSZŁOŚĆ WYSZCZUPLANIAElectroCeutical to wyjątkowy rodzaj dynamicznej biostymulacji, która oddziałuje na komórki ciała oraz modyfikuje ich funkcjonowanie. ElectroCeutical pracuje w harmonii z organizmem. Metoda polega na wykorzystaniu zmiennych mikroimpulsów wysokiego napięcia o krótkim czasie trwania i niskiej częstotliwości. Zastosowanie mikropulsów charakterystycznych dla ElectroCeutical ma na celu uruchomienie systemu naprawczego organizmu.ELECTROCEUTICAL – SIŁOWNIA DLA KOMÓREK

Poprzez dynamiczną biostymulajcę charakteryzującą się szybką zmianą impulsu asymetryczną falą i niską częstotliwością aktywowane są naturalne procesy biologiczne. Technologia Echos jest objęta zgłoszeniem patentowym.


INTELIGENTNA TECHNOLOGIA

Zaburzenia mikrorążenia sprawiają, że utrudniony jest transport substancji odżywczych i tlenu. Zwiększenie ilości limfy w przestrzeniach międzykomórkowych wywołuje obrzęki. Nieprawidłowe funkcjonowanie komórek hamuje wydalanie toksyn z organizmu i wpływa na powstawanie szeregu problemów estetycznych. Toksyny gromadzą się między innymi w tkance tłuszczowej, wiążą tłuszcz i utrudniają jego spalanie.

Intuicyjna technologia Echos działa tam gdzie zlokalizowany jest problem. ElectroCeutical dociera do wadliwie działających komórek i aktywuje procesy naprawcze w ten sposób usuwając przyczyny problemów estetycznych.

Echos stymuluje dotlenienie, odżywienie, metabolizm oraz wywołuje angiogenezę. Zabieg normalizuje funkcjonowanie, przywraca sprawność komórek i wpływa na procesy odmładzające.ELECTROCEUTICAL - DZIAŁANIE:

Globalne zabiegi wyszczuplające, antycellulitowe i ujędrniające.  Echos generuje modulowane mikroimpulsy, które oddziałują na komórki skóry i tkankę podskórną. Indukują ruch jonów i wywołują korzystne zmiany w komórkach.

ElectroCeutical oddziałuje na skórę i tkankę tłuszczową. Dynamiczna biostymulacja przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, redukuje objętość adipocytów modelując w ten sposób ciało oraz wygładzając cellulit.

Efekty biologiczne ElectroCeutical to zwiększenie syntezy ATP będącego nośnikiem energii w komórkach. Ponadto zwiększa się wytwarzanie protein, następuje poprawa dotlenienia, aktywacja metabolizmu i mikrokrążenia. Zabiegi ujędrniają ciało i przywracają skórze młodszy, zdrowy wygląd.

Procesy zachodzące pod wpływem ElectroCeutical w sposób niezwykle aktywny pobudzają regenerację i wygładzenie skóry.  Energia impulsów ElectroCeutical pomaga odwrócić procesy starzenia się komórek. Żadne inne urządzenie nie jest w stanie w tak skuteczny sposób stymulować mikrocyrkulację jak Echos. Poprawa mikrocyrkulacji zwiększa dotlenienie i odżywienie tkanek ułatwiając w ten sposób usuwanie toksyn i substancji ubocznych przemiany materii.

Echos działa intensywnie drenażowo i stymuluje ruch limfy. Już po 17 minutowym zabiegu odczuwalne są efekty. W krótkim czasie następuje poprawa funkcjonowania włosowatych naczyń limfatycznych i całego układu limfatycznego. Echos stymuluje eliminację złogów, toksyn i nadmiaru płynów zmniejszając opuchliznę i obrzęki. Terapia ta redukuje i wspomaga profilaktykę cellulitu. Jest nieodłączna w zabiegach modelujących ciało.ELECTROCEUTICAL – REGENERUJE KOMÓRKI I NORMALIZUJE ICH FUNKCJONOWANIE


ECHOS - ZALETY:

Echos jest niezastąpionym aparatem w terapiach modelujących sylwetkę, antycellulitowych i drenujących.

 • Krótkie zabiegi modelujące ciało i antycellutlitowe
 • Czas terapii wynosi 17-30 minut
 • Poprawia stan skóry i ujędrnia
 • Odczucie lekkości nóg po pierwszym zabiegu
 • Po kilku zabiegach następuje poprawa napięcia skóry, redukcja cellulitu
 • Efektywny drenaż
 • Skutecznie i szybko usuwa nadmiar płynów
 • Wyjątkowa łatwość obsługi
 • Zabieg nie wymaga przybywania z pacjentem, oszczędzają czas i koszty
 • Zabieg posiada przedłużone działanie do 48 h po zabiegu
 • Aktywizuje metabolizm, drenaż, mikrokrażęnie, wpływa na tworzenie naczyń włosowatych
 • Echos polepsza wchłanianie stosowanym po zabiegu kosmetyków


W przeciwieństwie do presoterapii w przypadku Echos żylaki nie są przeciwwskazaniem do wykonywania zabiegów. Jest to więc pierwszy profesjonalny zabieg drenażowy dla osób cierpiących na żylaki.

Echos może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z innymi metodami, np falą uderzeniową czy falą radiową. Dowiedziono, że ElectroCeutical zwiększa o 30% skuteczność innych metod.

Echos jest niezastąpiony w gabinetach modelowania sylwetki.  Liczne badania pokazały, że Echos jest doskonałym katalizatorem zmian w komórkach pomagając redukować cellulit, tkankę tłuszczową i aktywując detoksykację.

Urządzenie jest intuicyjne w obsłudze. Schematy zabiegowe wyświetlają się na ekranie co ułatwia pracę.

Zabiegi Echos są nieinwazyjne i skuteczne. Pierwsze rezultaty są widoczne już po jednym zabiegu. Poprawia się struktura skóry, odczuwalna jest lekkość nóg i zmniejsza się opuchlizna.


ELECTROCEUTICAL - GENEZA

Koncepcja medyczna zastosowana w estetyce. Metoda Echos to innowacyjne rozwiązanie dla estetyki i medycyny estetycznej. Genezą ElectroCeutical jest fizykoterapia i medycyna, gdzie został on zastosowany na przykład w rozruszniku serca.

W oparciu o wieloletnie doświadczenia i testy przeprowadzane w celu leczenia problemów naczyniowch oraz bólu w neuropati, laboratoria EME opracowały Echos. Innowacyjne urządzenie wykorzystujące najnowszą technologię - ElectroCeutical.

Echos to jedyne urządzenie na świecie, które wykorzystuje ElectroCeutical do zabiegów estetycznych. Teraz owoc wieloletnich badań jest już dostępny na rynku Polskim.


ZABIEGI:

Zabiegi można wykonywać na brzuchu, biodrach, nogach, pośladkach, bryczesach, ramionach. Urządzenie posiada software z gotowymi programami zabiegowymi.


ECHOS - WSKAZANIA DO ZABIEGÓW

 • Cellulit typ 1-3
 • Nadmiar tkanki tłuszczowej
 • Zastoje limfatyczne
 • Retencja wody
 • Modelowanie sylwetki
 • Utrata jędrności skóry
 • Uczucie cieżkich nóg


ELECTROCEUTICAL - ŚWIATOWA NOWOŚĆ ZGŁOSZONA DO PATENTU


ZALECANA ILOŚĆ ZABIEGÓW:

W zależności od problemu estetycznego zaleca się wykonanie 6 - 12 zabiegów, 2 x w tygodniu. Stosując Echos z inną technologią na przykład falą uderzeniową zabieg wykonuje się 1 x w tygodniu.

EME


Firma została założona w 1983 w Pesaro i specjalizuje się w produkcji sprzętu do medycyny estetycznej, fizjoterapii i estetyki.  Ścisła współpraca między wewnętrznym działem badawczo-rozwojowym, zewnętrznymi specjalistami i instytucjami pozwala proponować każdego roku innowacyjne i skuteczne rozwiązania. Produkty EME są 100% wyprodukowane we Włoszech.

Laboratorium EME jest wynikiem synergii między badaniami naukowymi i rozwojem, edukacją i promocją.

Urządzenia EME zdobyły uznanie za jakość, skuteczność i są obecnie dystrybuowane w ponad 60 krajach. Produkty EME zostały wybrane między innymi przez federacje sportowe i najlepsze kliniki na całym świecie.

efekty stosowania
 • modelowanie sylwetki,
 • redukcja cellulitu,
 • zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych,
 • poprawa jędrności ciała,
 • polepszenie stanu skóry,
 • redukcja opuchlizny, obrzęków,
 • poprawa krążenia limfy


Podstawa OPCJA

Prezentowana podstawa do urządzenia stanowi wyposażenie opcjonalne.

Wsparcie

FINANSOWANIE:  leasing, raty, gotówka

SZKOLENIE w siedzibie klienta

WSPARCIE POSPRZEDAŻOWE: szkolenie,  transport, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, konsultacje telefoniczne dotyczące wykonywania zabiegów, możliwość kontaktu telefonicznego w celu uzyskania wsparcia technicznego,

Opinie klientów

Kupiłeś ten produkt?

Dodaj swoją opinię i doświadczenia z używania.

Opinie nie są weryfikowane pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

zapytaj doradcę
Małgorzata Rożeńska

Specjalista ds. sprzedaży

Małgorzata Rożeńska
Łukasz Markowski

manager ds. rozwoju i sprzedaży

Łukasz Markowski

blog - zainspiruj się

pokaż więcej wpisów

Dodaj opinię

Jeśli posiadasz konto, to konieczne przed dodaniem opinii.Możesz też założyć darmowe konto:

Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności w celu uzyskania odpowiedzi na wysyłane pytanie.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas