Abacosun logo
0
>
>
>
Cena
Marka kosmetyków

Terapia kontrastami

sortuj
Domyślnie
  • Domyślnie
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
Terapia kontrastami to rewolucyjna metoda, która pozytywnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu, zapewniając doskonałe efekty. Jest to zabieg, który wykonuje się na dowolne partie ciała. Terapię kontrastami można zastosować na brzuch, uda, boki, pośladki, plecy, ramiona, twarz w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta. Taki zabieg zapewnia długotrwałe i satysfakcjonujące efekty, dzięki niemu można zredukować cellulit, wymodelować ciało, zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej i spłycić zmarszczki. Zabieg polega na obniżeniu temperatury tkanki tłuszczowej w celu zaindukowania procesu degradacji adipocytów bez uszkodzenia innych komórek. W wyniku poddawania ciała naprzemiennym zmianom temperatury dochodzi do uruchomienia skomplikowanych procesów naprawczych w organizmie. To innowacyjna terapia wyszczuplająca, która jest obecnie jednym z najskuteczniejszych zabiegów dostępnych w usługach klinik medycyny estetycznej oraz gabinetów urody. Jeżeli zależy Ci na oferowaniu usług na najwyższym poziomie, sprawdź urządzenie do terapii kontrastami Therapy Cool dostępne w ofercie naszego sklepu Abacosun. Oferujemy bezpieczne i skuteczne rozwiązania.

Detoksykuje i poprawia samopoczucie

Terapia kontrastami to doskonały sposób na ujędrnienie i odmłodzenie ciała oraz twarzy, jednak warto zaznaczyć, że ma dużo szersze spektrum działania. Zabieg blokuje proces gromadzenia się wody w organizmie, usuwa toksyny, stymuluje układ żylny, tętniczy i limfatyczny. Może być stosowany, jako wsparcie w fizjoterapii i leczeniu, będzie odpowiednim rozwiązaniem dla osób borykających się z chronicznym zmęczeniem, obniżeniem nastroju, zaburzeniami snu czy depresją. Terapia kontrastami pomaga się rozluźnić i zrelaksować poprzez stymulację układu nerwowego, co więcej redukuje ból mięśni, ma działanie przeciwzapalne i przeciwkurczowe. Może być pomocna również w przypadku bólu stawów, sztywności mięśni, dlatego jest polecana osobom aktywnym fizycznie i sportowcom. Poddawanie ciała naprzemiennym zmianom temperatury to sposób na wzmocnienie odporności. Decydując się na włączenie do oferty terapii kontrastami, wyprzedzisz konkurencję i podniesiesz jakość świadczonych usług. Jest to zabieg bardzo innowacyjny, który obecnie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób pragnących wymodelować sylwetkę oraz opóźnić procesy starzenia. Wyposażając swój gabinet w urządzenie Therapy Cool, zyskujesz o wiele więcej, niż aparat do odmładzania i redukcji cellulitu, dzięki temu możesz oferować również zabiegi poprawiające samopoczucie, rozluźniające, będące wsparciem fizjoterapii.

Długotrwałe efekty, których nie gwarantuje żadna inna forma terapii

Terapia kontrastami jest innowacyjnym systemem, który w przeciwieństwie do standardowych, konwencjonalnych metod usuwa zarówno przyczyny, jak i skutki problemu. To zabieg o szerokim, kompleksowym działaniu, który wpływa pozytywnie na całe ciało, ale również samopoczucie psychiczne. Urządzenie do terapii kontrastami to niezwykle korzystne rozwiązanie, dzięki któremu znacznie rozszerzysz swoją działalność. W razie pytań lub wątpliwości, zawsze służymy dobrą radą. Oferujemy wsparcie techniczne oraz pomoc w zakresie wykonywania zabiegów. Mamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, możesz na nas liczyć w każdej sytuacji, udzielamy również konsultacji telefonicznych. U nas znajdziesz urządzenia kosmetyczne wyłącznie od renomowanych producentów.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas