Abacosun logo
0
>
>
Cena
Marka kosmetyków

Kosmetyki do mezoterapii mikroigłowej

sortuj
Domyślnie
  • Domyślnie
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
Jeżeli w Twoim salonie kosmetycznym oferujesz zabiegi z zakresu mezoterapii lub zastanawiasz się nad tym, by wprowadzić taką usługę do swojego gabinetu - to serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą Abacosun. W naszym asortymencie znajdziesz profesjonalne kosmetyki do mezoterapii od najlepszych producentów, ze sprawdzonymi składami, które będą doskonałym uzupełnieniem twoich zabiegów.
Curestem
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Preparat oparty na pożywce kondycjonowanej ludzkimi komórkami z krwi pępowinowej. Ampułki przeznaczone są do mezoterapii mikroigłowej, elektroporacji i sonoforezy. Innowacyjny preparat o szerokim spektrum działania, którego skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi. Posiada 17 patentów międzynarodowych i 5 krajowych. Przeznaczony do stosowania na twarz, szyję, dekolt i skórę głowy. pojemność: 10x2ml


MEZOTERAPIA – DLA KOGO?

Sam zabieg wzbudza duże zainteresowanie, ponieważ jest on nieinwazyjny, a jednocześnie klasyfikuje się do zabiegów z dziedziny dermatologii estetycznej. Polega on na dostarczeniu do skóry właściwych substancji, które pozwalają na jej dogłębne odżywienie oraz regenerację. W szczególności poleca się ją osobom posiadającym zmarszczki, szarą i pozbawioną blasku skórę, oraz mniejsze przebarwienia. Zabieg można wykonać niemal na każdej okolicy ciała, dlatego to doskonały pomysł na poprawę wyglądu skóry - nie tylko na twarzy!

MEZOTERAPIA – JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Możemy wyróżnić kilka rodzajów tego zabiegu. Mezoterapię igłową lub mikroigłową przeprowadza się za pomocą cienkich igieł, wykonując małe nakłucia w skórze. Podczas niej wykorzystywane są również preparaty do mezoterapii mikroigłowej i mikroigłowej. Chociaż oba zabiegi brzmią bardzo podobnie, to różnica polega na głębokości zasięgu danego zabiegu, a co za tym idzie, uzyskania nieco innych efektów.

Istnieje również możliwość przeprowadzania mezoterapii bezigłowej, którą można wykonać na kilka sposobów, na przykład za pomocą ultradźwięków lub prądu, który tymczasowo zwiększa przepuszczalność skóry i pozwala na wchłonięcie substancji w jej głąb. Zaletą mezoterapii bezigłowej jest ograniczenie bólu – choć efekty widać ciut później niż w przypadku zabiegu igłowego, to jest ona zdecydowanie mniej inwazyjna.

Każdy rodzaj mezoterapii ma swoje plusy i będzie osiągał lepsze rezultaty w określonych problemach ze skórą. Warto zatem prze pierwszym zabiegiem skonsultować się ze specjalistą, który pomoże w doborze optymalnej opcji.

KOSMETYKI DO MEZOTERAPII – RÓŻNE RODZAJE

Oczywiście o skuteczności zabiegu przesądzają również odpowiednio dobrane kosmetyki do mezoterapii bezigłowej, czy też ampułki do mezoterapii mikroigłowej lub igłowej.

W Abacosun znajdziesz różne kosmetyki do mezoterapii, które należy dobierać względem potrzeb konkretnej osoby. Jak już wspominaliśmy, mezoterapię można przeprowadzać nie tylko na twarzy, ale także na różnych fragmentach skóry – swoje zastosowanie znajduje ona między innymi na dłoniach. To również zabieg wykazujący bardzo wysoką skuteczność w kwestii walki z cellulitem we wszystkich partiach ciała. Warto jednak zauważyć, że największą popularnością cieszy się oczywiście mezoterapia twarzy. Dlatego dobór odpowiednich kosmetyków jest tak istotny. Jeśli posiadamy w ofercie swojego gabinetu taki zabieg, warto zapatrzeć się w różnego rodzaju ampułki, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i móc zaproponować im pełną gamę doskonałych produktów kosmetycznych.

AMPUŁKI DO ZABIEGÓW MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ

Jeśli chodzi o ampułki wykorzystywane do zabiegu mezoterapii mikroigłowej, to możemy wybierać spośród wielu rodzajów. Zawierają one składniki dostosowane do poszczególnych problemów skórnych, i co ciekawe, mogą być także wykorzystane do innych zabiegów, jak np. elektroporacja czy sonoforeza.

Ampułki do zabiegów mezoterapii mikroigłowej są zazwyczaj dostępne w opakowaniowych liczących kilka sztuk. Pozwala to na lepsze dysponowanie kosmetykiem, ponieważ ilość ampułek używanych podczas jednego zabiegu mezoterapii może różnić się w zależności od wielu czynników, takich jak obszar poddawany zabiegowi, specyfika skóry pacjenta, rodzaj używanych substancji aktywnych, a także preferencje i doświadczenie specjalisty przeprowadzającego zabieg.

AMPUŁKI DO MEZOTERAPII IGŁOWEJ

Jeśli chodzi o ampułki do mezoterapii igłowej, w zasadzie jeśli chodzi o ich użytkowanie - są zbliżone do stosowania ampułek przeznaczonych do mezoterapii mikroigłowej. Jednak, jak już wcześniej wspomnieliśmy, oba zabiegi różnią się głębokością wnikania igieł, a co za tym idzie, głębokością wprowadzania substancji odżywczych. W obu przypadkach, substancje aktywne zawarte w ampułkach są kluczowym składnikiem mezoterapii, a ich wybór zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta i rodzaju mezoterapii.

KOSMETYKI DO MEZOTERAPII W OFERCIE ABACOSUN

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne kosmetyki, w tym ampułki do mezoterapii mikroigłowej, które są wykorzystywane w kilkuset salonach kosmetycznych w Polsce i za granicą – zadowolenie naszych klientów jest bez wątpienia wielką rekomendacją.

Z pewnością dobrym wyborem będą CURESTEM Curestem C20 - kosmetyki z krwią pępowinową, które doskonale sprawdzą się nie tylko jako ampułki do mezoterapii mikroigłowej, ale także do zabiegów elektroporacji i sonoforezy.

Należy zauważyć, że niezależnie od głównego celu mezoterapii, stosowane kosmetyki pielęgnacyjne mają właściwości odżywiające, które poprawiają całościową kondycję skóry. W Abacosun można również zamówić profesjonalny sprzęt kosmetologiczny, dzięki któremu jakość świadczonych usług znacznie wzrośnie.

Jeśli natomiast wahasz się nad dobraniem odpowiedniego kosmetyku, serdecznie zachęcamy Cię do kontaktu z naszymi pracownikami. Doradza oni najlepsze ampułki do mezoterapii mikroigłowej lub polecą dodatkowe produkty, które w 100% spełnią twoje oczekiwania.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas