Abacosun logo
0
>
>

MESO STRIP - INFUZJA INTRAFOLIKULARNA

MESO STRIP - INFUZJA INTRAFOLIKULARNA

skontaktuj się z nami, aby poznać cenę
Zaloguj się lub skontaktuj się z nami, aby poznać cenę dla profesjonalistów.

Rate 0
Rate 0
Rate 0
Rate 0
Rate 0
Ocena 0/5
Urządzenie wykorzystuje unikalną na skalę światową metodę infuzji intrafolikularnej, która posiada szerokie spektrum zastosowania w gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej. Zmarszczki, utrata jędrności, przebarwienia, trądzik czy blizny – to tylko przykłady problemów, z którymi doskonale poradzi sobie Meso Strip. Nowy zabieg medycyny estetycznej działa zupełnie inaczej, niż znane nam już metody. Jego największą zaletą jest skuteczność i całkowita bezinwazyjność. Zabiegi Meso strip można wykonywać bez względu na porę roku.
OPIS PRODUKTU

Zabiegi

Infuzja intrafolikularna jest opatentowaną metodą, która otwiera gabinetom szereg  możliwości wykonywania całkowicie bezinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.  

 

 • spłycenie zmarszczek
 • stymulacja wytwarzania kolagenu i elastyny - poprawa gęstości i napięcia skóry
 • remodeling skóry 3D
 • poprawa zdrowia i wyglądu skóry
 • redukcja przebarwień, melasmy
 • terapia przeciwtrądzikowa   poprawa stanu skóry trądzikowej
 • spłycenie blizn potrądzikowych i świeżych blizn
 • poprawa stanu skóry w przypadku egzemy
 • wspomaganie gojenia ran, w tym  u pacjentów z cukrzycą
 • leczenie nadpotliwości 

  Infuzja Intrafolikularna mechanizm działania


  Przełomowa metoda opracowana przez Dr Michael Tavger otwiera całkowicie nowe możliwości wprowadzania aktywnych substancji.  Umożliwia penetrację substancji w sposób całkowicie bezinwazyjny, bez przerwania ciągłości naskórka, aż do warstwy skóry właściwej.

  Za pomocą specjalnego aplikatora i ciśnienia, poprzez pory i mieszki wtłaczane są aktywne preparaty, które docierają w głąb skóry. Całkowita powierzchnia ścian kanałów jest do sześciu razy większa od powierzchni warstwy zewnętrznej skóry co większa skuteczność terapii. Przewody mieszków włosowych i porów biegną w dół przez skórę, dlatego pory pełnią funkcję kanałów prowadzących do głębszych warstw skóry właściwej. Meso Strip wypełnia pory substancją, oczyszcza je symulując w ten sposób uszkodzenie skóry. W momencie pojawienia  się obcego preparatu system nerwowy i immunologiczny otrzymuje sygnał o pojawieniu  się  rzekomego „uszkodzenia” skóry. W ten sposób  rozpoczyna się proces samoleczenia, intensywnej regeneracji, która została zainicjowana w sposób całkowicie bezinwazyjny.  Fibroblasty zostają pobudzone do produkcji nowych komórek kolagenu i elastyny. W efekcie  zwiększa się gęstość  i napięcie skóry, dochodzi do regeneracji melaniny i wzrostu ilości neuroprotein wzmacniających wrażliwość i reaktywność skóry. Zabieg poprawia także  odpowiedź immunologiczną w skórze  z uwagi na podwyższenie ilości neuroprotein.  Ponadto  redukuje nadpolitwość pozorując  uszkodzenie  kanału gruczołu potowego.


  Bezinwazyjne zabiegi 

  Zabiegi Meso Strip są bezinwazyjne i nie wymagają rekonwalescencji. Są przeznaczone dla każdego typu cery zarówno dla osób dojrzałych, jak i młodych. Infuzję można wykonywać przez cały rok.

   

  Preparaty

  W zabiegu można zastosować różnorodne preparaty, w tym serum odmładzające, witaminowe, na porost włosów. Do infuzji intrafolikularnej stosuje się najczęściej roztwory kwasów AHA, aby najskuteczniej zasymulować powstanie stanu zapalnego i zaindukować regenerację.

   

  Głowice

  Aparat jest wyposażony w 2 głowice i wykorzystuje infuzję intrafolikularną oraz tradycyjną. Podczas infuzji klasycznej  aplikowane jest serum, które następnie jest wtłaczane pod ciśnieniem. Aplikator do  zabiegu intrafolikularnego posiada specjalną końcówkę o średnicy 50 mikronów i wymusza wtłoczenie preparatu w głąb porów i mieszków.


  Ekonomiczność

  Meso strip należy do rodziny Affinity stosującej opatentowaną technologię infuzji intrafolikularnej. Aparat został stworzony w wersji ekonomicznej, aby umożliwić większej ilości gabinetom zastosowanie tej unikalnej i skutecznej technologii. Urządzenie jest dostępne w dwóch wersjach Meso Strip D z ekranem ciekłokrystalicznym oraz Meso Strip S bez ekranu i w jeszcze korzystniejszej cenie.


  Kompaktowy rozmiar

  Meso Strip charakteryzuje się niedużymi gabarytami (  40x30x18cm) dzięki czemu z łatwością można go przemieszczać do innych kabin.


  Zalety

  • szerokie spektrum zastosowania
  • doskonałe efekty
  • bezinawyzjny zabieg, nie wymaga rekonwalescencji
  • ekonomiczność
  • zabiegi dla każdego typu skóry, w każdym wieku
  • zabiegi można wykonywać przez cały rok
  • zabieg oddziałuje na głębokie warstwy skóry właściwej, znacznie głębiej niż inne metody
  • wspomaganie leczenia trudnych przypadków, np.: rany u pacjentów cukrzycowych
  • rekonstrukcja fizjologii i morfologii skóry przez odwrócenie i przeprogramowanie procesów jej starzenia się


   

  • WSPARCIE POSPRZEDAŻOWE: Szkolenie, transport, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, konsultacje telefoniczne dotyczące wykonywania zabiegów, możliwość kontaktu telefonicznego w celu uzyskania wsparcia technicznego,
  • FINANSOWANIE: raty, leasing

   

   

Efekty

Efekty

Już po jednym zabiegu widoczne są pierwsze efekty rozświetlenia i poprawy napięcia skóry. W przypadku blizn można także zaobserwować polepszenie kondycji skóry. Zabieg aktywuje wytwarzanie kolagenu i elastyny i jak zawsze w przypadku regeneracji wymagany jest czas, aby zobaczyć finalny rezultat.  W zależności od problemu estetycznego czy medycznego ( np rany cukrzycowe) ilość zabiegów będzie się różniła. Minimalna zalecana ilość zabiegów to 4-5. W przypadku Meso Strip efekt estetyczny uzyskujemy dzięki trójwymiarowemu działaniu, które zmienia jakość skóry na całej jej grubości. Skóra z objawami starzenia staje się zdecydowanie młodsza.

Infuzja intrafolikularna – zaawansowana metoda bezoperacyjnego liftingu i regeneracji skóry

Opinie klientów

Kupiłeś ten produkt?

Dodaj swoją opinię i doświadczenia z używania.

zapytaj doradcę
Magdalena Senderska

Dyrektor ds. Wsparcia Sprzedaży

Magdalena Senderska
Małgorzata Rożeńska

Specjalista ds. sprzedaży

Małgorzata Rożeńska
Łukasz Markowski

manager ds rozwoju i sprzedaży

Łukasz Markowski

blog - zainspiruj się

pokaż więcej wpisów

Dodaj opinię

Jeśli posiadasz konto, to konieczne przed dodaniem opinii.Możesz też założyć darmowe konto:

Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności w celu uzyskania odpowiedzi na wysyłane pytanie.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas