Abacosun logo
0
>
>
aparaty, kosmetyki, trendy

Zimna plazma (Plazma Shower) - przyjaciel Twojej skóry

Zimna plazma cieszy się coraz większą popularnością z uwagi na bardzo dobre efekty oraz krótki czas zabiegu. Jedna sesja trwa tylko 10-12 minut i w tym czasie plazma potrafi zdziałać cuda dla naszej skóry.

Zimną plazmę polecamy jednak  nie tylko dla zabieganych osób, które chcą skorzystać z usług kosmetycznych.  Stanowi ona doskonałe remedium na wiele problemów skórnych.

Ponadto jest to zabieg przyjazny dla skóry i całkowicie nieinwazyjny. 

image

Czym jest zimna plazma?

Plazma jest częściowo zjonizowanym gazem zawierającym niezwiązane jony dodatnie i ujemne oraz wolne elektrony.

Stanowi ona czwarty stan skupienia obok ciała stałego, płynu i gazu.  

W przeciwieństwie do gorącej plazmy, zimna jest całkowicie nieablacyjna i bezpieczna.

Aparat Dr Platon wykorzystuje tą technologię i przemienia  główne gazy  w powietrzu pomiędzy ceramiczną końcówką urządzenia a skórą w plazmę atmosferyczną o niskiej temperaturze. Właściwości te sprawiają, że zabiegi nie przerywają ciągłości naskórka, a skóra doskonale toleruje plazmę. 

image

Dlaczego zimna plazma jest przyjacielem Twojej skóry?

Przede wszystkim ma na skuteczność działania i szerokie zastosowanie.

Posiadasz trądzik, trądzik różowaty, stany zapalane, zmarszczki, plamy na skórze, podrażnienia, suchość skóry? Z pomocą przychodzi plazma.

Po zabiegach obserwujemy znaczne polepszenie jakości skóry i zniwelowanie wyprysków dzięki właściwościom sterylizującym.  Zachodzi proces niszczenia bakterii,  grzybów oraz samozniszczenia zapalnych i innych uszkodzonych komórek.

Jeśli chcesz odmłodzić skórę, tutaj też z pomocą przyjdzie plazma, gdyż działa ona przeciwstarzeniowo. Zwiększa wytwarzanie kolagenu, stymuluje podział komórek podstawowych i wzmacnia barierę naskórkową. Nałożone kosmetyki po zabiegu zwiększą wchłanialność, gdyż plazma zwiększa przepuszczalność naskórka. Dodatkowo w urządzeniu  Dr Platon wytwarzany jest ozon, który ma działanie antybakteryjne.  

Dla kogo przeznaczone są zabiegi?

Plazma Dr Platon jest  polecana dla kobiet i mężczyzn  w każdym wieku i o każdym typie cery. Doskonale sprawdzi się także w przypadku młodszych osób borykających się  z wypryskami i trądzikiem oraz pragnących zapobiegać przedwczesnym oznakom starzenia się skóry. 

image

Jak przebiega zabieg?

Jak każdy zabieg plazmę zaczynamy od oczyszczenia skóry. Końcówka przesuwana jest nad skórą. Plazmę można wykonać na całą twarz, plecy, dłonie lub działać punktowo np. tylko w miejscu występowania zmiany. Terapię uzupełnia wykonanie peelingu i zastosowanie odpowiedniego preparatu pielęgnującego. 

w tym artykule piszemy o:

Dr PLATON - Plazma Shower - Zimna Plazma
pokaż produkty

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas