Abacosun logo
0
>
>

HIFU PROLIFT

HIFU PROLIFT

skontaktuj się z nami, aby poznać cenę
Zaloguj się lub skontaktuj się z nami, aby poznać cenę dla profesjonalistów.

Rate 0
Rate 0
Rate 0
Rate 0
Rate 0
Ocena 0/5
Urządzenie przeznaczone do bezinwazyjnego liftingu i miejscowego wyszczuplania. Zabiegi HIFU są przeznaczone do redukcji zmarszczek, ujędrnienia i poprawy owalu twarzy, redukcji tkanki tłuszczowej na ciele oraz podbródku i ujędrniania ciała.

HIFU - skoncentrowane ultradźwięki wysokiej częstotliwości (high intensive focused ultrasounds).
OPIS PRODUKTU


HIFU PRO LIFT - MECHANIZM DZIAŁANIA

Technologia HIFU pozwala nam na precyzyjne dostarczenie energii termicznej w określone miejsce dzięki odpowiedniej modulacji fali, która przyjmuje kształt stożka. Największe skupienie energii osiągamy na szczycie stożka i tam też dochodzi do stymulacji. Wywołany kontrolowany i selektywny uraz termiczny powoduje reakcję w postaci tworzenia i remodelingu kolagenu w przypadku utraty jędrności lub zniszczenie komórek tłuszczowych w zabiegach wyszczuplających.

Zastosowanie różnych głębokości działania daje nam możliwość obkurczenia i stymulacji tkanek na różnym poziomie. Temperatura 65-75 o C jest w zależności od potrzeby dostarczana do : powierzchownych lub głębokich warstw skóry właściwej, do warstwy SMAS (mięśniowo - powięziowej) lub do warstwy tkanki tłuszczowej.

W zależności od miejsca zabiegowego i rodzaju efektu jaki chcemy uzyskać stosujemy odpowiednie głowice zabiegowe oraz dobieramy indywidualnie optymalne parametry.

Do zabiegów ujędrniających skórę twarzy i dekoltu dedykowane są przetworniki wprowadzające ultradźwięki na głębokość 1,5/3/4,5 mm, natomiast do zabiegów modelujących sylwetkę odpowiednio stosujemy przetworniki 8/13 mm.

Zastosowanie różnych głębokości działania daje nam możliwość obkurczenia i stymulacji tkanek na różnym poziomie. Temperatura 60-75 stopni C jest w zależności od potrzeby dostarczana do : powierzchownych lub głębokich warstw skóry właściwej, do warstwy SMAS (mięśniowo-powięziowej) lub do warstwy tkanki tłuszczowej.

W zależności od miejsca zabiegowego i rodzaju efektu jaki chcemy uzyskać stosujemy odpowiednie głowice zabiegowe oraz dobieramy indywidualnie optymalne parametry.

Do zabiegów ujędrniających skórę twarzy i dekoltu dedykowane są przetworniki wprowadzające ultradźwięki na głębokość 1,5/3/4,5 mm, natomiast do zabiegów modelujących sylwetkę odpowiednio stosujemy przetworniki 8/13 mm.

W większości przypadków efekt widoczny jest już po 1 zabiegu, jednak nie jest on finalny. Na rezultaty należy zaczekać 2-3 miesiące z uwagi na czas potrzebny na regenerację kolagenu. Efekty oraz utrzymywanie się efektów będą się różnić w zależności od możliwości organizmu oraz wieku. Możliwe jest także utrzymywanie się efektów do 1,5 roku.

Zabiegom może być poddana praktycznie każda część ciała. Zabieg nie wymaga żadnego znieczulenia. Jest całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji, bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych zajęć. Ogromną zaletą jest to, iż zabiegi można wykonywać przez cały rok.HIFU PROLIFT - ZALETY

 • przystępna cena Hifu Prolift zapewnia szybki zwrot inwestycji
 • kartridże o żywotności do 10.000 linii pozwalają na wykonanie wielu zabiegów
 • 5 kartridży o częstotliwości od 10 MHz oraz 4 MHz i penetracji energii na poziomie od 1,5mm, 3mm, 4,5mm, 8mm, 13 mm pozwala na wykonanie zabiegów na powierzchowne warstwy skóry oraz głębsze i tkankę tłuszczową
 • urządzenie jest bardzo proste w obsłudze
 • prosta wymiana kartridży
 • automatyczne wykrywanie kartridża przez aparat
 • bezinwazyjne zabiegi
 • zabiegi Hifu nie wymagają rekonwalescencji
 • wnikanie energii od 1,5-3mm –co daje szeroki zakres zastosowania
 • długotrwałe efekty pozabiegowe, nawet do 1,5 roku
 • precyzja podawania energii
 • Zadowolenie klientów


HIFU: MECHANIZMY DZIAŁANIA, PODSUMOWANIE

 • działanie termiczne – koagulacja tkanek w wyniku działania temperatur 60-75°C. Pod wpływem ultradźwięków zachodzi termoablacja komórek głebokich wartw skóry. Uruchamia to procesy naprawcze organizmu - neokolagenezę, czyli stymulację produckji nowego kolagenu.
 • działanie mechaniczne – uszkodznie pod wpływem kawitacji. Pod wpływem energii wytwarzane są pęcherzyki gazu wewnątrz komórek i następuje wzrost ciśnienia. Zabieg wywołuje uszkodzenie błon komórek tłuszczowych i lipolizę. Uwolnony tłuszcz jest następnie eliminowany w drodze procesów metabolicznych.


ZABIEGI

Ultranowoczesne wykorzystanie technologii zogniskowanej fali ultradźwiękowej do odmładzania, ujędrniania i wyszczuplania.

Odczucia podczas zabiegu są zróżnicowane i zależą od pacjenta oraz intensywności energii. Uczucie „ukłucia” i ciepła są normalne. Zabieg może być niekomfortowy i bolesny, nie wymaga on jednak znieczulenia.

CO TO JEST KOLAGEN?

Kolagen powszechnie występuje w naszym organizmie. Jest to białko o złożonej strukturze, wytwarzane przez różne komórki – w skórze są to fibroblasty. Składa się z aminokwasów, czyli połączonych ze sobą związków chemicznych. Fibroblasty wytwarzają krótkie białkowe włókna po czym wydalają je poza komórkę, gdzie zachodzi dalszy proces tworzenia kolagenu. W przestrzeni międzykomórkowej małe włókna łączą się ze sobą i splatają przez co stają się coraz dłuższe. Szereg połączonych w ten sposób włókien tworzy sieć.

JAKA JEST ROLA KOLAGENU W SKÓRZE?

Najwięcej kolagenu znajduje się w skórze właściwej.

Tworzy on sieć, która utrzymuje skórę w napięciu, zapewnia jej wytrzymałość i sprężystość. Kolagen posiada bardzo dużą wytrzymałość na rozciąganie. Choć w przypadku dużego naciągnięcia rozrywa się i tworzą się rozstępy.

Kolagen jest odpowiedzialny za stan naszej skóry oraz jej starzenie się.

Wraz z upływem czasu jest go coraz mniej, a pozostały kolagen ma gorszą jakość przez co skóra stopniowo traci elastyczność i robi się coraz bardziej wiotka i mniej napięta.

Kolagen regularnie odnawia się w organizmie, jednak po około 25 roku życia stopniowo zaczyna go ubywać w skórze. Utrata kolagenu oraz jego odbudowa jest procesem naturalnym. W pewnym momencie organizm każdego roku zaczyna produkować coraz mniej kolagenu i w efekcie pojawiają się pierwsze zmarszczki. Ponadto pogarsza się jakość produkowanego kolagenu, jest on mniej wytrzymały w związku z czym stelaż w postaci sieci kolagenowej jest słabszy i następuje utrata jędrności.

Dlatego zadaniem nowoczesnych zabiegów odmładzających jest ingerencja w proces tworzenia kolagenu. Stymulując tworzenie nowego kolagenu jednocześnie w naturalny sposób przywracamy jej młodszy wygląd.

Zabieg HIFU doskonale sprawdza się w tym przypadku. Dodatkową zaletą jest to, że energia dociera do warstwy SMAS, a zabieg jest całkowicie bezinwazyjny.

CO TO JEST SMAS?

SMAS (Superficial muscular aponeurotic system)– powięzi mięśniowe powierzchowne to błona zbudowana z warstwy tkanki łącznej, która otacza komórki ciała i mięśnie.

Powięź zawiera między innymi komórki tłuszczowe, włókna mięśniowe, naczynia krwionośne i nerwy. Jednak jej głównym budulcem są włókna kolagenowe. Dlatego też stan skóry jest uzależniony od warstwy powięzi.

Niestety tak jak w przypadku kolagenu, wraz z upływem czasu regeneracja włókien powięziowych maleje. Osłabione mięśnie wpływają na zmniejszenie jędrności skóry na twarzy i ciele.

DANE TECHNICZNE:

 • częstotliwość – 4/7/10 MHz
 • energia – 0,2 – 2 J
 • kartridże – 1,5 mm / 10 MHz, 3,0 mm / 7 MHz, 4,5 mm / 4 MHz, 8,0 mm / 4 MHz, 13 mm / 4 MHz
 • żywotność kartridży – do 10 000 linii

 • WSPARCIE POSPRZEDAŻOWE: Szkolenie, transport, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, konsultacje telefoniczne dotyczące wykonywania zabiegów, możliwość kontaktu telefonicznego w celu uzyskania wsparcia technicznego,
 • MATERIAŁY REKLAMOWE: Spytaj o dostępne materiały


stosowanie

Zastosowanie:

 • bezinwazyjny lifting,
 • spłycenie zmarszczek,
 • ujędrnienie skóry na twarzy i ciele,
 • modelowanie sylwetki,
 • wyszczuplanie i modelowanie sylwetki
 • redukcja zmarszczek na czole
efekty stosowania

Efekty:

 • wyszczuplanie i modelowanie sylwetki,
 • uniesienie brwi,
 • ujędrnienie twarzy,
 • redukcja zmarszczek okolicy oczu,
 • poprawa kolorytu skóry,
 • poprawa owalu twarzy,
 • likwidacja podwójnego podbródka,
 • lifting szyi i dekoltu,
 • poprawa jędrności w przypadku wiotkiego brzucha,
 • ujędrnienie ramion,
 • ujędrnienie pośladków i ud,
Podstawa opcja

prezentowana na zdjęciu podstawa do urządzenia stanowi wyposażenie opcjonalne

Opinie klientów

Kupiłeś ten produkt?

Dodaj swoją opinię i doświadczenia z używania.

zapytaj doradcę
Magdalena Senderska

Dyrektor ds. Wsparcia Sprzedaży

Magdalena Senderska
Małgorzata Rożeńska

Specjalista ds. sprzedaży

Małgorzata Rożeńska
Łukasz Markowski

manager ds rozwoju i sprzedaży

Łukasz Markowski

blog - zainspiruj się

pokaż więcej wpisów

Dodaj opinię

Jeśli posiadasz konto, to konieczne przed dodaniem opinii.Możesz też założyć darmowe konto:

Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności w celu uzyskania odpowiedzi na wysyłane pytanie.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Możesz też użyć swojego konta społecznościowego.


Zaloguj przez Facebook
btn_google_dark_normal_ios Created with Sketch. Zaloguj przez Google

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas

Możesz też użyć swojego konta społecznościowego.

Zaloguj przez Facebook
btn_google_dark_normal_ios Created with Sketch. Zaloguj przez Google