Abacosun logo
0
>
>

Qmedin - laser Q-switch

Qmedin - laser Q-switch

skontaktuj się z nami, aby poznać cenę
Zaloguj się lub skontaktuj się z nami, aby poznać cenę dla profesjonalistów.

Rate 0
Rate 0
Rate 0
Rate 0
Rate 0
Ocena 0/5
Laser Q-SWITCH to nowoczesne urządzenie wykorzystywane do zabiegów usuwania tatuażu, makijażu permanentnego, niwelowania przebarwień, piegów czy zmian pigmentowych na skórze. Jego działanie oparte jest na wysyłaniu ultrakrótkich impulsów świetlnych o wysokiej energii, w konsekwencji których mamy do czynienia z efektem fotoakustycznym. Świetlna fala uderzeniowa gromadzi się w miejscu występowania barwnika i rozkłada go na małe cząsteczki. Z czasem rozbite cząsteczki pigmentu zostają wydalone podczas procesów metabolicznych.
OPIS PRODUKTU

Laser do peelingu węglowego

Peeling węglowy to jeden z popularniejszych zabiegów kosmetycznych, dlatego też jest oferowany w większości profesjonalnych salonów urody. Przynosi doskonałe efekty, pod warunkiem, że jest poprawnie wykonany. Prezentowany laser QMEDIN określany jako laser typu Q switch to doskonały wybór do gabinetów kosmetycznych. Urządzenie jest bardzo nowoczesne i zaawansowane technicznie, dlatego też laser Q SWITCH do peelingu węglowego pozwoli wykonać ten zabieg szybko, skutecznie i w pełni bezpiecznie. 

Ponadto, oferowany laser neodymowo yagowy Q SWITCH to również skuteczne usuwanie tatuażu, niwelowanie przebarwień, piegów i zmian pigmentowych na skórze. Zatem jest to bardzo praktyczne i funkcjonalne urządzenie o szerokim zastosowaniu. Laser Qmedin działa na zasadzie wysyłania ultrakrótkich impulsów świetlnych o wysokiej energii, co prowadzi do powstania efektu fotoakustycznego. W miejscu występowania barwnika fala uderzeniowa kumuluje swoją moc i rozkłada go na drobne cząsteczki, które następnie zostają rozbite i wydalone podczas procesów metabolicznych. Laser do usuwania tatuażu i makijażu permanentnego to innowacyjne rozwiązanie i warto poznać jego wszystkie zalety.

Laser QMEDIN – opis produktu

Laser QMEDIN doskonale sprawdza się w różnego rodzaju zabiegach mających na celu niwelowanie kolorystycznych defektów skóry. Ponadto, peeling węglowy wykonany za pomocą lasera neodymowo yagowego gwarantuje znakomite oczyszczenie i zwężenie porów, ujednolicenie kolorytu skóry oraz normalizację pracy gruczołów łojowych, co pozwala ograniczyć nadprodukcję sebum. Dodatkowo laserowy peeling węglowy stymuluje produkcję kolagenu, który jest niezbędny do przywrócenia jędrności i elastyczności skórze.

Laser QMEDIN do peelingu węglowego o szerokim zastosowaniu

Prezentowany laser neodymowo yagowy Q SWITCH sprawdzi się do laserowego usuwania tatuażu i makijażu permanentnego, jednak to niejedyne jego zastosowanie. Można go z powodzeniem wykorzystać także do niwelowania przebarwień, piegów i zmian pigmentowych, które często są przyczyną kompleksów. Tego rodzaju problemy skórne pojawiają się wraz z wiekiem, a także powstają na skutek nadmiernego korzystania z kąpieli słonecznych. 

Laser typu Q SWITCH to szybki sposób na skuteczne pozbycie się tatuaży. Niestety nie zawsze efekty i rezultaty tatuowania są zadowalające. Często zdarza się, że tatuaż jest nieudany bądź z czasem zaczyna wyglądać coraz gorzej. Tusz może blednąć, co jest związane z procesami wymiany komórek i wchłanianiem barwnika przez skórę. Może także ulec deformacji na skutek zmiany sylwetki bądź po prostu przestać nam się podobać lub stracić na znaczeniu. W takich przypadkach warto skorzystać z zalet zabiegu laserowego usuwania tatuażu i makijażu permanentnego wykonywanego za pomocą prezentowanego urządzenia.

Peeling węglowy wykonany za pomocą lasera Q SWITCH to również znakomity sposób na szybkie pozbycie się swoich kompleksów. Doskonale działa na powierzchni skóry i w przypadku zatkanych porów znakomicie je niweluje i oczyszcza. Laser do peelingu węglowego pozwoli również ujednolicić koloryt cery i zmniejszyć wydzielanie sebum. Skóra z oznakami starzenia również skorzysta na tego rodzaju zabiegu, gdyż pod wpływem działania laserowych wiązek następuje stymulacja produkcji kolagenu.

Metody wykorzystywane przez laser do usuwania tatuażu i makijażu permanentnego

Laser neodymowo yagowy został zaprojektowany w oparciu o najnowszą technologię. Wytwarza on monochromatyczne, długo pulsujące światło laserowe o długości fali 1064 nm, która przenika do skóry na głębokość 4-6 mm. Ponadto, prezentowany laser neodymowo yagowy do laserowego usuwania tatuażu jest wyposażony w drugi kryształ, który zmniejsza długość fali o połowę (532 nm), dzięki czemu jest ona widoczna jako zielone światło.

Warto również wiedzieć, że laser neodymowo yagowy do usuwania tatuażu i makijażu permanentnego działa na podstawie fali uderzeniowej, która kumulując się na danym miejscu, usuwa barwnik ze skóry, rozbijając go na mniejsze cząsteczki. Dodatkowo oferowany laser do usuwania tatuażu i makijażu permanentnego, a konkretniej jego światło jest pochłaniane przez określone substancje, dzięki czemu następuje uwolnienie zawartej w nim energii. Rozbicie pigmentu czarnego i niebieskiego następuje przy użyciu długości fali 1064 nm, natomiast w przypadku rozbicia barwy czerwonej, różowej, brązowej i purpurowej wystarczy długość fali 532 nm. Co ważne, laser neodymowo yagowy oddziaływuje jedynie na barwnik, nie uszkadzając skóry dookoła, dlatego jest w pełni bezpieczny w stosowaniu.

Peeling węglowy zwany również Black Doll wykonany za pomocą lasera neodymowo yagowego jeszcze nigdy nie był tak skuteczny. W trakcie zabiegu w pierwszej kolejności należy pokryć skórę specjalną, koloidalną zawiesiną węgla, a następnie naświetlić konkretne miejsce za pomocą emitowanych promieni. Cząsteczki węgla wnikają w najdrobniejsze nierówności, a także do zaskórników otwartych i zamkniętych, w efekcie czego następuje oczyszczenie i zwężenie porów, które absorbują energię światła laserowego. Koloryt skóry zostaje ujednolicony, a cera znacznie mniej się przetłuszcza. Peeling węglowy wykonany za pomocą lasera Q SWITCH można stosować w okolicy twarzy, szyi i dekoltu.

Peeling węglowy – wskazania do wykonania zabiegu

Peeling węglowy z wykorzystaniem lasera neodymowo yagowego wykazuje skuteczne działanie, a jego efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Jednak zaleca się wykonywanie serii 5-10 zabiegów, 1 lub 2 razy w tygodniu w zależności od kondycji skóry i widocznych rezultatów. W trakcie wykonywania peelingu odczuwane jest ciepło emitowane przez laser przeznaczony również do usuwania tatuażu i makijażu permanentnego. Jednak nie można tu mówić o bólu czy dyskomforcie.

Wskazania:

 • trądzik
 • wągry, pryszcze, krostki i grudki
 • widoczność zaskórników otwartych i zamkniętych na powierzchni skóry i zatkanych porów
 • ziemista lub szorstka cera
 • przebarwienia wszystkich typów
 • pozbawiona elastyczności skóra na skutek foto starzenia
 • skóra z oznakami starzenia
 • drobne zmarszczki

Laser neodymowo yagowy Q SWITCH – kiedy widoczne efekty?

Usuwanie tatuażu za pomocą lasera neodymowo yagowego jest skuteczne, jednak jednocześnie jest również nieprzyjemne, przez co pacjent może odczuwać dyskomfort. W przypadku dużych tatuaży zalecane jest wykonywanie zabiegów etapami, gdyż każdy z nich wymaga cierpliwości. Laser neodymowo yagowy Q SWITCH do usuwania tatuażu i makijażu permanentnego sprawia, że zmiany pigmentowe poddawane naświetlaniom ulegają stopniowemu rozjaśnieniu. Liczba zabiegów niezbędnych do osiągnięcia satysfakcjonujących efektów uzależniona jest od rodzaju pigmentu, głębokości wprowadzania, sposobu wykonania oraz reakcji organizmu na działanie lasera.

Laser neodymowo yagowy - zalecenia do usuwania zmian pigmentowych

Oferowany laser neodymowo yagowy doskonale sprawdza się także do likwidacji przebarwień i zmian pigmentowych. W trakcie tego rodzaju zabiegu odczuwany jest lekki dyskomfort i pieczenie, jednak w większości przypadków nie jest konieczne stosowanie znieczulenia. Po naświetlaniu zmian pigmentowych najpierw ciemnieją one, po czym zaczyna się proces złuszczania. Liczba zabiegów, podobnie jak w przypadku usuwania tatuażu, uzależniona jest od głębokości, na jakiej znajduje się przebarwienie. Niektóre zmiany można usunąć już za pierwszym razem. Natomiast tusz głęboko osadzony w skórze może wymagać wykonania kilku serii. Zabiegów na przebarwienia przy użyciu laser neodymowo yagowy do usuwania tatuażu i makijażu permanentnego nie poleca się wykonywać latem.

Laser neodymowo yagowy Q SWITCH – lista zabiegów

 • usuwanie tatuażu
 • usuwanie makijażu permanentnego
 • redukowanie OTA
 • niwelowanie przebarwień, piegów, zmian pigmentowych
 • oczyszczanie, zwężenie porów
 • ujednolicenie kolorytu skóry
 • zmniejszenie wydzielania sebum
 • stymulacja produkcji kolagenu

Laser neodymowo yagowy Q SWITCH – zalecenia po zabiegach

 • Przez kilka dni po zabiegu skórę należy traktować delikatnie.
 • W dniu zabiegu nie należy korzystać z gorących kąpieli.
 • Przez 4 dni po zabiegu nie należy korzystać z basenu, sauny, smarować skóry preparatami drażniącymi, zawierającymi alkohol.
 • Nie wolno opalać się na słońcu i w solarium przez 4 tygodnie po zabiegu, gdyż mogą pojawić się przebarwienia.
 • Nie wolno stosować peelingów chemicznych i ziarnistych przez 2 tygodnie po zabiegu z użyciem lasera neodymowo yagowego.
 • Ewentualne odsłonięte partie ciała należy chronić krem z filtrem SPF 30 - SPF 50.
 • Nie wolno drapać skóry, nie zdrapywać strupków.
 • Skórę należy myć żelem lub tonikiem bezalkoholowym, ew. czystą, letnią wodą.
 • Stosować kosmetyki łagodzące np. Bepanthen, Alantan, Panthenol.
 • Nie poleca się stosowania makijażu przez kilka dni po zabiegu.
 • Skórę delikatnie osuszać, nie trzeć, nie drażnić.
 • Unikać obcisłej odzieży.

Produkty niezbędne do wykonania zabiegu

Do wykonania peelingu węglowego niezbędne jest zaaplikowanie maski węglowej. W ofercie posiadamy wysokiej jakości Maskę węglową – Carbon Mask w bardzo korzystnej cenie.

Dane techniczne

Typ lasera: laser neodymowo - yagowy typu Q-Switch

Długość fali: 1064nm, 532nm, 1320nm

System kontrolny: Mikrokomputer

Interface użytkownika: Ekran dotykowy 8.4"

Energia: 532/1064nm 100-2000mJ

Czas emisji:

 • Szerokość impulsu: < 6ns
 • Częstotliwość pracy: 1-10Hz

System Chłodzenia: chłodzenie powietrzem oraz wodą w obiegu zamkniętym

Wymiary: 65x51x114 cm (Dł.xSzer.x Wys)

Moc na głowicy: 500W

Pojemnik na wodę: 5 L

WSPARCIE POSPRZEDAŻOWE: Szkolenie, transport, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, konsultacje telefoniczne dotyczące wykonywania zabiegów, możliwość kontaktu telefonicznego w celu uzyskania wsparcia technicznego,

MATERIAŁY REKLAMOWE: Zapytaj o dostępne materiały
stosowanie

ZABIEGI:

 • usuwanie tatuażu,
 • usuwanie makijażu permanentnego,
 • redukowanie OTA
 • niwelowanie przebarwień, piegów, zmian pigmentowych,

LASEROWY PEELING WĘGLOWY:

 • oczyszczanie, zwężenie porów
 • ujednolicenie kolorytu skóry
 • zmniejszenie wydzielania sebum
 • stymulacja produkcji kolagenu
Opinie klientów

Kupiłeś ten produkt?

Dodaj swoją opinię i doświadczenia z używania.

zapytaj doradcę
Małgorzata Rożeńska

Specjalista ds. sprzedaży

Małgorzata Rożeńska
Magdalena Senderska

Dyrektor ds. Wsparcia Sprzedaży

Magdalena Senderska
Łukasz Markowski

manager ds rozwoju i sprzedaży

Łukasz Markowski

blog - zainspiruj się

pokaż więcej wpisów

Dodaj opinię

Jeśli posiadasz konto, to konieczne przed dodaniem opinii.Możesz też założyć darmowe konto:

Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności w celu uzyskania odpowiedzi na wysyłane pytanie.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas