Abacosun logo
0
>
>
aparaty, kosmetyki, trendy

Jakie zmiany skórne można usunąć u kosmetyczki?

Aparatura Hi-Tec Lamprobe pozwala wykonać bezpieczne i nieinwazyjne zabiegi usuwania włókniaków, brodawek i zmian łojotokowych  takich, jak krostki trądzikowe, prosaki i kaszaki. Kosmetyczka nie usuwa pieprzyków i zmian niepokojących, które muszą być najpierw zbadane przez dermatologa. 

image

Czy bezpiecznie jest usuwać zmiany?

Osoba wykonująca zabieg powinna korzystać z renomowanego sprzętu po uprzednim przeszkoleniu. Współczesne aparaty nie naruszają ciągłości naskórka, ale oczywiście przed procedurą  obszar skóry zostaje zdezynfekowany, a do zabiegu stosuje się jednorazowe elektrody. Reasumując przy zachowaniu powyższych warunków będziesz w dobrych rękach i zabieg jest bezpieczny.

Atutem usuwania zmian u kosmetyczki jest też oszczędność czasu i pieniędzy. Może on  być wykonany po standardowym zabiegu pielęgnacyjnym. Często korzystając z obu procedur otrzymasz korzystniejszą ofertę cenową. 

Na czym polega zabieg usuwania zmian?

Do zabiegu stosuje się specjalne elektrody przez które przepływa energia fali radiowej. Po zdezynfekowaniu skóry kosmetyczka przykłada elektrodę do zmiany. Kiedy następuje przepływ energii zachodzi proces termolizy. Nieprawidłowości skóry takie, jak krostki trądzikowe odparowują. W przypadków brodawek zachodzi proces termokoagulacji,  czyli ścinanie cząsteczek białka budującego zmienioną tkankę.

Elektroda oddziałuje wyłącznie w miejscu jej  przyłożenia i nie narusza otaczających tkanek. Jest to zabieg precyzyjny i bezpieczny. W zależności od zmiany i obszaru czas potrzebny do usunięcia nieprawidłowości może trwać już od kilku sekund.  Stosowanie znieczulenia jest zbędne.

Jak postępować po zabiegu?

Po zabiegu nie jest konieczna wizyta kontrolna, należy jedynie postępować ze wskazówkami zalecanymi przez kosmetologa. Przede wszystkim nie wolno drapać strupków miejsc po zabiegu, nie wolno się opalać i stosować peelingów chemicznych. Jeśli zabieg wykonywany był w miejscach narażonych na działanie promieni słonecznych należy stosować krem z wysokim filtrem Spf i unikać opalania się.

Lamprobe profesjonale urządzenie

Z zabiegów usuwania zmian skórnych i zamykania naczynek możemy skorzystać salonach kosmetycznych. Abacosun prowadzi sprzedaż urządzenia Lamprobe i przeprowadza szkolenia dla kosmetyczek.

 

 

w tym artykule piszemy o:

LAMPROBE - RADIOTERMOLIZA ZMIAN SKÓRNYCH
pokaż produkty
BASE HYDRATANT SPF50 - krem z filtrem SPF50
137,00 zł
pokaż produkty

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas