Abacosun logo
0
>
>
aparaty, kosmetyki, trendy

Jakie urządzenie wybrać do peelingu kawitacyjnego

image

Profesjonalny sprzęt do peelingu kawitacyjnego to niepozorne urządzenie o wielkiej mocy. Dzięki niemu można nie tylko poszerzyć ofertę swojego salonu, ale i zaproponować swoim klientom coś wyjątkowego - dogłębne, a co najważniejsze nieinwazyjne oczyszczenie skóry! Jak działa sprzęt do peelingu kawitacyjnego, który uznać należy za fenomen ostatnich lat? Zgłębimy ten temat w poniższym artykule.

Jak działa urządzenie do peelingu kawitacyjnego?

Sprzęt do peelingu kawitacyjnego zrewolucjonizował rynek kosmetyczny. Dzięki niewielkiemu urządzeniu w kilka minut można skutecznie oczyścić cerę bez ingerencji w strukturę naskórka!

Sekret sprzętu do peelingu kawitacyjnego to ultradźwięki, wywoływane przez to niepozorne i małe urządzenie. Odgrywają one niezwykle ważną rolę, gdyż to dzięki nim dochodzi do pękania mikropęcherzyków, które:

  • skutecznie rozbijają stare, zrogowaciałe już komórki naskórka,
  • po rozbiciu pomagają pozbyć się niechcianych zanieczyszczeń.

Zabieg kawitacji twarzy jest nie tylko skuteczny, efektywny, ale i bezbolesny. Nie dziwi zatem, że sprzęt do peelingu kawitacyjnego wykorzystywany jest nie tylko w profesjonalnych salonach, ale i w zaciszach własnych domów. Urządzenie emitujące ultradźwięki jest niewielkie (dobrze leży w dłoni), a także proste w obsłudze. Szczegółowo o tym, na czym polega peeling kawitacyjny, pisaliśmy już w innym artykule, z którym zachęcamy się zapoznać.

image

Skuteczne urządzenie do peelingu kawitacyjnego

Peeling kawitacyjny i sprzęt, który się nim wykonuje, to gwarancja dogłębnie oczyszczonej skóry. Nie dziwi zatem, że na rynku pojawiło się wiele urządzeń, dzięki którym w taki sposób można zadbać o stan swojej cery. Wśród tak licznych, zalewających rynek propozycji, na co najlepiej się zdecydować? Jako znani specjaliści z branży beauty proponujemy Abacosun, PEELING KAWITACYJNY KUS.

PEELING KAWITACYJNY KUS to urządzenie niepozorne, mające jednak szerokie zastosowanie. Dzięki niemu można wykonać:

  • peeling kawitacyjny - podczas zabiegu należy zadbać o to, aby twarz była zwilżona (wodą lub tonikiem). W trakcie używania sprzętu należy po skórze przesuwać wygiętą płytką, ustawioną pod kątem 45°,
  • sonoforezę oraz mikrostymulację - dzięki tej funkcji da się zwiększyć skuteczność swoich kosmetyków, które dostają się do głębszych warstw skóry. Dodatkowo przy tej czynności można cieszyć się mikromasażem termicznym. To z jego pomocą skóra będzie o wiele bardziej dotleniona oraz stonizowana.

Oczywiście tego typu peeling ultradźwiękowy niesie za sobą wiele korzyści. PEELING KAWITACYJNY KUS jest na to idealnym przykładem - urządzenie jest w stanie wygenerować, a jednocześnie utrzymać ultradźwięki na poziomie 28 kHz. Stosować można je na różne partie ciała, między innymi na:

  • twarz - sprzęt do peelingu kawitacyjnego to gwarancja dokładnej eksfoliacji (złuszczenia naskórka), liftingu, spłycenia zmarszczek, zniwelowania zaczerwienień, spłycenia blizn potrądzikowych, a także skuteczna walka z niedoskonałościami,
  • biust, który stanie się dużo bardziej jędrny,
  • dłonie, które odmłodnieją (skóra na nich stanie się bardziej delikatna i ujędrniona).
image

Jeżeli chodzi o sprzęt do peelingu kawitacyjnego to trzeba wiedzieć, że PEELING KAWITACYJNY KUS:

  • jest na baterie, przeznaczone do ładowania. Dzięki wskaźnikowi zużycia energii wiadomo, kiedy trzeba podłączyć urządzenie do ładowarki,
  • posiada specjalne nakładki zabezpieczające płytkę,
  • działa w 4 podstawowych trybach, wśród których należy wyróżnić tryb peelingu kawitacyjnego, tryb mikromasażu oraz tryb sonoforezy o dwóch poziomach intensywności.

Sprzęt do peelingu kawitacyjnego to jak widać urządzenie rozchwytywane. Właśnie dlatego sprawdź naszą ofertę. Z nami wyposażenie salonów kosmetycznych to drobnostka.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas