Abacosun logo
0
>
>
aparaty, kosmetyki, trendy

Konsultacje kosmetyczne, czy są potrzebne?

Punktem wyjścia dla wszystkich zabiegów powinny być konsultacje kosmetyczne, które obecnie przeprowadza wiele salonów. Istnieje szereg powodów, dla których warto z nich skorzystać.

 

Oczekiwania i diagnoza

Konsultacja polega na rozmowie i ocenie stanu skóry.

Na pierwszej wizycie dokładnie  opisz swoje oczekiwania i problem z jakim się zgłaszasz. Warto również opowiedzieć o dotychczasowej rutynie pielęgnacyjnej w domu i o  produktach,  z jakich korzystasz.  Profesjonalna diagnoza i ocena stanu skóry pozwoli kosmetyczce dobrać zabiegi, których najbardziej potrzebujesz. 

Często stosuje się zabiegi hybrydowe. Wówczas łączy się dwie lub więcej  metod, aby osiągnąć najlepsze efekty. W zabiegach hybrydowych można przykładowo zastosować  peelingi chemiczne, mikronakłucia i fale radiowe. 

W przypadku zabiegów na ciało doskonale sprawdza się przykładowo kriolipoliza i masaż vacuum, który stymuluje system limfatyczny i pomaga usunąć toksyny.

W trakcie spotkania dowiesz się także jakie kosmetyki są dla Ciebie najlepsze i jak pielęgnować  skórę w domu.  Kosmetyczka przeprowadzi wywiad i sprawdzi przeciwwskazania, aby zabieg był bezpieczny dla Ciebie.

Otrzymujesz więc porady i ofertę spersonalizowanych zabiegów, które wiele salonów oferuje bezpłatnie. 

image

Czy konsultacja zaoszczędza pieniądze?

Tak. To kolejny powód dla którego warto z niej skorzystać.  Ustalisz z kosmetyczką budżet, który chcesz przeznaczyć i częstotliwość wizyt. Jeśli planujesz chodzić regularnie, salony oferują zniżki i karnety na zabiegi wykupione w serii.

Zabieg, o którym słyszałaś lub czytałaś, nie koniecznie musi być przeznaczony  dla Ciebie. Możesz wydać dużo pieniędzy w salonie i stosować przypadkowe kosmetyki, a efekt nie będzie zadowalający. Opracowanie planu podczas konsultacji zwiększy skuteczność zabiegów i tym samym pozwoli zaoszczędzić pieniądze.

Korzystaj więc z gabinetów, które oferują konsultacje. 

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas