Abacosun logo
0
>
>

De Noyle's Collagene 10x2ml

De Noyle's Collagene 10x2ml

aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów

Rate 0
Rate 0
Rate 0
Rate 0
Rate 0
Ocena 0/5

Przeciwzmarszczkowe ampułki zawierają kombinację  aktywnych peptydów i protein, które  polepszają  poziom kolagenu w skórze, działają ujędrniająco i  nawilżająco. Jest to  doskonała kuracja dla cer dojrzałych, odwodnionych i  w przypadku zmarszczek, gdyż:

  • pomaga utrzymać właściwy poziom kolagenu
  • nawilża i zwiększa elastyczność skóry
  • polepsza gęstość skóry
  • wygładza zmarszczki
OPIS PRODUKTU

Preparat zawiera kolagen morski nadający skórze jędrność i delikatność oraz trylagen® będący kombinacją aktywnych peptydów i protein. 

KOLAGEN MORSKI  Kolagen tworzy sieć nadającą skórze właściwą strukturę,  elastyczność i wytrzymałość. Jest łatwo wchłaniany, zatrzymuje wodę i nawilża skórę.

Zmarszczki powstają w procesie starzenia, gdy zmniejsza się ilość oraz zmienia jakość kolagenu i innych protein obecnych w skórze. Dostarczenie dodatkowego kolagenu zapobiega i odwraca działanie tego procesu. 

TRYLAGEN® Kombinacja aktywnych peptydów i protein, która pomaga utrzymać właściwy poziom kolagenu zapewniając skórze zdrowszy i młodszy wygląd.

Podczas procesu starzenia się synteza kolagenu jest zredukowana i następuje degradacja i dezorganizacja włókien kolagenowych, co skutkuje uszkodzeniem tkanki łącznej, utracie elastyczności i prowadzi do powstawania zmarszczek.

 Trylagen®  oddziaływuje na  3 fazy kolagenu.  Aktywuje syntezę kolanu, kontroluje fibryle kolagenowe i hamuje destrukcję enzymatyczną zapobiegając nadmiernemu uszkodzeniu kolagenu w starzejącej się skórze.

powiązane produkty
Opinie klientów

Kupiłeś ten produkt?

Dodaj swoją opinię i doświadczenia z używania.

Opinie nie są weryfikowane pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

klienci kupili także

blog - zainspiruj się

pokaż więcej wpisów

Dodaj opinię

Jeśli posiadasz konto, to konieczne przed dodaniem opinii.Możesz też założyć darmowe konto:

Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności w celu uzyskania odpowiedzi na wysyłane pytanie.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas