Abacosun logo
0
>
>

Enerjet

Enerjet

skontaktuj się z nami, aby poznać cenę
Zaloguj się lub skontaktuj się z nami, aby poznać cenę dla profesjonalistów.

Rate 0
Rate 0
Rate 0
Rate 0
Rate 0
Ocena 0/5
Stworzony w technologii JVR™ - Jet Volumetric Remodeling Technology Połączenie energii kinetycznej i substancji naprawczej.

EnerJet™ to przełomowa, opatentowana metoda do redukcji zmarszczek, bezoperacyjnego liftingu, remodelowania blizn i skóry.

Zabiegi gwarantują bezpieczeństwo, są przeznaczone dla wszystkich typów skóry i mogą być wykonywane przez cały rok. Badania kliniczne potwierdzają natychmiastowe i długotrwałe efekty.
OPIS PRODUKTU


TECHNOLOGIA

 • Enerjet™ w sposób pneumatyczny wprowadza głęboko do warstwy skóry właściwej strumień kwasu hialuronowego lub innego środka naprawczego ( bez igieł).
 • Kwas hialuronowy w połączeniu z energią kinetyczną wywołuje kontrolowany mikrouraz aktywując naturalny proces regeneracyjny organizmu.
 • Punkt wejściowy strumienia w naskórku ma tylko 200 mikronów pozostawiając minimalny ślad. Strumień rozprzestrzenia się w skórze pokrywając obszar o 1000 razy większy w porównaniu z wkłuciem igły.
 • Unikalna, zaawansowana technologia EnerJet™ zapewnia natychmiastowe i długotrwałe efekty bez stosowania igieł i energii termicznej.
 • EnerJet™ polepsza wygląd i gęstość skóry, redukuje oznaki starzenia się skóry nawet w najdelikatniejszych miejscach, takich jak: dłonie, dekolt, szyja, policzki, skóra wokół oczu i ust.TECHNOLOGIA JVR™

Jet Volumetric Remodeling - JVR™ to opatentowana technologia bezigłowa, która jednocześnie podaje energię kinetyczną i kwas hialuronowy lub inną substancję naprawczą w głąb do warstwy skóry właściwej. Pozwala to uzyskać efekt mikrourazu o kontrolowanej głębokości w celu aktywizacji przebudowy skóry właściwej.
Połączone działanie kontrolowanego mikrourazu i substancji stymuluje naturalne procesy naprawcze organizmu prowadząc do regeneracji skóry. Molekuły kwasu hialuronowego wchłaniają wodę zapewniając szybki efekt i wywołują natychmiastową i widoczną poprawę.
Długotrwały proces reorganizacji bazujący na unikalnym typie urazu pobudza tworzenie kolagenu, tworząc grubszą tkankę i zapewniając długotrwały efekt zdrowej i odmłodzonej skóry.

Technologia JVR™ w sposób precyzyjny dostarcza energię kinetyczną i substancję naprawczą tworząc punkt wejściowy w naskórku o wielkości tylko 200 mikronów.
Po dotarciu w głąb do warstwy skóry właściwej, strumień kwasu hialuronowego rozprzestrzenia się poziomo pokrywając obszar 1000 razy większy od podania preparatu igłą. Zapewnia to penetrację i działanie środka na większy obszar skóry właściwej i tym samym maksymalną skuteczność zabiegu.
Cząstki kwasu hialuronowego działają jak “ nano – pociski”. Rozprzestrzeniając się w skórze właściwej wywołują efekt głębokiego wolumetrycznego mikrourazu. Następuje stymulacja fibroblastów do tworzenia nowych włókien kolagenowych. To unikalna technologia i jedyna na świecie, która wykorzystuje środek naprawczy do wywołania mikrourazu.

Tak jak w przypadku innych metod, potrzebny jest czasy, aby uzyskać długofalowe, widoczne efekty odnowy skóry, a zabieg może wymagać powtórzenia. Unikalna technologia EnerJet™ pokonała jednak czas oczekiwania na rezultaty zapewniając pierwszy efekt natychmiast po zabiegu. Pacjent widzi więc poprawę już po zabiegu, a efekt ten zostaje wzmocniony po zakończeniu procesów regeneracyjnych i zwiększeniu gęstości skóry.
Substancja naprawcza rozproszona w skórze właściwej aktywuje wewnątrzkomórkowe szlaki sygnałowe (CR44) pobudzające proces naprawy mikrourazów i gromadzi oraz zatrzymuje cząsteczki wody poprawiając miejscowe nawilżenie i zwiększając objętość tkanek w okolicy poddanej zabiegowi.
Bezpieczeństwo jest wiodącą zaletą technologii JVR™, która oddziałuje wewnątrz skóry właściwej, unikając uszkodzenia naskórka (punkt wejściowy do 200 mikronów). Ponadto EnerJet™ oddziałuje tylko na wytyczony obszar skóry.
Dodatkowym walorem jest możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok i stosowania EnerJet™ w przypadku wszystkich typów skóry.


ENERJET™ – TECHNOLOGIA JVR™ ZAPWENIA:

 • skuteczny remodeling w oparciu o energię kinetyczną i środek naprawczy
 • znacznie głębszą penetrację, do warstwy skóry właściwej (do 6 mm), w porównaniu z innym technologiami emitującymi energię
 • mikrocząstki kwasu hialuronowego pokrywają obszar 1000 razy większy w porównaniu do podania preparatu igłą
 • bezigłowe, bezpieczne i szybkie zabiegi
 • widoczne natychmiastowe i długotrwałe efekty


 • WSPARCIE POSPRZEDAŻOWE: Szkolenie, transport, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, konsultacje telefoniczne dotyczące wykonywania zabiegów, możliwość kontaktu telefonicznego w celu uzyskania wsparcia technicznego,
 • MATERIAŁY REKLAMOWE: Spytaj o dostępne materiały
stosowanie

KINETYCZNIE WPROWADZANY KWAS HIALURONOWY ZASTOSOWANIE:

 • bezoperacyjny lifting, spłycenie zmarszczek
 • remodelowanie blizn, bliznowców
 • remodelowanie,  zagęszczenie  skóry


efekty stosowania

ZALETY:

 • krótki czas zabiegu
 • minimalna ilość zabiegów, 2-3
 • bez stosowania igieł i energii termicznej
 • zabiegi można wykonywać przez cały rok, dla wszystkich typów skóry
 • natychmiastowe rezultaty i  długotrwały efekt
 • bezpośrednio po zabiegu pacjent może powrócić do codziennych zajęć
 • przeznaczony do stosowania z kwasem hialuronowym lub innymi substancjami naprawczymi
Opinie klientów

Kupiłeś ten produkt?

Dodaj swoją opinię i doświadczenia z używania.

zapytaj doradcę
Magdalena Senderska

Dyrektor ds. Wsparcia Sprzedaży

Magdalena Senderska
Małgorzata Rożeńska

Specjalista ds. sprzedaży

Małgorzata Rożeńska
Łukasz Markowski

manager ds rozwoju i sprzedaży

Łukasz Markowski

blog - zainspiruj się

pokaż więcej wpisów

Dodaj opinię

Jeśli posiadasz konto, to konieczne przed dodaniem opinii.Możesz też założyć darmowe konto:

Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności w celu uzyskania odpowiedzi na wysyłane pytanie.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas