Abacosun logo
0
>
>

Abacosun HIFU PROLIFT

Abacosun HIFU PROLIFT

SZT.
CENA:
32000,00 zł
SZT.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ SZCZEGÓŁY
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania
Abacosun standardowa wysyłka od 15,00 zł
Rate 0
Rate 0
Rate 0
Rate 0
Rate 0
Ocena 0/5
Urządzenie przeznaczone do bezinwazyjnego liftingu i miejscowego wyszczuplania. Zabiegi HIFU są przeznaczone do redukcji zmarszczek, ujędrnienia i poprawy owalu twarzy, redukcji tkanki tłuszczowej na ciele oraz podbródku i ujędrniania ciała.

HIFU - skoncentrowane ultradźwięki wysokiej częstotliwości (high intensive focused ultrasounds).
OPIS PRODUKTU


Zabiegi z wykorzystaniem technologii HIFU

Zabiegi HIFU, nazywane także liftingiem bez skalpela, cieszą się obecnie coraz szybciej rosnącą popularnością. High intensity focused ultrasound, czyli skoncentrowana wiązka ultradźwięków znana jest już od lat 40. XX wieku. Po roku 1990 zaczęto wykorzystywać ją w medycynie głównie w leczeniu różnych postaci raka prostaty, pęcherza moczowego oraz nerek. Po odnotowaniu wysokiej skuteczności działania fal ultradźwiękowych postanowiono zacząć korzystać z nich także w dermatologii i medycynie estetycznej.

Urządzenie HIFU Prolift przeznaczone jest do stosowania w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Dzięki niemu można wykonać zabiegi, takie jak bezinwazyjny lifting twarzy oraz miejscowe wyszczuplanie ciała. Wykorzystanie fal ultradźwiękowych pozwala na redukcję zmarszczek i ujędrnienie, a także zmniejszenie tkanki tłuszczowej na ciele.Na czym polega zabieg HIFU?

Nowoczesna technologia pozwala na precyzyjne dostarczenie energii cieplnej w wybrane miejsce na twarzy lub na pozostałych częściach ciała. Wybrany obszar poddawany jest ablacji, czyli kontrolowanemu uszkodzeniu komórek, w wyniku której tkanki absorbują fale ultradźwiękowe i powstaje efekt cieplny, powodujący koagulację tkanek. Dzięki „zniszczeniom” powstającym w trakcie zabiegu HIFU następuje natychmiastowe zagęszczenie tkanki i pobudzenie organizmu do uruchomienia naturalnych procesów regeneracyjnych, takich jak gojenie i odbudowa uszkodzonej zabiegiem struktury.

Jak działa urządzenie HIFU Prolift?

Zabieg HIFU należy do coraz częściej wykonywanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jest on przeprowadzany przy użyciu urządzeń emitujących odpowiednio ukierunkowane fale ultradźwiękowe. Podczas wykonywania zabiegu można wybrać różne głębokości działania, co daje możliwość obkurczania i stymulacji tkanek na różnym poziomie. W zależności od indywidualnych potrzeb temperatura dostarczana jest do warstw powierzchniowych lub głębszych skóry właściwej, do warstwy mięśniowo-powięziowej lub do tkanki tłuszczowej.

W celu precyzyjnego dotarcia do konkretnego poziomu tkanek należy wybrać odpowiednie głowice zabiegowe, poza tym dobierane są parametry dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. I tak na przykład do zabiegów ujędrniających skórę twarzy i dekoltu przeznaczone są przetworniki pozwalające na wprowadzenie ultradźwięków na głębokość 1.5mm, 3 mm, lub 4.5 mm. Z kolei w przypadku zabiegów mających na celu modelowanie sylwetki stosowane są przetworniki 8 i 13 mm. Efekty są widoczne już po jednym zabiegu, jednak na rezultat należy czekać około 2-3 miesięcy, jest to czas potrzebny na całkowitą regenerację kolagenu. To, jak długo efekty się utrzymują, zależy głównie od wieku i indywidualnych możliwości organizmu. Można jednak oczekiwać, że widoczne efekty, czyli na przykład znaczna redukcja zmarszczek, utrzymają się nawet do 1,5 roku. Najbardziej widoczny efekt utrzymuje się między 2 a 24 tygodniem od wykonania zabiegu.

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg HIFU?

Planując większość zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, należy wziąć pod uwagę porę roku i czas na regenerację. W przypadku zabiegów, w których wykorzystywana jest technologia HIFU nie ma to znaczenia. Zabieg jest całkowicie bezinwazyjny, nie wymaga więc okresu rekonwalescencji. Można go przeprowadzać bezpiecznie przez cały rok, a bezpośrednio po nim można od razu wrócić do codziennych obowiązków.

Najważniejsze efekty przemawiające za wyborem zabiegów HIFU to:

 • błyskawiczny lifting i „zagęszczenie skóry”,
 • zmniejszenie wiotkości i poprawa elastyczności skóry,
 • zmniejszenie zmarszczek,
 • poprawa owalu twarzy,
 • podniesienie brwi i tzw. chomików,
 • likwidacja podwójnego podbródka,
 • poprawa wyglądu szyi i dekoltu.

Warto też zauważyć, że zabiegi z wykorzystaniem fali ultradźwiękowych mogą być stosowane na całe ciało. Dzięki nim można modelować sylwetkę i poprawić jędrność skóry w miejscach takich jak brzuch, ramiona, pośladki oraz uda.

Przeciwwskazania do przeprowadzania zabiegów HIFU

Technologia HIFU pozwala na bezinwazyjne zabiegi, które nie naruszają ciągłości tkankowej skóry klienta. Nie są one całkowicie bezbolesne, jednak nie wymagają użycia środków znieczulających. W trakcie zabiegu pojawia się uczucie ciepła oraz kłucia, co jest normalną reakcją. Zabieg może być niekomfortowy dla klientów o szczególnie niskim progu bólowym. Najczęściej zabiegowi towarzyszą niewielkie odczucia bólowe.

Zabiegów HIFU nie należy stosować w przypadku chorób dermatologicznych, otwartych ran, skłonności do bliznowacenia, a także chorób nowotworowych i chorób układu krążenia. Przeciwwskazaniem może być także zażywanie leków przeciwzapalnych oraz posiadanie rozrusznika serca lub metalowych implantów. Nie wykonuje się zabiegów tego typu u kobiet ciężarnych i karmiących. W przypadku przeprowadzenia zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego należy odczekać co najmniej dwa tygodnie, zanim wykona się zabieg wykorzystujący ultradźwięki.

Zalety wykorzystania urządzenia HIFU Prolift

Chcąc zapewnić swoim klientom dostęp do nowoczesnych zabiegów kosmetologicznych, warto wyposażyć swój salon w profesjonalne urządzenia, takie jak HIFU Prolift. Kupując je w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję przystępnej ceny, co przy rosnącej popularności zabiegów, oznacza szybki zwrot inwestycji. Urządzenie ma pięć kartridży o częstotliwości od 10 do 4 MHZ pozwalających na penetrację tkanek na głębokości 1.5mm, 3 mm, 4.5mm, 8 mm oraz 13 mm. Dzięki temu można wykonywać zabiegi zarówno na powierzchniowych warstwach skóry, jak i na głębiej położonych strukturach, w tym na tkance tłuszczowej.

Urządzenie dostępne w naszej ofercie jest bardzo proste w obsłudze, zarówno jeżeli chodzi o przeprowadzanie zabiegów, jak i o wymianę kartridży. Wybór przetworników pozwala na precyzyjne podawanie energii w dokładnie wybrany obszar twarzy lub ciała. Dodatkowo oferujemy przeprowadzenie szkolenia, transport zakupionego sprzętu, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz konsultacje telefoniczne dotyczące obsługi urządzenia i wykonywania zabiegów.

stosowanie

Zastosowanie:

 • bezinwazyjny lifting,
 • spłycenie zmarszczek,
 • ujędrnienie skóry na twarzy i ciele,
 • modelowanie sylwetki,
 • wyszczuplanie i modelowanie sylwetki
 • redukcja zmarszczek na czole
efekty stosowania

Efekty:

 • wyszczuplanie i modelowanie sylwetki,
 • uniesienie brwi,
 • ujędrnienie twarzy,
 • redukcja zmarszczek okolicy oczu,
 • poprawa kolorytu skóry,
 • poprawa owalu twarzy,
 • likwidacja podwójnego podbródka,
 • lifting szyi i dekoltu,
 • poprawa jędrności w przypadku wiotkiego brzucha,
 • ujędrnienie ramion,
 • ujędrnienie pośladków i ud,
Wsparcie

FINANSOWANIE:  leasing, raty, gotówka

SZKOLENIE w siedzibie klienta

WSPARCIE POSPRZEDAŻOWE: szkolenie online lub w siedzicie Abacosun,  transport, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, konsultacje telefoniczne dotyczące wykonywania zabiegów, możliwość kontaktu telefonicznego w celu uzyskania wsparcia technicznego,

Podstawa opcja

prezentowana na zdjęciu podstawa do urządzenia stanowi wyposażenie opcjonalne

Opinie klientów

Kupiłeś ten produkt?

Dodaj swoją opinię i doświadczenia z używania.

zapytaj doradcę
Magdalena Senderska

Dyrektor ds. Wsparcia Sprzedaży

Magdalena Senderska
Małgorzata Rożeńska

Specjalista ds. sprzedaży

Małgorzata Rożeńska
Łukasz Markowski

manager ds rozwoju i sprzedaży

Łukasz Markowski

blog - zainspiruj się

pokaż więcej wpisów

Dodaj opinię

Jeśli posiadasz konto, to konieczne przed dodaniem opinii.Możesz też założyć darmowe konto:

Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności w celu uzyskania odpowiedzi na wysyłane pytanie.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas