Abacosun logo
0
>
>
>
Cena
Marka kosmetyków

Fala uderzeniowa

sortuj
Domyślnie
  • Domyślnie
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco

Fala akustyczna, zwana też falą uderzeniową to jeden z rodzajów terapii służący do zwalczania cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej w niektórych partiach ciała. Metoda ta ma na celu zwiększenie jędrności i sprężystości skóry, usunięcie ,,skórki pomarańczowej” oraz ogólne poprawienie wyglądu skóry, w tym również jej wygładzenie. Zabiegi wykonywane z jej udziałem skutecznie stymulują metabolizm i wpływają na poprawę mikrokrążenia skórnego, dzięki czemu możliwe jest szybkie i skuteczne modelowanie sylwetki.

Abacosun
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Medyczne urządzenie do terapii falą uderzeniową. Terapia falami uderzeniowymi jest stosowana w różnych dziedzinach medycyny, takich jak medycyna estetyczna, ortopedia, rehabilitacja i medycyna sportowa.

Jak działa fala uderzeniowa? SWT (Shock Wave Therapy) polega w głównej mierze na wykorzystaniu skokowego, wysokiego ciśnienia, które uwalniane jest przez fale akustyczne w bardzo krótkim czasie. Zabieg wykonuje się za pomocą specjalnego aplikatora, który przykładany jest do skóry - za jego pośrednictwem energia fali uderzeniowej zostaje przekazana bezpośrednio do organizmu, by następnie zapoczątkować procesy lecznicze i regeneracyjne. W większości gabinetów kosmetologicznych i salonów SPA falę akustyczną wykorzystuje się głównie do walki z uporczywym cellulitem. Zabiegi wykonywane z jej udziałem widocznie wygładzają i odmładzają skórę, jednocześnie rozbijając tkanką tłuszczową.

Profesjonalne urządzenia do fali uderzeniowej, które sprawdzą się w każdym nowoczesnym gabinecie kosmetologicznym

Efekt fali uderzeniowej stosowany jest w kosmetologii od wielu lat - obecnie na rynku znaleźć można szeroki wybór sprzętu, przeznaczonego do różnego rodzaju zabiegów wykonywanych przy użyciu zjawiska fali akustycznej. W ofercie sklepu abacosun.pl znajdziesz także profesjonalny sprzęt pochodzący od znanych, światowych producentów - asortyment obejmuje między innymi lasery kosmetyczne przeznaczone do zabiegów epilacji, usuwania tatuażu, makijażu permanentnego oraz niwelowania przebarwień i zmian pigmentowych na skórze. Ważną kwestią jest również bezpieczeństwo podczas oferowanych zabiegów - laser oddziałuje wyłącznie na barwnik i nie dochodzi do uszkodzenia otaczającej skóry, dzięki czemu ta metoda może być wykonywana bez obaw o zdrowie jej użytkowników.

Innowacyjne rozwiązania w walce o wymarzoną sylwetkę

Fala akustyczna to zabieg znany przede wszystkim osobom, które walczą o nienaganną sylwetkę, dlatego w ofercie sklepu abacosun.pl nie mogło zabraknąć urządzeń przeznaczonych do zabiegów wyszczuplających, antycellulitowych i ujędrniających. Ogromną popularnością cieszy się między innymi innowacyjny aparat ECHOS - ELECTROCEUTICAL, którego działanie opiera się na dynamicznej biostymulacji, która oddziałuje na komórki ciała oraz modyfikuje ich funkcjonowanie. Metoda ta polega na wykorzystaniu zmiennych mikro-impulsów wysokiego napięcia o krótkim czasie trwania i niskiej częstotliwości - ich zastosowanie ma na celu uruchomienie systemu naprawczego organizmu. Zabieg normalizuje funkcjonowanie i przywraca sprawność komórek oraz wpływa na procesy odmładzające. Innym rodzajem sprzętu są medyczne urządzenie do terapii falą uderzeniową AWS MED, stosowane w m.in.: medycynie estetycznej, ortopedii i rehabilitacji - zabiegi wykonywane za ich pomocą modelują sylwetkę, redukują cellulit, pobudzają mikrocyrkulację i poprawiają metabolizm komórkowy, zwiększają jędrność skóry oraz stymulują naturalne, biologiczne procesy jej naprawy.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Możesz też użyć swojego konta społecznościowego.


Zaloguj przez Facebook
btn_google_dark_normal_ios Created with Sketch. Zaloguj przez Google

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas

Możesz też użyć swojego konta społecznościowego.

Zaloguj przez Facebook
btn_google_dark_normal_ios Created with Sketch. Zaloguj przez Google