Abacosun logo
0
>
>

ECHOS - ŚWIATOWA NOWOŚĆ

ECHOS - ŚWIATOWA NOWOŚĆ

skontaktuj się z nami, aby poznać cenę
Zaloguj się lub skontaktuj się z nami, aby poznać cenę dla profesjonalistów.

Rate 0
Rate 0
Rate 0
Rate 0
Rate 0
Ocena 0/5
ECHOS - ELECTROCEUTICAL

Nowa, skuteczna technologia do zabiegów:
 • modelowania sylwetki,
 • antycellulitowych,
 • zmniejszających komórki tłuszczowe,
 • drenażowych,
 • tonizujących,
 • ujędrniających,
 • redukujących obrzęki
OPIS PRODUKTU

ECHOS - PRZYSZŁOŚĆ WYSZCZUPLANIAElectroCeutical to wyjątkowy rodzaj dynamicznej biostymulacji, która oddziałuje na komórki ciała oraz modyfikuje ich funkcjonowanie. ElectroCeutical pracuje w harmonii z organizmem. Metoda polega na wykorzystaniu zmiennych mikroimpulsów wysokiego napięcia o krótkim czasie trwania i niskiej częstotliwości. Zastosowanie mikropulsów charakterystycznych dla ElectroCeutical ma na celu uruchomienie systemu naprawczego organizmu.ELECTROCEUTICAL – SIŁOWNIA DLA KOMÓREK

Poprzez dynamiczną biostymulajcę charakteryzującą się szybką zmianą impulsu asymetryczną falą i niską częstotliwością aktywowane są naturalne procesy biologiczne. Technologia Echos jest objęta zgłoszeniem patentowym.


INTELIGENTNA TECHNOLOGIA

Zaburzenia mikrorążenia sprawiają, że utrudniony jest transport substancji odżywczych i tlenu. Zwiększenie ilości limfy w przestrzeniach międzykomórkowych wywołuje obrzęki. Nieprawidłowe funkcjonowanie komórek hamuje wydalanie toksyn z organizmu i wpływa na powstawanie szeregu problemów estetycznych. Toksyny gromadzą się między innymi w tkance tłuszczowej, wiążą tłuszcz i utrudniają jego spalanie.

Intuicyjna technologia Echos działa tam gdzie zlokalizowany jest problem. ElectroCeutical dociera do wadliwie działających komórek i aktywuje procesy naprawcze w ten sposób usuwając przyczyny problemów estetycznych.

Echos stymuluje dotlenienie, odżywienie, metabolizm oraz wywołuje angiogenezę. Zabieg normalizuje funkcjonowanie, przywraca sprawność komórek i wpływa na procesy odmładzające.ELECTROCEUTICAL - DZIAŁANIE:

Globalne zabiegi wyszczuplające, antycellulitowe i ujędrniające.  Echos generuje modulowane mikroimpulsy, które oddziałują na komórki skóry i tkankę podskórną. Indukują ruch jonów i wywołują korzystne zmiany w komórkach.

ElectroCeutical oddziałuje na skórę i tkankę tłuszczową. Dynamiczna biostymulacja przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, redukuje objętość adipocytów modelując w ten sposób ciało oraz wygładzając cellulit.

Efekty biologiczne ElectroCeutical to zwiększenie syntezy ATP będącego nośnikiem energii w komórkach. Ponadto zwiększa się wytwarzanie protein, następuje poprawa dotlenienia, aktywacja metabolizmu i mikrokrążenia. Zabiegi ujędrniają ciało i przywracają skórze młodszy, zdrowy wygląd.

Procesy zachodzące pod wpływem ElectroCeutical w sposób niezwykle aktywny pobudzają regenerację i wygładzenie skóry.  Energia impulsów ElectroCeutical pomaga odwrócić procesy starzenia się komórek. Żadne inne urządzenie nie jest w stanie w tak skuteczny sposób stymulować mikrocyrkulację jak Echos. Poprawa mikrocyrkulacji zwiększa dotlenienie i odżywienie tkanek ułatwiając w ten sposób usuwanie toksyn i substancji ubocznych przemiany materii.

Echos działa intensywnie drenażowo i stymuluje ruch limfy. Już po 17 minutowym zabiegu odczuwalne są efekty. W krótkim czasie następuje poprawa funkcjonowania włosowatych naczyń limfatycznych i całego układu limfatycznego. Echos stymuluje eliminację złogów, toksyn i nadmiaru płynów zmniejszając opuchliznę i obrzęki. Terapia ta redukuje i wspomaga profilaktykę cellulitu. Jest nieodłączna w zabiegach modelujących ciało.ELECTROCEUTICAL – REGENERUJE KOMÓRKI I NORMALIZUJE ICH FUNKCJONOWANIE


ECHOS - ZALETY:

Echos jest niezastąpionym aparatem w terapiach modelujących sylwetkę, antycellulitowych i drenujących.

 • Krótkie zabiegi modelujące ciało i antycellutlitowe
 • Czas terapii wynosi 17-30 minut
 • Poprawia stan skóry i ujędrnia
 • Odczucie lekkości nóg po pierwszym zabiegu
 • Po kilku zabiegach następuje poprawa napięcia skóry, redukcja cellulitu
 • Efektywny drenaż
 • Skutecznie i szybko usuwa nadmiar płynów
 • Wyjątkowa łatwość obsługi
 • Zabieg nie wymaga przybywania z pacjentem, oszczędzają czas i koszty
 • Zabieg posiada przedłużone działanie do 48 h po zabiegu
 • Aktywizuje metabolizm, drenaż, mikrokrażęnie, wpływa na tworzenie naczyń włosowatych
 • Echos polepsza wchłanianie stosowanym po zabiegu kosmetyków


W przeciwieństwie do presoterapii w przypadku Echos żylaki nie są przeciwwskazaniem do wykonywania zabiegów. Jest to więc pierwszy profesjonalny zabieg drenażowy dla osób cierpiących na żylaki.

Echos może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z innymi metodami, np falą uderzeniową czy falą radiową. Dowiedziono, że ElectroCeutical zwiększa o 30% skuteczność innych metod.

Echos jest niezastąpiony w gabinetach modelowania sylwetki.  Liczne badania pokazały, że Echos jest doskonałym katalizatorem zmian w komórkach pomagając redukować cellulit, tkankę tłuszczową i aktywując detoksykację.

Urządzenie jest intuicyjne w obsłudze. Schematy zabiegowe wyświetlają się na ekranie co ułatwia pracę.

Zabiegi Echos są nieinwazyjne i skuteczne. Pierwsze rezultaty są widoczne już po jednym zabiegu. Poprawia się struktura skóry, odczuwalna jest lekkość nóg i zmniejsza się opuchlizna.


ELECTROCEUTICAL - GENEZA

Koncepcja medyczna zastosowana w estetyce. Metoda Echos to innowacyjne rozwiązanie dla estetyki i medycyny estetycznej. Genezą ElectroCeutical jest fizykoterapia i medycyna, gdzie został on zastosowany na przykład w rozruszniku serca.

W oparciu o wieloletnie doświadczenia i testy przeprowadzane w celu leczenia problemów naczyniowch oraz bólu w neuropati, laboratoria EME opracowały Echos. Innowacyjne urządzenie wykorzystujące najnowszą technologię - ElectroCeutical.

Echos to jedyne urządzenie na świecie, które wykorzystuje ElectroCeutical do zabiegów estetycznych. Teraz owoc wieloletnich badań jest już dostępny na rynku Polskim.


ZABIEGI:

Zabiegi można wykonywać na brzuchu, biodrach, nogach, pośladkach, bryczesach, ramionach. Urządzenie posiada software z gotowymi programami zabiegowymi.


ECHOS - WSKAZANIA DO ZABIEGÓW

 • Cellulit typ 1-3
 • Nadmiar tkanki tłuszczowej
 • Zastoje limfatyczne
 • Retencja wody
 • Modelowanie sylwetki
 • Utrata jędrności skóry
 • Uczucie cieżkich nóg


ELECTROCEUTICAL - ŚWIATOWA NOWOŚĆ ZGŁOSZONA DO PATENTU


ZALECANA ILOŚĆ ZABIEGÓW:

W zależności od problemu estetycznego zaleca się wykonanie 6 - 12 zabiegów, 2 x w tygodniu. Stosując Echos z inną technologią na przykład falą uderzeniową zabieg wykonuje się 1 x w tygodniu.

EME


Firma została założona w 1983 w Pesaro i specjalizuje się w produkcji sprzętu do medycyny estetycznej, fizjoterapii i estetyki.  Ścisła współpraca między wewnętrznym działem badawczo-rozwojowym, zewnętrznymi specjalistami i instytucjami pozwala proponować każdego roku innowacyjne i skuteczne rozwiązania. Produkty EME są 100% wyprodukowane we Włoszech.

Laboratorium EME jest wynikiem synergii między badaniami naukowymi i rozwojem, edukacją i promocją.

Urządzenia EME zdobyły uznanie za jakość, skuteczność i są obecnie dystrybuowane w ponad 60 krajach. Produkty EME zostały wybrane między innymi przez federacje sportowe i najlepsze kliniki na całym świecie.

efekty stosowania
 • modelowanie sylwetki,
 • redukcja cellulitu,
 • zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych,
 • poprawa jędrności ciała,
 • polepszenie stanu skóry,
 • redukcja opuchlizny, obrzęków,
 • poprawa krążenia limfy


Podstawa OPCJA

Prezentowana podstawa do urządzenia stanowi wyposażenie opcjonalne.

Wsparcie

FINANSOWANIE:  leasing, raty, gotówka

SZKOLENIE w siedzibie klienta

WSPARCIE POSPRZEDAŻOWE: szkolenie,  transport, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, konsultacje telefoniczne dotyczące wykonywania zabiegów, możliwość kontaktu telefonicznego w celu uzyskania wsparcia technicznego,

Opinie klientów

Kupiłeś ten produkt?

Dodaj swoją opinię i doświadczenia z używania.

Opinie nie są weryfikowane pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

zapytaj doradcę
Magdalena Senderska

Dyrektor ds. Wsparcia Sprzedaży

Magdalena Senderska
Małgorzata Rożeńska

Specjalista ds. sprzedaży

Małgorzata Rożeńska
Łukasz Markowski

manager ds rozwoju i sprzedaży

Łukasz Markowski

blog - zainspiruj się

pokaż więcej wpisów

Dodaj opinię

Jeśli posiadasz konto, to konieczne przed dodaniem opinii.Możesz też założyć darmowe konto:

Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności w celu uzyskania odpowiedzi na wysyłane pytanie.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas