Abacosun logo
0
>
>

LipoShape

LipoShape

skontaktuj się z nami, aby poznać cenę
Zaloguj się lub skontaktuj się z nami, aby poznać cenę dla profesjonalistów.

Rate 0
Rate 0
Rate 0
Rate 0
Rate 0
Ocena 0/5
Urządzenie do wyszczuplania, modelowania sylwetki i zabiegów przeciwzmarszczkowych.

LipoShape™ wykorzystujące pięć technologii, które oddziałują wielokierunkowo:

 • eliminują miejscowo tkankę tłuszczową,
 • zmniejszają objętość ciała,
 • redukują cellulit,
 • modelują sylwetkę,
 • ujędrniają skórę,
 • spłycają zmarszczki,
 • ujędrniają skórę poprzez zwiększenie jej gęstości,
 • stymulują ruch limfy,
OPIS PRODUKTU

MEGASHAPE Rozbijanie tkanki tłuszczowej

Wśród wielu zabiegów oferowanych współcześnie przez gabinety medycyny estetycznej można znaleźć także takie, które pomagają pozbyć się nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej. Powszechnie wiadomo, że pozbycie się tkanki tłuszczowej nie jest łatwe, można próbować dokonać tego przy pomocy zwiększonej dawki ruchu lub odpowiedniej diety. Gdy to nie przynosi oczekiwanych skutków, warto sięgnąć po zabiegi takie jak rozbijanie tkanki tłuszczowej.

MegaShape to urządzenie do modelowania sylwetki, jej wyszczuplania oraz zabiegów przeciwzmarszczkowych. Jest to aparatura wykorzystująca oddziałujące wielokierunkowo technologie, które pomagają między innymi w efektywnym pozbywaniu się tkanki tłuszczowej. Odbywa się to za pomocą fal ultradźwiękowych z podciśnieniem, które nie tylko redukują nadmiar tkanki tłuszczowej, ale także zmniejszają cellulit, stymulują ruch limfy oraz zwiększają gęstość skóry, co w efekcie poprawia jej jędrność. To nowoczesna, a przy tym całkowicie bezpieczna i bezbolesna metoda redukcji tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała.

Jak wygląda urządzenie do rozbijania tkanki tłuszczowej?

Prezentowany aparat MegaShape umożliwia wykonywanie skutecznych zabiegów mających na celu rozbicie tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie, poprawę sylwetki. Urządzenie stanowi unikalne połączenie lipodermologii, bipolarnych fal radiowych, ultradźwięku niskiej częstotliwośc z podciśnieniemi, lasera podczerwonego długości 940 nm oraz sferycznych rolek. Zabiegi łączące zalety wymienionych technologii skutkują wyraźną redukcją ilości tkanki tłuszczowej i to już po pierwszym zabiegu.

Aparat jest wyposażony w cztery głowice, dzięki czemu można w wygodny sposób przeprowadzać zabiegi mające usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z dowolnie wybranego miejsca. Mała głowica używana jest do zabiegów na twarz, szyję oraz wokół oczy. Większa sprawdza się do zabiegów na ramiona i mniejsze partie ciała, a duża głowica wykorzystywana jest podczas niwelowania tkanki tłuszczowej na dużych partiach ciała, czyli na brzuchu, udach, pośladkach oraz plecach.

Działanie urządzenia MegaShape

MegaShape dzięki połączeniu kilku skutecznych technologii umożliwia uzyskanie dużo lepszych efektów niż w przypadku stosowania każdej z tych metod osobno.Metoda Vacum połączona z działaniem fal radiowych, laseru podczerwonego pozwala na bardzo skuteczne rozbijanie tkanki tłuszczowej. Rotacyjne rolki doskonale rozmasowują złogi cellulitu, dzięki czemu skóra staje się wyraźnie gładsza i jędrniejsza. Poza tym rolki świetnie stymulują tkankę łączną, poprawiając krążenie żylne i limfatyczne, co pozwala na skuteczniejszą eliminację tkanki tłuszczowej.

Dzięki zastosowaniu lasera podczerwonego zabiegi docierają także do głębiej położonych tkanek, dzięki czemu redukują komórki tłuszczowe, zmniejszają także ucisk na naczynia krwionośne wywoływany obecnością cellulitu. Ponadto, fale radiowe emitowane przez głowice MegaShape stymulują regenerację kolagenu i elastyny, co znacząco poprawia stan skóry. Fale radiowe dodatkowo wspomagają metabolizm komórkowy, dzięki czemu zostaje przyspieszony proces usuwania toksyn z obszarów poddanych terapii.

Z kolei zastosowanie ultradźwięków niskiej częstotliwości z podciśnieniem pozwala na wywołanie w tkankach efektu kawitacji, czyli rozerwania ścianek komórek tłuszczowych i uwolnienia ich zawartości do przestrzeni międzykomórkowej. Uwolnione w ten sposób trójglicerydy zostają zmetabolizowane przez wątrobę i usunięte przez nerki.

Dlaczego MegaShape działa skuteczniej niż inne metody

Istnieje wiele metod mających na celu pozbycie się nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej, odkładającej się w różnych rejonach ciała. Niektóre zabiegi wymagają wielu powtórzeń, aby widoczny był jakikolwiek efekt, co niesie za sobą często wysokie koszty. Urządzenie MegaShape łączy w sobie zalety pięciu różnych metod, dzięki czemu rozbijanie tkanki tłuszczowej odbywa się dużo szybciej i bardziej efektywnie. Jest to specjalistyczny zabieg hybrydowy, a efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. MegaShape to nie tylko usunięcie komórek tłuszczowych, ale także intensywne i wielopoziomowe dotlenienie tkanek, przyspieszenie metabolizmu tłuszczu i poprawa napięcia mięśniowego. W efekcie otrzymamy smuklejszą talię, podniesione i wymodelowane pośladki, zmniejszenie widoczności cellulitu.

Dodatkowo w trakcie usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą urządzenia MegaShape zostają pobudzone i stonizowane mięśnie, które budują stelaż dla struktur tkankowych. Dzięki temu skóra na powrót staje się jędrna i elastyczna. Dlatego prezentowany aparat sprawdzi się nie tylko do redukcji komórek tłuszczowych całego ciała, ale także do przeprowadzania zabiegów na twarz. W ten sposób można wyraźnie zmniejszyć ilość i widoczność zmarszczek, poprawić owal twarzy, zniwelować podwójny podbródek i ogólnie poprawić napięcie skóry na twarzy. Spektakularny efekt uzyskuje się dużo szybciej niż w przypadku innych metod stosowanych w gabinetach medycyny estetycznej.

Czy zabieg MegaShape jest dla każdego?

Usuwanie tkanki tłuszczowej za pomocą hybrydowego urządzenia MegaShape to metoda nowoczesna, dająca spektakularne efekty w krótkim czasie, a do tego bezpieczna. Należy jednak pamiętać, że nie jest ona przeznaczona dla wszystkich. Rozbijanie komórek tłuszczowych to zabieg wykonywany w warunkach gabinetowych, niewymagający rekonwalescencji. Zabiegi nie mogą być wykonywane u kobiet będących w ciąży oraz karmiących piersią.

Przeciwwskazaniem do zabiegów mających na celu rozbijanie komórek tłuszczowych są także choroby metaboliczne, takie jak na przykład cukrzyca. Ponadto, zabiegu nie można wykonywać osobom mającym wszczepiony rozrusznik serca.Przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn chcących pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej w sposób szybki i bezinwazyjny. Dzięki MegaShape można wymodelować właściwie każdą część ciała, a najwyraźniej będzie to widoczne w przypadku bioder, ud oraz pośladków.

stosowanie

Zastosowanie:

 • modelowanie sylwetki,
 • zabiegi antycellulitowe,
 • redukcja tkanki tłuszczowej eliminują miejscowo tkankę tłuszczową,
 • zabiegi drenażowe,
 • ujędrnianie skóry na ciele i twarzy,
 • odmładzanie - zabiegi przeciwzmarszczkowe,
efekty stosowania

Dzięki zabiegom LipoShape™ uzyskujemy:

 • redukcję tkanki tłuszczowej,
 • wygładzenie cellulitu i modelowanie sylwetki,
 • zmniejszenie obwodów ciała,
 • wyrównanie powierzchni tkanki podskórnej,
 • ujędrnienie skóry,
 • wygładzenie skóry,
 • zmniejszenie obrzęków,
 • oczyszczenie organizmu z toksyn,
 • uelastycznienie blizn,
 • zmniejszenie bolesności mięśni i stawów,
 • poprawę samopoczucia,
Opinie klientów

Kupiłeś ten produkt?

Dodaj swoją opinię i doświadczenia z używania.

zapytaj doradcę
Małgorzata Rożeńska

Specjalista ds. sprzedaży

Małgorzata Rożeńska
Magdalena Senderska

Dyrektor ds. Wsparcia Sprzedaży

Magdalena Senderska
Łukasz Markowski

manager ds rozwoju i sprzedaży

Łukasz Markowski

blog - zainspiruj się

pokaż więcej wpisów

Dodaj opinię

Jeśli posiadasz konto, to konieczne przed dodaniem opinii.Możesz też założyć darmowe konto:

Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności w celu uzyskania odpowiedzi na wysyłane pytanie.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas