Abacosun logo
0
>
>
Sprzęt kosmetyczny

Nowy sposób na nadpotliwość

Pocenie jest naturalnym procesem fizjologicznym. Gruczoły potowe są rozmieszczone na całej powierzchni ciała i biorą udział w termoregulacji organizmu, usuwaniu produktów przemiany materii i nawilżaniu skóry. Na powierzchni skóry znajduje się od 2 do 5 milionów gruczołów potowych i ich ilość zależy m.in. od rasy. Najwięcej gruczołów potowych znajduje się na podeszwie stóp oraz wewnętrznej powierzchni dłoni. Nasilenie wydzielania potu jest zależne od sytuacji i czynników zewnętrznych, a także stanów emocjonalnych ze względu na fakt, że są kontrolowane przez układ nerwowy.

Coraz częściej do gabinetów trafiają osoby u których występuje problem nadpotliwości, czyli aktywności gruczołów potowych przekraczającej potrzeby termoregulacyjne, dotyczy to również młodzieży. Problem ten występuje szczególnie na dłoniach, stopach i pod pachami. Jest traktowany przede wszystkim jako problem estetyczny.

Ogromną lukę pomiędzy obarczonymi powikłaniami i rekonwalescencją zabiegami chirurgicznymi czy z użyciem botoksu wypełnia najnowsza metoda leczenia nadpotliwości. Dzięki przełomowej technologii opracowanej przez Dr Michael Tavger mamy nową możliwość walki z tym krępującym i wstydliwym problemem. Zabieg jest całkowicie bezinwazyjny, bez przerwania ciągłości naskórka i rekonwalescencji.

 


image

Infuzja intrafolikularna

W zabiegach Affinity wprowadzamy substancję leczniczą dla której kanałem nośnym są mieszki włosowe i pory skóry. Dzięki temu możemy zadziałać zarówno na gruczoły potowe położone powierzchniowo, jak i te położone w głębszych warstwach skóry.

Opatentowana metoda Affinity za pomocą mikroaplikatora o średnicy 50 µm i lekkiego podciśnienia wtłacza roztwór do kanału mieszka, gdzie zostaje uwięziona przez dwie warstwy komórek nabłonkowych. Nie tylko uzyskujemy doskonały efekt penetracji i uwalniania substancji do otaczających komórek, ale także przedłużony kontakt substancji  z komórkami zwiększa efektywność zabiegu.

Obecność obcej substancji  powoduje zmniejszenie aktywności gruczołów potowych i wyeliminowanie problemu na czas nawet do 3 miesięcy po jednym zabiegu. Czas trwania zabiegu to 10 minut.

Affinity daje  możliwość rozszerzenia wachlarza zabiegowego o bardzo zaawansowane, skuteczne zabiegi i zwiększenie grupy odbiorców.

Affinity™- przełom w zabiegach medycyny estetycznej


image

w tym artykule piszemy o:

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Możesz też użyć swojego konta społecznościowego.


Zaloguj przez Facebook
btn_google_dark_normal_ios Created with Sketch. Zaloguj przez Google

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas

Możesz też użyć swojego konta społecznościowego.

Zaloguj przez Facebook
btn_google_dark_normal_ios Created with Sketch. Zaloguj przez Google