Abacosun logo
0
>
>

HIFU PROLIFT

HIFU PROLIFT

skontaktuj się z nami, aby poznać cenę
Zaloguj się lub skontaktuj się z nami, aby poznać cenę dla profesjonalistów.

Rate 0
Rate 0
Rate 0
Rate 0
Rate 0
Ocena 0/5
Urządzenie przeznaczone do bezinwazyjnego liftingu i miejscowego wyszczuplania. Zabiegi HIFU są przeznaczone do redukcji zmarszczek, ujędrnienia i poprawy owalu twarzy, redukcji tkanki tłuszczowej na ciele oraz podbródku i ujędrniania ciała. HIFU - skoncentrowane ultradźwięki wysokiej częstotliwości (high intensive focused ultrasounds).
OPIS PRODUKTU

Znane jest powszechnie zastosowanie ultradźwięków do wyszczuplania, gdzie są wykorzystywane do niszczenia komórek tłuszczowych lub do peelingu kawitacyjnego. W tym przypadku fale ultradźwiękowe o określonej częstotliwości dostarczają energię termiczną  w wybrane miejsca na twarzy lub ciele. W rezultacie następuje intensywne podgrzanie tkanek. Przegrzanie zachodzi  na określonej, wybranej  głębokości. Dochodzi do obkurczania się   tkanek i mikrouszkodzeń co wywołuje regenerację - tworzenie nowego kolagenu.

Zabiegi HIFU, nazywane także liftingiem bez skalpela, cieszą się obecnie coraz szybciej rosnącą popularnością. Urządzenie HIFU Prolift przeznaczone jest do stosowania w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Dzięki niemu można wykonać zabiegi, takie jak bezinwazyjny lifting twarzy oraz miejscowe wyszczuplanie ciała. Wykorzystanie fal ultradźwiękowych pozwala na redukcję zmarszczek i ujędrnienie, a także zmniejszenie tkanki tłuszczowej na ciele. 
HIFU Prolift. ZALETY

 • przystępna cena Hifu Pro Lift  zapewnia szybki zwrot inwestycji
 • kartridże o żywotności do 10.000 linii pozwalają na wykonanie wielu zabiegów
 • 5 kartridży o częstotliwości od 10 MHz oraz  4  MHz  i  penetracji energii na poziomie od 1,5mm, 3mm, 4,5mm, 8mm, 13 mm pozwala na wykonanie zabiegów na powierzchowne warstwy skóry oraz głębsze i tkankę tłuszczową
 • urządzenie jest bardzo proste w obsłudze 
 • prosta wymiana kartridży
 • automatyczne wykrywanie kartridża przez aparat
 • bezinwazyjne zabiegi
 • zabiegi Hifu nie wymagają rekonwalescencji
 • wnikanie energii od 1,5-3mm –co daje  szeroki zakres zastosowania
 • długotrwałe efekty pozabiegowe, nawet do 1,5 roku
 • precyzja podawania energii
 • Zadowolenie klientów 

Kartridże. Zastosowanie / penetracja energii / zabiegi

 • 1,5mm - 10 MHz - Twarz. Powierzchowne warstwy skóry właściwej. Zastosowanie: usta, dolna powieka, policzki, dekolt.
 • 3mm - 4MHz - Twarz. Głębsze warstw skóry właściwej. Zastosowanie: podbródek, policzki, okolice boczne oczodołu, łuk brwiowy, dekolt, szyja, ciało ujędrnianie
 • 4,5mm - 4MHz - Twarz. Tkanka podskórna, włączywszy warstwy SMAS. Zastosowanie: policzki, podbródek, szyja, ciało ujędrnianie
 • 8 mm - 4 MHz - Ciało. Tkanka tłuszczowa. Zastosowanie: brzuch, uda, ramiona oraz inne części ciała.
 • 13 mm - 4 MHz - Ciało. Tkanka tłuszczowa. Zastosowanie: brzuch, uda, ramiona oraz inne części ciała 

HIFU Prolift - mechanizm działania?

Technologia HIFU pozwala nam na precyzyjne dostarczenie energii termicznej w określone miejsce dzięki odpowiedniej modulacji fali, która przyjmuje  kształt stożka. Największe skupienie energii osiągamy na szczycie stożka i tam też dochodzi do stymulacji. Wywołany kontrolowany i selektywny uraz termiczny powoduje reakcję w postaci tworzenia i remodelingu kolagenu w przypadku utraty jędrności lub zniszczenie komórek tłuszczowych w zabiegach wyszczuplających.

Zastosowanie różnych głębokości działania daje nam możliwość obkurczenia i stymulacji tkanek na różnym poziomie. Temperatura 65-75 o C jest w zależności od potrzeby dostarczana do : powierzchownych lub głębokich warstw skóry właściwej, do warstwy SMAS (mięśniowo-powięziowej) lub do warstwy tkanki tłuszczowej.

W zależności od miejsca zabiegowego i rodzaju efektu jaki chcemy uzyskać stosujemy odpowiednie głowice zabiegowe oraz dobieramy indywidualnie optymalne parametry.

Do zabiegów ujędrniających skórę twarzy i dekoltu dedykowane są przetworniki wprowadzające ultradźwięki na głębokość 1,5/3/4,5 mm, natomiast do zabiegów modelujących sylwetkę odpowiednio stosujemy przetworniki 8/13 mm.

HIFU Prolift - mechanizmy działania. Posumowanie.

 • działanie termiczne – koagulacja tkanek w wyniku działania temperatur 60-75°C. Pod wpływem ultradźwięków zachodzi termoablacja komórek głebokich wartw skóry.  Uruchamia to procesy naprawcze organizmu - neokolagenezę, czyli stymulację produckji nowego kolagenu.
 • działanie mechaniczne – uszkodznie pod wpływem kawitacji. Pod wpływem energii wytwarzane są pęcherzyki gazu wewnątrz komórek i następuje wzrost ciśnienia. Zabieg wywołuje uszkodzenie błon komórek tłuszczowych i lipolizę. Uwolnony tłuszcz jest następnie eliminowany w drodze procesów metabolicznych.

 

ZABIEGI.

Ultranowoczesne wykorzystanie technologii zogniskowanej fali ultradźwiękowej  do odmładzania, ujędrniania  i wyszczuplania.

Odczucia podczas zabiegu są zróżnicowane i zależą  od pacjenta oraz intensywności energii. Uczucie „ukłucia” i ciepła są normalne.  Zabieg może być niekomfortowy i bolesny, nie wymaga on jednak znieczulenia.  

  

EFEKTY.

W większości przypadków efekt widoczny jest już po 1 zabiegu, jednak nie jest on finalny.  Na rezultaty  należy zaczekać 2-3 miesiące z uwagi na czas potrzebny na regenerację kolagenu. Efekty oraz utrzymywanie się efektów będą się różnić w zależności od możliwości organizmu oraz wieku. Możliwe jest także utrzymywanie się efektów do 1,5 roku. 


Co to jest kolagen?

Kolagen powszechnie występuje w naszym organizmie. Jest to białko o złożonej strukturze, wytwarzane przez różne komórki – w skórze są to fibroblasty. Składa się z aminokwasów, czyli połączonych ze sobą związków chemicznych. Fibroblasty wytwarzają krótkie białkowe włókna po czym wydalają je poza komórkę, gdzie zachodzi dalszy proces tworzenia kolagenu. W przestrzeni międzykomórkowej małe włókna  łączą się ze sobą i splatają przez co stają się coraz dłuższe. Szereg połączonych w ten sposób włókien tworzy sieć.

 

Jaka jest rola kolagenu w skórze?

Najwięcej kolagenu znajduje się w skórze właściwej.

Tworzy on sieć, która utrzymuje skórę w napięciu, zapewnia jej wytrzymałość i sprężystość. Kolagen posiada bardzo dużą wytrzymałość na rozciąganie. Choć w przypadku dużego naciągnięcia rozrywa się i tworzą się rozstępy.  

Kolagen jest odpowiedzialny za stan naszej skóry oraz jej starzenie się.

Wraz z upływem czasu jest go coraz mniej, a pozostały kolagen ma gorszą jakość przez co skóra stopniowo traci elastyczność i robi się coraz bardziej wiotka i mniej napięta.

Kolagen regularnie odnawia się w organizmie, jednak po około 25 roku życia stopniowo zaczyna go ubywać w skórze. Utrata kolagenu oraz jego odbudowa jest procesem naturalnym. W pewnym momencie organizm każdego roku zaczyna produkować coraz mniej kolagenu i w efekcie pojawiają się pierwsze zmarszczki. Ponadto pogarsza się jakość produkowanego kolagenu, jest on mniej wytrzymały w związku z czym stelaż w postaci sieci kolagenowej jest słabszy i następuje utrata jędrności.

Dlatego zadaniem nowoczesnych zabiegów odmładzających jest ingerencja w proces tworzenia kolagenu. Stymulując tworzenie nowego kolagenu jednocześnie w naturalny sposób przywracamy jej młodszy wygląd.

Zabieg HIFU doskonale sprawdza się w tym przypadku. Dodatkową zaletą jest to, że energia  dociera do warstwy SMAS,  a zabieg jest całkowicie bezinwazyjny. 

 

Co to jest SMAS?

SMAS (Superficial muscular aponeurotic system)– powięzi mięśniowe powierzchowne to  błona zbudowana z warstwy tkanki łącznej, która otacza komórki ciała i mięśnie.

Powięź zawiera między innymi komórki tłuszczowe, włókna mięśniowe, naczynia krwionośne i nerwy. Jednak jej głównym budulcem są włókna kolagenowe. Dlatego też stan skóry jest uzależniony od warstwy powięzi.

Niestety tak jak w przypadku kolagenu, wraz z upływem czasu regeneracja włókien powięziowych maleje. Osłabione mięśnie wpływają na zmniejszenie jędrności skóry na twarzy i ciele. 

ZASTOSOWANIE
 • bezinwazyjny lifting,
 • spłycenie zmarszczek,
 • ujędrnienie skóry na twarzy i ciele,
 • modelowanie sylwetki,
 • wyszczuplanie i modelowanie sylwetki
 • redukcja zmarszczek na czole

EFEKTY
 • wyszczuplanie i modelowanie sylwetki,
 • uniesienie brwi,
 • ujędrnienie twarzy,
 • redukcja zmarszczek okolicy oczu,
 • poprawa kolorytu skóry,
 • poprawa owalu twarzy,
 • likwidacja podwójnego podbródka,
 • lifting szyi i dekoltu,
 • poprawa jędrności w przypadku wiotkiego brzucha,
 • ujędrnienie ramion,
 • ujędrnienie pośladków i ud   
ZALETY

Zalety wykorzystania urządzenia HIFU Prolift

Chcąc zapewnić swoim klientom dostęp do nowoczesnych zabiegów kosmetologicznych, warto wyposażyć swój salon w profesjonalne urządzenia, takie jak HIFU Prolift. Kupując je w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję przystępnej ceny, co przy rosnącej popularności zabiegów, oznacza szybki zwrot inwestycji. Urządzenie ma pięć kartridży o częstotliwości od 10 do 4 MHZ pozwalających na penetrację tkanek na głębokości 1.5mm, 3 mm, 4.5mm, 8 mm oraz 13 mm. Dzięki temu można wykonywać zabiegi zarówno na powierzchniowych warstwach skóry, jak i na głębiej położonych strukturach, w tym na tkance tłuszczowej.

Urządzenie dostępne w naszej ofercie jest bardzo proste w obsłudze, zarówno jeżeli chodzi o przeprowadzanie zabiegów, jak i o wymianę kartridży. Wybór przetworników pozwala na precyzyjne podawanie energii w dokładnie wybrany obszar twarzy lub ciała. 

WSPARCIE

WSPARCIE POSPRZEDAŻOWE: Szkolenie, transport, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, konsultacje telefoniczne dotyczące wykonywania zabiegów, możliwość kontaktu telefonicznego w celu uzyskania wsparcia technicznego,

MATERIAŁY REKLAMOWE: Spytaj o dostępne materiały

FINANSOWANIE: raty, leasing 

Opinie klientów

Kupiłeś ten produkt?

Dodaj swoją opinię i doświadczenia z używania.

zapytaj doradcę
Magdalena Senderska

Dyrektor ds. Wsparcia Sprzedaży

Magdalena Senderska
Małgorzata Rożeńska

Specjalista ds. sprzedaży

Małgorzata Rożeńska
Łukasz Markowski

manager ds rozwoju i sprzedaży

Łukasz Markowski

blog - zainspiruj się

pokaż więcej wpisów

Dodaj opinię

Jeśli posiadasz konto, to konieczne przed dodaniem opinii.Możesz też założyć darmowe konto:

Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności w celu uzyskania odpowiedzi na wysyłane pytanie.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas