Abacosun logo
0
>
>

Laser Diodowy LUMEDIN

Laser Diodowy LUMEDIN

skontaktuj się z nami, aby poznać cenę
Zaloguj się lub skontaktuj się z nami, aby poznać cenę dla profesjonalistów.

Rate 0
Rate 0
Rate 0
Rate 0
Rate 0
Ocena 0/5
Najnowocześniejszy laser, wybitna technologia i skuteczność.

Lumedin to diodowy laser do epilacji. Urządzenie emituje wiązkę światła o długości fali 808nm zapewniając zwiększoną skuteczność, lepszą penetrację i w rezultacie skuteczniejszy zabieg.

Lumedin charakteryzuje się długością fali o dużym powinowactwie do melaniny – barwnika włosa. Światło zostaje zaabsorbowane przez barwnik, dzięki czemu uzyskujemy efekt fototermolizy mieszka włosowego (termicznego zniszczenia).
OPIS PRODUKTU

Laser diodowy Lumedin

Współczesna kosmetologia i medycyna estetyczna coraz chętniej sięgają po innowacyjne rozwiązania technologiczne, takie jak prezentowany laser diodowy. Dzięki niemu wykonywane zabiegi są nie tylko bardziej efektywne, ale także bezpieczniejsze i bardziej komfortowe dla klientów. Jednym z często wykonywanych zabiegów jest usuwanie owłosienia z różnych części ciała. Do niedawna można było mówić jedynie o mechanicznej lub chemicznej depilacji, po której włosy wyrastały na nowo. Jednak większość klientów oczekuje trwałego usunięcia owłosienia.

W takiej sytuacji z pomocą przychodzą nowoczesne metody, czyli epilacja laserem diodowym. Jest to zabieg wykonywany z wykorzystaniem najnowocześniejszego lasera Lumedin. Jest to laser diodowy do epilacji, który charakteryzuje się wysoką skutecznością oraz zapewnia maksymalny komfort podczas przeprowadzania zabiegu. Laser diodowy jest także bardzo łatwy w obsłudze, intuicyjny panel kontrolny pozwala dostosować moc urządzenia do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Jak działa laser diodowy?

Depilacja laserem diodowym należy do najskuteczniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia. W trakcie zabiegu laserem diodowym wykorzystuje się wiązkę światła o długości fal 808 nm, która zapewnia odpowiednią penetrację mieszków włosowych, a co za tym idzie, skuteczniejszy zabieg. Laser do epilacji Lumedin emituje fale o długości charakteryzującej się dużym powinowactwem do barwnika włosa, czyli melaniny. W trakcie zabiegu depilacji laserowej światło zostaje zaabsorbowane przez barwnik, co skutkuje efektem fototermolizy, czyli termicznego zniszczenia mieszka włosowego.

Energia dostarczana do mieszków włosowych w trakcie usuwania owłosienia laserem diodowym niszczy skutecznie struktury odpowiadające za wzrost włosów, ale tylko wtedy, gdy naświetlany jest włos znajdujący się w fazie wzrostu. Jeżeli chce się osiągnąć efekt długotrwały, należy przeprowadzać laserowe usuwanie owłosienia kilkukrotnie tak, aby udało się zniszczyć za pomocą lasera wszystkie struktury odpowiadające za wzrost. 

Dla kogo przeznaczone są zabiegi z użyciem lasera diodowego?

Zabiegi z zakresu kosmetologii, czy medycyny estetycznej cieszą się rosnącą popularnością wśród osób w różnym wieku. Coraz częściej klientami są także mężczyźni szukający sposobu trwałego usunięcia owłosienia. Laser diodowy Lumedin to urządzenie przeznaczone do epilacji laserowej, którą można wykonywać na każdej części ciała. Dlatego coraz więcej gabinetów kieruje swoją ofertę do mężczyzn chcących pozbyć się włosów z pleców, rąk lub klatki piersiowej. Epilacja laserem diodowym jest w tej sytuacji doskonałym rozwiązaniem.

Laserowe usuwanie owłosienia przynosi najbardziej widoczny skutek u osób obdarzonych ciemnym i gęstym zarostem. Dzieje się tak, ponieważ laser diodowy emituje światło, które najlepiej działa na mieszki włosowe z największą ilością melaniny. W takiej sytuacji następuje najbardziej efektywne zniszczenie struktur wzrostu. Laser diodowy może być oczywiście stosowany także w przypadku osób o włosach jaśniejszych, jednak muszą one także zawierać barwnik. W celu uzyskania widocznych efektów należy zastosować maksymalny poziom energii, która wywoła uszkodzenie termiczne struktur odpowiedzialnych za wzrost włosów. Laser do epilacji nie gwarantuje trwałego usuwania owłosienia, ale znacząco wydłuża czas jego wzrostu.

Najważniejsze zalety lasera diodowego Lumedin

Najważniejszą rzeczą w przypadku laserowego usuwania owłosienia jest oczywiście skuteczność zabiegu, jednak niemniej ważny jest komfort klienta i wygoda osoby wykonującej zabieg. Laser diodowy Lumedin wyposażony jest w uniwersalną głowicę zabiegową o rozmiarach 12 × 20 mm, która gwarantuje szybkie wykonanie epilacji laserowej także na większych powierzchniach, takich jak kark, plecy, czy klatka piersiowa. Obsługa aparatu odbywa się za pośrednictwem ekranu dotykowego, na którym wyświetlane są bieżące ustawienia.

Laser diodowy emituje energię o gęstości 10-150 J/cm2, co pozwala na indywidualne dopasowanie ustawień w zależności od potrzeb klienta. Dzięki temu zwiększa się efektywność pojedynczego zabiegu. Moc szczytowa lasera diodowego wynosi 2500 W, w związku z czym można powiedzieć, że prezentowany laser do usuwania owłosienia jest naprawdę wydajny. Szeroka możliwość dopasowania częstotliwości oraz czasu trwania impulsu sprawia, że epilacja laserowa spełnia odpowiednie parametry także do trwałego usuwania owłosienia w jasnych odcieniach. 

Przeciwwskazania do zabiegu depilacji laserem diodowym

Laserowe usuwanie owłosienia jest zabiegiem skutecznym i bezpiecznym, jednak jak wszystkie zabiegi medycyny estetycznej wymaga odpowiedniej kwalifikacji do zabiegu. Przed rozpoczęciem usuwania owłosienia laserem diodowym należy przeprowadzić z klientem krótki wywiad dotyczący jego stanu zdrowia. Istnieje kilka sytuacji, w których wykluczona jest epilacja laserowa. Do głównych przeciwwskazań należy ciąża oraz choroba nowotworowa i czas do pięciu lat po zakończeniu leczenia.

Wiązki lasera docierają do najgłębiej położonych warstw skóry, dlatego z depilacji laserem diodowym powinny zrezygnować osoby zażywające leki światłouczulające, w tym hormony. Nie należy używać lasera diodowego w trakcie kuracji antybiotykami. Laser do usuwania owłosienia nie może być także stosowany w przypadku osób borykających się z chorobami skórnymi takimi jak łuszczyca czy bielactwo. Warto także pamiętać o tym, że laser diodowy nie może być używany w przypadku mocno opalonej skóry. Wiązki lasera oddziaływają na zawartą w skórze melaninę, jej duża ilość w opalonej skórze w połączeniu z laserem diodowym mogłaby grozić poważnymi oparzeniami lub powstaniem trudnych do usunięcia przebarwień. W przypadku osób zdrowych laser do epilacji może okazać się doskonałą metodą usuwania owłosienia.

Laser diodowy Lumedin – podsumowanie

Gabinety oferujące depilację za pomocą lasera diodowego cieszą się coraz większą popularnością. Dlatego chcąc kupić epilator diodowy, warto zwrócić uwagę na laser diodowy Lumedin. Jest to najnowocześniejsze urządzenie w swojej klasie, wygodne w użytkowaniu, skuteczne, a przede wszystkim bezpieczne dla klientów. Laser diodowy emituje wiązkę światła kierowaną precyzyjnie do mieszka włosowego, co pozwala na jego zniszczenie. Epilacja laserem diodowym należy do najskuteczniejszych metod pozbywania się niechcianego owłosienia z dowolnej partii ciała.

Laser diodowy Lumedin to laser do epilacji zarówno twarzy, jak i pach, bikini oraz dużych partii ciała, czyli nóg lub torsu. Zabiegi epilacji laserowej z użyciem lasera diodowego przebiegają dość szybko i nie powodują komplikacji, są też praktycznie bezbolesne. 

Opinie klientów

Kupiłeś ten produkt?

Dodaj swoją opinię i doświadczenia z używania.

zapytaj doradcę
Magdalena Senderska

Dyrektor ds. Wsparcia Sprzedaży

Magdalena Senderska
Małgorzata Rożeńska

Specjalista ds. sprzedaży

Małgorzata Rożeńska
Łukasz Markowski

manager ds rozwoju i sprzedaży

Łukasz Markowski

blog - zainspiruj się

pokaż więcej wpisów

Dodaj opinię

Jeśli posiadasz konto, to konieczne przed dodaniem opinii.Możesz też założyć darmowe konto:

Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności w celu uzyskania odpowiedzi na wysyłane pytanie.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas