Abacosun logo
0
>
>
aparaty, kosmetyki, trendy

Kombajn kosmetyczny - co to jest i czy warto go zakupić?

Otwierając salon kosmetyczny, należy zaopatrzyć się w specjalistyczny sprzęt, taki jak kombajn kosmetyczny. Co to jest? Urządzenie to umożliwia wykonanie wielu zabiegów, których wymagają pacjenci od profesjonalnej kliniki medycyny estetycznej. Z tego względu na rynku pojawiły się modele, które łączą ze sobą pojedyncze funkcje, oferując rozwiązania 3w1 czy nawet 5w1. Jakie zalety ma kombajn kosmetyczny dla klienta oraz osoby wykonującej zabiegi?

image

Jakie zabiegi można wykonać na kombajnie kosmetycznym?

Wiesz już, co to jest kombajn kosmetyczny, jednak jakie zabiegi wykonasz dzięki temu urządzeniu? Zależy to od ilości modułów zawartych w aparaturze kosmetycznej. Wielofunkcyjne kombajny kosmetyczne do ciała umożliwiają wykonywanie:

 • mikrodermabrazy diamentowej polegającej na oczyszczeniu skóry z nadmiaru naskórka, 
 • mezoterapii bezigłowej aktywującej proces regeneracji skóry,
 • krioterapii,
 • masażu próżniowego na ciało i twarz,
 • elektrostymulacji,
 • bioliftingu mikroprądami.

To tylko część możliwości, do których można zaliczyć także ultradźwięki do rozbijania złogów tłuszczowych oraz chromoterapię.

Kombajn kosmetyczny – dla kogo?

Specyfika tego, co to jest kombajn kosmetyczny i jak działa, pozwala wykonywać wiele skomplikowanych zabiegów za pomocą jednego urządzenia. Dla kogo kombajn kosmetyczny to dobre rozwiązanie? Przede wszystkim dla osób posiadających problemy skórne, jak również pacjentów chcących poprawić jędrność lub zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej. Nowoczesne rozwiązania umożliwiają modelowanie sylwetki, a także usuwanie przebarwień i blizn. Na zabiegi kombajnem kosmetycznym decydują się w szczególności kobiety borykające się z problemami rozszerzonych porów, zmarszczek, rozstępów czy problemów skórnych.

image

Zalety wykorzystania kombajnu kosmetycznego

Czy warto zdecydować się na kombajn kosmetyczny? Jeśli posiadasz salon kosmetyczny lub zastanawiasz się nad jego otwarciem, inwestycja w profesjonalne urządzenie jest niezbędna. Wiedza o tym, co to jest kombajn kosmetyczny, pokazuje, że z jego pomocą możliwe jest wykonanie wielu zabiegów, niedostępnych dla przestarzałej aparatury.

Zalety, jakie posiada kombajn kosmetyczny:

 • prostota obsługi,
 • funkcjonalność,
 • precyzja wykonania zabiegu,
 • wysoka jakość w stosunku do ceny,
 • mało inwazyjna metoda upiększająca.

Kombajn kosmetyczny – przeciwwskazania

Z kombajnem kosmetycznym, jak z każdym urządzeniem tego typu wiążą się przeciwskazania. Musisz mieć je na uwadze i poinstruować pacjentów, którzy nie powinni poddawać się zabiegom. Przeciwwskazania do korzystania z kombajnu kosmetycznego odnoszą się przede wszystkim do osób mających problemy z pracą serca, a także stany zapalne i grzybicze skóry. Inną grupą są kobiety ciężarne i karmiące piersią. Wysypki skórne nieznanego pochodzenia, a także łuszczyca, trądzik lub opryszczka również uniemożliwiają wykonanie zabiegu przez urządzenia do pielęgnacji ciała.

image

Czy warto kupić kombajn kosmetyczny?

Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy warto zdecydować się na kombajny kosmetyczne, odpowiedź jest prosta – jak najbardziej. Wybierając innowacyjne urządzenie od sprawdzonego producenta jak Abacosun, zwiększasz możliwości zabiegowe salonu. Klienci zwracają dużą uwagę na to, czy sprzęt kosmetyczny pochodzi z wysokiej półki i umożliwia wykonanie zabiegu  w sposób nieinwazyjny. Kombajn kosmetyczny nie jest może najtańszą opcją na rynku, jednak decydując się na zakup, nie musisz inwestować w dodatkową aparaturę.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas