Abacosun logo
0
>
>

EsteDual - Radiofrekwencja Mikroigłowa

EsteDual - Radiofrekwencja Mikroigłowa

skontaktuj się z nami, aby poznać cenę
Zaloguj się lub skontaktuj się z nami, aby poznać cenę dla profesjonalistów.

Rate 0
Rate 0
Rate 0
Rate 0
Rate 0
Ocena 0/5
Radiofrekwencja mikroigłowa jest skuteczną metodą przeznaczoną do spłycania zmarszczek, rozstępów, blizn i poprawy napięcia skóry.

Zaawansowane urządzenie Este Dual wykorzystuje technologię fal radiowych, mikronakłuć i krioterapii. Doskonałe parametry urządzenia pozwalają wykonać skuteczne zabiegu medycyny estetycznej.
OPIS PRODUKTU

Radiofrekwencja mikroigłowa

Współczesne rozwiązania technologiczne pozwalają na wykonywanie efektywnych zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Dzięki nim klienci profesjonalnych salonów kosmetycznych mogą w łatwy sposób zmniejszyć widoczność rozstępów i blizn, a także w wyraźny sposób odmłodzić skórę. Jednym z najnowszych zabiegów jest radiofrekwencja mikroigłowa, wykonywana przy wykorzystaniu specjalistycznego urządzenia, jakim jest Este Dual. Jest to jeden z najskuteczniejszych obecnie zabiegów z powodzeniem zastępujących tradycyjny lifting z użyciem skalpela.

Zabieg z użyciem radiofrekwencji mikroigłowej to jednoczesne oddziaływanie na naskórek oraz na głębokie warstwy skóry. W ten sposób następuje wyraźna poprawa, jeżeli chodzi o jędrność i napięcie skóry w wybranym obszarze skóry lub ciała. Dzięki rf mikroigłowej znikają niewielkie zmarszczki, poprawia się koloryt skóry, a także następuje wyraźna redukcja blizn, w tym zmian potrądzikowych. Jest to zaawansowana metoda przewyższająca zdecydowanie wszystkie metody stosowane do tej pory w gabinetach medycyny estetycznej.

Na czym polega radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa to skuteczna, a do tego bezpieczna, metoda mająca na celu spłycenie zmarszczek, redukcję widoczności rozstępów i blizn oraz poprawę napięcia skóry. Zabiegi rf mikroigłowej można wykonywać na twary i dowolnie wybranym obszarze ciała. Nie ma ograniczeń wiekowych co do jej stosowania. Medycyna estetyczna sprawdza się w rozwiązywaniu wielu problemów związanych ze stanem skóry. Działanie urządzenia Este Dual opiera się na technologii wykorzystującej fale radiowe, mikronakłucia i krio.

W czasie zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej używana jest głowica wyposażona w złote igiełki o długości 0,5-3 mm. Igiełki przebijają naskórek, następnie uwalniane są fale rozgrzewające skórę do około 45-60 stopni C. W ten sposób wywoływany jest sztuczny stan zapalny wewnątrz skóry. Organizm natychmiast rozpoczyna proces naprawczy, polegający na wytwarzaniu włókien kolagenowych i elastyny, które mają wpływ na wygląd skóry. Zabieg jest podobny do działania lasera frakcyjnego, ale radiofrekwencja mikroigłowa przewyższa go tym, że podczas zabiegu nie dochodzi do uszkodzenia naskórka, dlatego skóra nie potrzebuje długiego czasu na rekonwalescencję.

Jak działają fale radiowe w trakcie zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej?

Radiofrekwencja mikroigłowa wykorzystuje działanie fale elektromagnetycznych o częstotliwości fal radiowych, które powodują silne ogrzanie najgłębiej położonych warstw skóry właściwej. To powoduje chwilowy szok termiczny, który prowadzi do natychmiastowego rozpoczęcia procesów mających na celu regenerację polegającą na powstawaniu nowego kolagenu. W ten sposób rf mikroigłowa mobilizuje organizm do intensywnego działania, co daje w efekcie jędrniejszą i bardziej elastyczną skórę. Działanie radiofrekwencji mikroigłowej można porównać do działania lasera frakcyjnego, jednak w przypadku działania fal radiowych efekt jest dokładniejszy. Temperatura dociera na odpowiednią głębokość i w ten sposób pobudza do regeneracji najgłębsze warstwy skóry.

Fale radiowe stymulują tkanki zarówno powierzchniowe, jak i głębiej położone, co wpływa pozytywnie na ich dotlenienie, odżywienie i mikrocyrkulację. Zjawisko podgrzania tkanek nazywane diatermią pobudza do działania fibroblasty, które rozpoczynają proces odbudowy włókien kolagenowych i produkcję nowych komórek. Produkcja nowego kolagenu wpływa na poprawę napięcia tkanek, w związku z czym skóra staje się wyraźnie gładsza, bardziej elastyczna i młodsza. W przypadku rozstępów redukcja jest naprawdę wyraźna.

Jak działa urządzenie Este Dual?

Prawidłowe wykonanie zabiegu radiofrekwencji wymaga zakupu odpowiedniej aparatury, w tym przypadku doskonale sprawdza się urządzenie Este Dual. Jest ono wyposażone w głowicę z mikroigłami wykonanymi ze złota. Jest to metal, który nie wywołuje podrażnień, ani alergi dodatkowo działa antybakteryjnie. Zabieg polega na wkłuwaniu się w skórę na głębokość od 0,5 do 3 mm i jednoczesnym podgrzaniu igieł. Radiofrekwencja mikroigłowa wykonywana jest z wykorzystaniem jednorazowych kartridży, co gwarantuje całkowite bezpieczeństwo i higienę w trakcie wykonywania zabiegu.


Zabieg radiofrekwencji jest bardzo efektywny, można go wykonywać zarówno na twarzy, jak i na pozostałych częściach ciała. W związku tym należy dobrać odpowiedni rozmiar głowicy. Obszary zabiegowe mogą mieć wielkość 5x5 igieł w przypadku twarzy oraz 7x7, gdy wykonywana jest rf mikroigłowa na pozostałe części ciała. Urządzenie Estedual jest wyposażone w dodatkową głowicę chłodzącą, podnoszącą komfort wykonywanych zabiegów. Warto też wspomnieć, że szeroki zakres regulacji parametrów pozwala na przeprowadzanie zabiegów o różnym stopniu intensywności.

Kiedy wskazana jest radiofrekwencja mikroigłowa?

Medycyna estetyczna coraz częściej może obyć się bez sięgania po skalpel, ponieważ równie dobre efekty daje radiofrekwencja, która jest zabiegiem zdecydowanie mniej inwazyjnym. Jest to jeden z tych zabiegów, którego efekty widoczne są właściwie bezpośrednio po zabiegu i nie wymaga czasu na rekonwalescencję. Ilość zabiegów zależy od wyjściowego stanu skóry, ale efekty są szybko widoczne. Radiofrekwencja mikroigłowa sprawdza się doskonale w sytuacji, gdy skóra twarzy szyi i dekoltu staje się mało jędrna i wiotka. Zabiegi pobudzające zagęszczenie włókien kolagenowych i wyraźnie poprawiają jej stan.

Oprócz tego  radiofrekwencja mikroigłowa może być wykorzystana w gabinetach medycyny estetycznej do korekty owalu twarzy, sprawdzi się jako zabieg na opadające powieki i policzki. Produkcja nowego kolagenu pozwala wypełnić drobne zmarszczki i linie, także pod oczami i na powiekach. Dodatkowo radiofrekwencja mikroigłowa może być stosowana na całe ciało. Dzięki odpowiedniej ilości zabiegów następuje widoczna redukcja blizn, co poprawia wygląd skóry potrądzikowej. W przypadku rozstępów redukcja ich widoczności jest także wyraźna. To także możliwość poprawy stanu skóry na dowolnym obszarze ciała. Skóra zwiotczała i mało napięta stanie się znowu jędrna, dotyczy to ramion, biustu, a także pośladków czy brzucha. Rf mikroigłowa to również bezproblemowe leczenie nadpotliwości.

stosowanie

ZASTOSOWANIE:

Urządzenie EsteDual umożliwia wykonanie 3 zabiegów:

 • frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej
 • frakcyjnej radiofrekwencji bezigłowej
 • krioterapii – chłodzenia skóry po zabiegu w celu złagodzenia podrażnień

EsteDual wykorzystuje fale monopolarne i bipolarne.

efekty stosowania

EFEKTY:

 •  redukcja zmarszczek i zwiotczenia skóry
 • stymulacja wytwarzania kolagenu, odmładzanie, regeneracja skóry
 • spłycanie blizn, w tym potrądzikowych
 • spłycanie rozstępów
 • wygładzanie skóry, zmniejszanie porów
 • poprawa elastyczności skóry
 • poprawa kolorytu cery i owalu twarzy
 • polepszenie penetracji aktywnych składników
 • rewitalizacja skóry
KARTRIDŻE
	Kartridż do EsteDual 49 igłowy izolowany
Kartridż do EsteDual 49 igłowy izolowany
	Kartridż do EsteDual 49 igłowy nieizolowany
Kartridż do EsteDual 49 igłowy nieizolowany
	Kartridż do EsteDual 25 igłowy izolowany
Kartridż do EsteDual 25 igłowy izolowany
Kartridż do EsteDual 25 igłowy nieizolowany
Kartridż do EsteDual 25 igłowy nieizolowany
	Kartridż do EsteDual nieinwazyjny
Kartridż do EsteDual nieinwazyjny
Wsparcie

WSPARCIE POSPRZEDAŻOWE: szkolenie, transport, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, konsultacje telefoniczne dotyczące wykonywania zabiegów, możliwość kontaktu telefonicznego w celu uzyskania wsparcia technicznego,

Opinie klientów

Kupiłeś ten produkt?

Dodaj swoją opinię i doświadczenia z używania.

zapytaj doradcę
Małgorzata Rożeńska

Specjalista ds. sprzedaży

Małgorzata Rożeńska
Magdalena Senderska

Dyrektor ds. Wsparcia Sprzedaży

Magdalena Senderska
Łukasz Markowski

manager ds rozwoju i sprzedaży

Łukasz Markowski

blog - zainspiruj się

pokaż więcej wpisów

Dodaj opinię

Jeśli posiadasz konto, to konieczne przed dodaniem opinii.Możesz też założyć darmowe konto:

Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności w celu uzyskania odpowiedzi na wysyłane pytanie.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas