Abacosun logo
0
>
>
aparaty, kosmetyki, trendy

Jak dbać o cerę? Pielęgnacja twarzy - wskazówki!

image

Jak dbać o cerę, aby ta niezależnie od wieku, zawsze prezentowała się promiennie i zdrowo? Jest na to kilka tradycyjnych, jak i dużo bardziej nowoczesnych sposobów, które wykorzystują nową i rozwiniętą technologię, stosowaną także na skórę wrażliwą i skłonną do wyprysków. W poniższym wpisie opowiemy o tym, jak dbać o skórę twarzy oraz na jakie zabiegi warto się zapisać już dziś! 

Dogłębne i skuteczne oczyszczanie skóry

Codzienne nawyki - takie jak oczyszczanie skóry rano i wieczorem - to podstawa właściwej pielęgnacji twarzy. Jak jednak dbać o skórę twarzy, jeżeli mimo wszelkich starań nadal trzeba zmaga się z niedoskonałościami, trądzikiem, czy też przebarwieniami? W momencie, kiedy zawodzą kosmetyki, warto wybrać się profesjonalny zabieg, np:

  • peeling kawitacyjny - podczas niego wykorzystywane są ultradźwięki. Doprowadzają one do pękania cząsteczek wody lub toniku - które wcześniej nałożone zostały na twarz - tym samym rozbijając martwe komórki. Po zabiegu można zapomnieć o złogach łoju, czy też innych zanieczyszczeniach. Tak zadbana cera jest o wiele bardziej promienista,
  • mikrodermabrazję diamentową - podczas tego zabiegu dochodzi do stopniowego złuszczania naskórka w sposób mechaniczny. Specjalnie przygotowana do tego celu głowica ściera obumarły naskórek. Metoda ta jest dużo bardziej doraźna niż peeling kawitacyjny, dlatego też nie może być stosowana na skórę wrażliwą. Jeżeli zatem nie wiesz, jak pielęgnować twarz i skutecznie ją oczyścić, zdecyduj się na mikrodermabrazję. 
image

Polepszenie jędrności i elastyczności skóry 

Jak pielęgnować twarz, gdy zaczną się na niej pojawiać pierwsze zmarszczki? Oczywiście jest to czas na właściwe dobranie produktów, a także innych kosmetyków pobudzających skórę do produkcji kolagenu i elastyny. Do tego zagadnienia można podejść również w sposób nowoczesny i udać się na profesjonalny zabieg:

  • podczas którego wykorzystuje się aparat kosmetyczny MegaShape - urządzenie emituje fale radiowe, przedostające się w głębsze warstwy tkanki. Poprzez masaż próżniowy skóra jest dużo bardziej napięta, a także dotleniona. Efekt? Widocznie większa elastyczność skóry, jak i płytsze zmarszczki. MegaShape to także aparat używana w celu wymodelowania sylwetki,
  • wykorzystujący sprzęt do HIFU - bez wątpienia nowoczesną technologię HIFU należy uznać za  prawdziwy hit. Dzięki niej można doświadczyć liftingu twarzy bez użycia skalpela! Sekret tej techniki tkwi w kontrolowanym uszkodzeniu komórek, co w naturalny sposób pobudza organizm do regeneracji oraz odbudowy. 
image

Redukcja przebarwień oraz rozszerzonych naczynek 

Jak dbać o cerę, a także jak pielęgnować twarz, kiedy pojawią się na niej nieestetyczne przebarwienia oraz rozszerzone naczynka, których nie da się zatuszować kosmetykami? Niekiedy krem i serum nie są w stanie nic zdziałać. W takim przpadku należy zdać się no nowe osiągnięcia technologiczne, takie jak lasery kosmetyczne. Za przykład może posłużyć tu SpectroX IPL+E-Light + SHR, który działa na kilku płaszczyznach. Między innymi:

  • oddziałuje na naczynka - jak zadbać o cerę naczynkową? Zdecydować się na zabieg  SpectroX. Urządzenie to emituje energię świetlną, która pochłaniana jest przez hemoglobinę w tkance, prowadząc tym samym do podwyższenia temperatury. Przy wyższej temperaturze naczynka się obkurczają, a rumień redukuje. Jest to z pewnością skuteczna pielęgnacja cery. 

W niniejszym artykule opowiedzieliśmy o tym, jak dbać o skórę twarzy, a nawet jak dbać o cerę wrażliwą oraz wymagającą przy użyciu nowoczesnych urządzeń. Jako firma dostarczająca nowoczesne sprzęty do gabinetów kosmetologicznych zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziesz u nas profesjonalne wyposażenie salonu kosmetycznego, które pomoże Ci rozszerzyć ofertę obsługiwanych zabiegów. 
 

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas