Abacosun logo
0
>
>
aparaty, kosmetyki, trendy

Czy dostępne są kosmetyki dla każdego i na wszystko?

Tierras del Volcan - maska wulkaniczna  doskonale sprawdza się w wielu przypadkach, jest  wielozadaniowa, skuteczna i w 100% naturalna.

Skąd pochodzi Ziemia Wulkaniczna?

"Narodziny" maski wulkanicznej miały miejsce w Tunuyan położonej w rejonie Mendozy w Argentynie. Wulkan, który od lat jest nieaktywny dał początek dwóm źródłom termicznym: jednemu we wnętrzu wulkanu, drugiemu położonemu 100 metrów dalej. Temperatura płynącej wody wynosi 23• C i podczas swojej podróży jest wzbogacona cennymi minerałami i mikroelementami. Błoto wulkaniczne jest wydobywane na głębokości tylko kilku metrów najnowszym technologicznie sprzętem, który  zachowuje wszystkie jego właściwości terapeutyczne. 

image

Cud Natury 

Od lat błota  wykorzystuje się w celach terapeutycznych i kosmetycznych.

W czasach starożytnych Egipcjanie wykorzystywali je  do leczenia zapaleń i bólu  reumatycznego. Hipokrates stosował błoto wulkaniczne do łagodzenia bólu brzucha, stawów  i reumatycznego oraz  jako środek przeciwzapalny.    

Tierras Del Volcan  powstało w naturalny sposób, bez ingerencji człowieka,  z wód termicznych oraz rozpuszczonych elementów stałych, które uformowały się w konsystencję charakterystycznej pasty.

Nie jest wzbogacany składnikami z laboratorium, stąd jego wysoka skuteczność, którą  zawdzięczamy jedynie naturze. 

image

Uniwersalny produkt

Ziemia Wulkaniczna stanowi  panaceum na wiele problemów skórnych i jest stosowana na twarz, ciało i skórę głowy.

Działa odmładzająco, regenerująco i poprawia stan cer trądzikowych. Łagodzi podrażnienia i wzmacnia cebulki włosowe... a to tylko przykłady jej działania. Jak to jest możliwe, że jedna maska może być wykorzystana do peelingu, na trądzik i działać przeciwzmarszczkowo?

Tylko i wyłącznie ze względu na zawarte w niej mikroelementy. W przypadku trądziku obserwujemy działanie antybakteryjne i antyseptyczne. Działanie odmładzające wywołuje magnez, miedź, cynk i silikon (pochodzenie  geologiczne w/w  składników wywodzi się z okresu trzeciorzędowego, co wyróżnia Tierras Del Volcan od innych błot). Wszystkie te składniki blokują proces starzenia się  komórek i przyczyniają się do ich odnowy. Wiek odzwierciedla się również na ciele: zwiotczenie, rozstępy oraz cellulit są symptomami oznaczającymi osłabienie tkanek. Tu także z pomocą przychodzi Ziemia Wulkaniczna.

Od ponad 25 lat stosujemy ją w gabinecie i polecamy naszym Klientom. Jest to jeden z naszych ulubionych produktów.

Z dobrodziejstwa Tierras Del Volcan możesz skorzystać w salonach kosmetycznych oraz stosować ją bezpiecznie w domu dzięki dostępnym różnym pojemnością. 

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas