Abacosun logo
0
>
>

HIFU PROLIFT 3D

HIFU PROLIFT 3D

skontaktuj się z nami, aby poznać cenę
Zaloguj się lub skontaktuj się z nami, aby poznać cenę dla profesjonalistów.

Rate 0
Rate 0
Rate 0
Rate 0
Rate 0
Ocena 0/5
HIFU Pro lift 3D to rewolucyjne rozwiązanie w terapii anti-aging. Przeznaczone do bezoperacyjnego liftingu, ujędrniania i miejscowego wyszczuplania
OPIS PRODUKTU

Twoi klienci oczekują wymiernych efektów zabiegowych bez użycia metod inwazyjnych ?

Twoi klienci oczekują wymiernych efektów zabiegowych bez użycia metod inwazyjnych ?

Jest na to odpowiedź – HIFU  (high intensity focused ultrasound).

Ultranowoczesne wykorzystanie technologii zogniskowanej fali ultradźwiękowej  do zaawansowanych terapii ujędrniających daje nam szerokie spektrum działania i pozwala na stopniowe uzyskanie efektów już po 1 zabiegu.

Technologia HIFU od 20 lat jest wykorzystywana i ceniona w medycynie  w przypadku leczenia guzów, dzięki wieloletnim doświadczeniom lekarzy mamy  pewność bezpieczeństwa zabiegu.
Urządzenie wykorzystuje technologię zogniskowanej fali ultradźwiękowej, która jest precyzyjnie podawana na określoną głębokość w skórze zapewniając pożądany efekt.


Hifu Pro lift 3D - zalety

 • emisja do 11 linii sprawia, że zabieg jest intensywniejszy i jeszcze efektywniejszy
 • żywotność kartridży do 20. 000 linii sprawia, że zabiegi są bardziej ekonomiczne
 • urządzenie posiada dwa programy: profesjonalny i gotowy. Program profesjonalny umożliwia  operatorowi  programowanie wszystkich  parametrów. Stosując program gotowy operator wybiera zabieg z zadanymi parametrami ukazujący schemat twarzy lub ciała.
 • 5 kartridży o częstotliwości od 10-4 MHz  i  penetracji energii na poziomie od 1,5mm, 3mm, 4,5mm, 10m, 16 mm pozwala na wykonanie zabiegów na powierzchowne warstwy skóry oraz głębsze i tkankę tłuszczową 
 • urządzenie jest bardzo proste w obsłudze 
 • prosta wymiana kartridży
 • automatyczne wykrywanie kartridża przez aparat
 • bezinwazyjne zabiegi
 • zabiegi Hifu nie wymagają rekonwalescencji
 • wnikanie energii od 1,5-3mm –co daje  szeroki zakres zastosowania
 • długotrwałe efekty pozabiegowe, nawet do 1,5 roku
 • precyzja podawania energii
 • zabieg można wykonywać przez cały rok
 • zabiegom może być poddana praktycznie każda część ciała
 • Zadowolenie klientów 


5 Kartridży Zastosowanie / penetracja energii / zabiegi

 • 1,5mm - 10 MHz - Twarz. Powierzchowne warstwy skóry właściwej. Zastosowanie: usta, dolna powieka, policzki, dekolt.
 • 3mm - 7MHz - Twarz. Głębsze warstw skóry właściwej. Zastosowanie: podbródek, policzki, okolice boczne oczodołu, łuk brwiowy, dekolt, szyja, ciało ujędrnianie
 • 4,5mm - 7MHz - Twarz. Tkanka podskórna włączywszy warstwy SMAS. Zastosowanie: policzki, podbródek, szyja, ciało ujędrnianie
 • 10 mm - 4 MHz - Ciało. Tkanka tłuszczowa. Zastosowanie: brzuch, uda, ramiona oraz inne części ciała.
 • 16 mm - 4 MHz - Ciało. Tkanka tłuszczowa. Zastosowanie: brzuch, uda, ramiona oraz inne części ciała


Hifu Pro Lift - Mechanizm działania

Technologia HIFU pozwala nam na precyzyjne dostarczenie energii termicznej w określone miejsce dzięki odpowiedniej modulacji fali, która przyjmuje  kształt stożka. Największe skupienie energii osiągamy na szczycie stożka i tam też dochodzi do stymulacji. Wywołany kontrolowany i selektywny uraz termiczny powoduje reakcję w postaci tworzenia i remodelingu kolagenu w przypadku utraty jędrności lub zniszczenie komórek tłuszczowych w zabiegach wyszczuplających.

Zastosowanie różnych głębokości działania daje nam możliwość obkurczenia i stymulacji tkanek na różnym poziomie. Temperatura 65-75 C jest w zależności od potrzeby dostarczana do: powierzchownych lub głębokich warstw skóry właściwej, do warstwy SMAS (mięśniowo-powięziowej) lub do warstwy tkanki tłuszczowej.

W zależności od miejsca zabiegowego i rodzaju efektu jaki chcemy uzyskać stosujemy odpowiednie głowice zabiegowe oraz dobieramy indywidualnie optymalne parametry.

Do zabiegów ujędrniających skórę twarzy i dekoltu dedykowane są przetworniki wprowadzające ultradźwięki na głębokość 1,5/3/4,5 mm, natomiast do zabiegów modelujących sylwetkę odpowiednio stosujemy przetworniki 8/13 mm.


HIFU mechanizmy działania: podsumowanie

 • działanie termiczne – koagulacja tkanek w wyniku działania temperatur 60-75°C. Pod wpływem ultradźwięków zachodzi termoablacja komórek głębokich warstw skóry.  Uruchamia to procesy naprawcze organizmu - neokolagenezę, czyli stymulację produckji nowego kolagenu.
 • działanie mechaniczne – uszkodzenie pod wpływem kawitacji. Pod wpływem energii wytwarzane są pęcherzyki gazu wewnątrz komórek i następuje wzrost ciśnienia. Zabieg wywołuje uszkodzenie błon komórek tłuszczowych i lipolizę. Uwolniony tłuszcz jest następnie eliminowany w drodze procesów metabolicznych. 


Hifu Prolift 3 D – linie

W przeciwieństwie do innych urządzeń podczas emisji energii urządzenie może wykonać do 11 linii.

Możesz regulować szerokością i długością linii, odległością miedzy punktami linii oraz między liniami. Oznacza to, ze możesz zwiększać dawkę energii, intensywność  i efektywność zabiegów. 


Zabiegi:

Ultranowoczesne wykorzystanie technologii zogniskowanej fali ultradźwiękowej  do odmładzania, ujędrniania  i wyszczuplania.

Odczucia podczas zabiegu są zróżnicowane i zależą  od pacjenta oraz intensywności energii. Uczucie „ukłucia” i ciepła są normalne.  Zabieg może być niekomfortowy i bolesny, nie wymaga on jednak znieczulenia.   


Efekt:

W większości przypadków efekt widoczny jest już po 1 zabiegu, jednak nie jest on finalny.  Na rezultaty  należy zaczekać 2-3 miesiące z uwagi na czas potrzebny na regenerację kolagenu. Efekty oraz utrzymywanie się efektów  będą się różnić w zależności od możliwości organizmu oraz wieku. Możliwe jest także utrzymywanie się efektów do 1,5 roku. Co to jest kolagen?

Kolagen powszechnie występuje w naszym organizmie.  Jest to białko o złożonej strukturze, wytwarzane przez różne komórki – w skórze są to fibroblasty. Składa się z aminokwasów, czyli połączonych ze sobą związków chemicznych. Fibroblasty wytwarzają krótkie  białkowe włókna po czym  wydalają je poza komórkę,  gdzie zachodzi dalszy proces tworzenia kolagenu. W przestrzeni międzykomórkowej małe włókna  łączą się ze sobą i splatają przez co stają się coraz dłuższe. Szereg połączonych w ten sposób włókien tworzy sieć. 


Jaka jest rola kolagenu w skórze?

Najwięcej kolagenu znajduje się w skórze właściwej.

Tworzy on sieć, która utrzymuje skórę w napięciu, zapewnia jej wytrzymałość i sprężystość.  Kolagen posiada bardzo dużą wytrzymałość na rozciąganie. Choć w przypadku dużego naciągnięcia rozrywa się i tworzą się rozstępy.  

Kolagen jest odpowiedzialny za stan naszej skóry oraz jej starzenie się.

Wraz z upływem czasu jest go coraz mniej, a pozostały kolagen ma gorszą jakość przez co skóra stopniowo traci elastyczność i robi się coraz bardziej wiotka i mniej napięta.

Kolagen regularnie odnawia się w organizmie, jednak po około 25 roku życia stopniowo zaczyna go ubywać w skórze. Utrata kolagenu oraz jego odbudowa jest procesem naturalnym. W pewnym momencie organizm każdego roku zaczyna produkować coraz mniej kolagenu i w efekcie pojawiają się pierwsze zmarszczki. Ponadto pogarsza się jakość produkowanego kolagenu, jest on mniej wytrzymały w związku z czym stelaż w postaci sieci kolagenowej jest słabszy i następuje utrata jędrności.

Dlatego zadaniem nowoczesnych zabiegów odmładzających jest ingerencja w proces tworzenia kolagenu. Stymulując tworzenie nowego kolagenu jednocześnie w naturalny sposób przywracamy jej młodszy wygląd.

Zabieg HIFU doskonale sprawdza się w tym przypadku. Dodatkową zaletą jest to, że energia  dociera do warstwy SMAS,  a zabieg jest całkowicie bezinwazyjny.  


Co to jest SMAS?

SMAS (Superficial muscular aponeurotic system)– powięzi mięśniowe powierzchowne to  błona zbudowana z warstwy tkanki łącznej, która otacza komórki ciała i mięśnie.

Powięź zawiera między innymi komórki tłuszczowe, włókna mięśniowe, naczynia krwionośne i nerwy. Jednak jej głównym budulcem są włókna kolagenowe. Dlatego też stan skóry jest uzależniony od warstwy powięzi.

Niestety tak jak w przypadku kolagenu, wraz z upływem czasu regeneracja włókien powięziowych maleje. Osłabione mięśnie wpływają na zmniejszenie jędrności skóry na twarzy i ciele.

Zmarszczki, rozluźnienie struktury tkanek, wiotkość i zaburzenie owalu to najczęstsze przyczyny niezadowolenia z wyglądu twarzy.  Problem wiotkości skóry dotyczy również innych okolic ciała, takich jak: piersi, brzuch, nogi i ramiona. Nawet osoby w młodym wieku borykają się z zaburzeniem funkcjonowania skóry, szczególnie kobiety po ciąży lub po przebytych kuracjach redukujących ilość tkanki tłuszczowej.

Niewiele jest terapii, które pozwolą na poprawę jakości skóry w tak wielu różnorodnych przypadkach. HIFU jest doskonałą metodą, której nie może zabraknąć w żadnym gabinecie kosmetycznym. 

ZASTOSOWANIE
 • bezinwazyjny lifting,
 • spłycenie zmarszczek,
 • ujędrnienie skóry na twarzy i ciele,
 • modelowanie sylwetki,
 • wyszczuplanie i modelowanie sylwetki
 • redukcja zmarszczek na czole

EFEKTY
 • wyszczuplanie i modelowanie sylwetki,
 • uniesienie brwi,
 • ujędrnienie twarzy,
 • redukcja zmarszczek okolicy oczu,
 • poprawa kolorytu skóry,
 • poprawa owalu twarzy,
 • likwidacja podwójnego podbródka,
 • lifting szyi i dekoltu,
 • poprawa jędrności w przypadku wiotkiego brzucha,
 • ujędrnienie ramion,
 • ujędrnienie pośladków i ud

WSPARCIE

WSPARCIE POSPRZEDAŻOWE: Szkolenie, transport, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, konsultacje telefoniczne dotyczące wykonywania zabiegów, możliwość kontaktu telefonicznego w celu uzyskania wsparcia technicznego,

FINANSOWANIE: raty, leasing 

Wsparcie

FINANSOWANIE:  leasing, raty, gotówka

SZKOLENIE w siedzibie klienta

WSPARCIE POSPRZEDAŻOWE: szkolenie online lub w siedzicie Abacosun,  transport, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, konsultacje telefoniczne dotyczące wykonywania zabiegów, możliwość kontaktu telefonicznego w celu uzyskania wsparcia technicznego,

Opinie klientów

Kupiłeś ten produkt?

Dodaj swoją opinię i doświadczenia z używania.

zapytaj doradcę
Małgorzata Rożeńska

Specjalista ds. sprzedaży

Małgorzata Rożeńska
Magdalena Senderska

Dyrektor ds. Wsparcia Sprzedaży

Magdalena Senderska
Łukasz Markowski

manager ds rozwoju i sprzedaży

Łukasz Markowski

blog - zainspiruj się

pokaż więcej wpisów

Dodaj opinię

Jeśli posiadasz konto, to konieczne przed dodaniem opinii.Możesz też założyć darmowe konto:

Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności w celu uzyskania odpowiedzi na wysyłane pytanie.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas