Abacosun logo
0
>
>
>
Cena
Marka kosmetyków

Kriolipoliza

sortuj
Domyślnie
  • Domyślnie
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco

Jednym z najpopularniejszych sposobów z zakresu medycyny estetycznej na redukcję tkanki tłuszczowej i pięknie wymodelowaną sylwetkę jest zabieg kriolipolizy. Opiera się na wykorzystaniu niskiej temperatury wytwarzanej przez sprzęt z zasysającym aplikatorem. Wszystko odbywa się całkowicie naturalnymi procesami bez konieczności ingerencji chirurga plastycznego. Po zamrożeniu lipidów komórek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu zostają one uwolnione i transportowane przez układ limfatyczny. To całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów. Podczas kuracji odczuwa się jedynie zimno.. Dużą zaletą tej metody jest to, że niszczy tylko komórki tłuszczowe bez naruszania innych tkanek, takich jak skóra, mięśnie czy nerwy.

i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
KRIOLIPOLIZA LS PRO - WYGRAJ Z KOMÓRKAMI TŁUSZCZOWYMI KRIOLIPOLIZA LS- PRO to zaawansowane i innowacyjne urządzenie, które bazuje na odkryciach amerykańskich lekarzy specjalistów oraz unikalnej metodzie VacuElectro. KOMBINACJA SKUTECZNYCH METOD Ultra-skuteczna kombinacja energii statycznej - kriolipolizy i dynamicznej emitowanej przez ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE® w postaci elektrostymulacji TENS oraz lipodermologii (masażu próżniowego) gwarantuje rewelacyjne efekty w niszczeniu oraz usuwaniu komórek tłuszczowych.   Aparat umożliwia: selektywne niszczenie komórek tłuszczowych, redukcję cellulitu i drenaż skuteczne modelowanie sylwetki
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
THERAPY COOL - OPATENTOWANY SYSTEM Z GWARANCJĄ EFEKTÓW WYSZCZUPLANIE - ODMŁADZANIE - REDUKCJA CELLULITU SPEKTAKULARNE REZULTATY POTWIERDZONE TESTAMI KLINICZNYMI THERAPY COOL to innowacyjny system medyczny do kriolipolizy*i kompleksowej terapii kontrastami, które efektywnie oddziałują na wszystkie funkcje organizmu. THERAPY COOL ZABIEGI: kriolipoliza na ciało i twarz* zniszczenie komórek tłuszczowych* skuteczne wyszczuplanie redukcja cellulitu najskuteczniejsze i globalne zabiegi odmładzające na ciało i twarz
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Opatentowany system w sposób absolutnie bezpieczny i skuteczny selektywnie niszczy komórki tłuszczowe. Jest to jedyna metoda kriolipolizy, która oddziałuje na większe powierzchnie ciała modelując sylwetkę, a nie tylko działając w ograniczonym miejscu. CRIO THERAPY - RODZAJE ZABIEGÓW: 1.Kriolipoliza na ciało z aplikatorami 2. Manualne zabiegi krioterapii*na twarz i ciało wykonywane sondą 3. Kriolipoliza* ujędrniająca na biust z aplikatorami

Co to jest kriolipoliza i na czym polega?

Zabieg kriolipolizy to w pełni bezpieczna kuracja wykonywana w celu redukcji tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki. Polega na usuwaniu komórek tłuszczowych, znajdujących się w tkance podskórnej przy użyciu niskiej temperatury bliskiej zera. Zazwyczaj jedna sesja trwa około 50 minut. Do jej przeprowadzenia stosuje się specjalne urządzenia do kriolipolizy, wyposażone w aplikator zimna.Na skutek mrożenia lipidy z komórek tłuszczowych zostają uwolnione, a następnie transportowane przez układ limfatyczny. W miejscu przeprowadzania zabiegu stosuje się specjalny liquid. Podczas przykładania końcówki do wybranych partii ciała stopniowo obniża się temperatura. Duże znaczenie ma, aby osoba przeprowadzająca zabieg umiała odpowiednio ją dobrać w zależności od ilości i grubości tkanki tłuszczowej, aby nie odmrozić skóry pacjenta.

Dlaczego warto skorzystać z zabiegu kriolipolizy?

Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na kriolipolizę w celu redukcji tkanki tłuszczowej. Przede wszystkim jest to w pełni bezpieczny zabieg polegający na zamrażaniu komórek tłuszczowych, przeprowadzany bez użycia skalpela. Do jego wykonania wykorzystuje się aplikatory. Wystarczy przyłożyć je w wybrane partie ciała, aby uruchomić naturalne procesy organizmu pomagające w osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Poza niszczeniem komórek tłuszczowych i zredukowaniem tkanki nawet o 30 procent kuracja powoduje również usunięcie cellulitu. Najlepsze efekty można osiągnąć po całej serii zabiegów, szczególnie jeśli zostaną połączone z odpowiednią dietą i aktywnością fizyczną. Do niewątpliwych zalet kriolipolizy zalicza się brak konieczności specjalnego przygotowywania czy przerwy w aktywności życiowej.

Dla kogo najlepiej sprawdzi się kriolipoliza?

Coraz więcej osób decyduje się na kriolipolizę, czyli zabieg mający na celu redukcję tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała. Ta metoda najczęściej stosowana jest w okolicach brzucha, dolnych i górnych części uda czy twarzy. Pozwala pozbyć się zbędnych kilogramów i uzyskać pięknie wymodelowaną sylwetkę. Zabieg kriolipolizy szczególnie poleca się dla osób, które mają normalną budowę ciała z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej. Doskonale sprawdzi się w przypadku, kiedy nie działa stosowanie tradycyjnych diet i ćwiczeń fizycznych. Dzięki temu możliwa jest redukcja tkanki tłuszczowej nawet o 25-45 procent. Należy jednak pamiętać, że metoda ta nie powinna być stosowana do walki z dużą nadwagą lub otyłością, gdyż nagromadzenie tłuszczu uniemożliwia prawidłową pracę urządzenia. Zadowalające efekty klienci osiągają zwykle po 2-3 sesjach. Pierwsze z nich widoczne są już po upływie dwóch tygodni, jednak ostateczny rezultat osiąga się po upływie dwunastu tygodni.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania kriolipolizy?

Choć redukcja tkanki tłuszczowej z użyciem sprzętu do kriolipolizy jest w pełni nieinwazyjną i bezpieczną dla zdrowia metodą, to jednak istnieją pewne przeciwwskazania, w przypadku których nie powinno się wykonywać zabiegu. Z tego względu przed zastosowaniem tej metody duże znaczenie ma odpowiednia diagnoza. Przede wszystkim nie należy jej wykorzystywać u osób ze znaczną nadwagą czy zbyt zbitym tłuszczem oraz luźną i obwisłą skórą. Zamrażanie komórek tłuszczowych wiąże się z dużym bagażem metabolicznym dla wątroby, dlatego nie przeprowadza się kriolipolizy w przypadku zaburzeń tego narządu. Innymi przeciwwskazaniami są choroby autoimmunologiczne i nowotworowe, zaawansowana niewydolność serca lub nerek, ciąża i karmienie piersią, miesiączka, zakażenia wirusowe, bakteryjne i grzybicze skóry, niektóre problemy dermatologiczne, a także zaburzenia krzepnięcia krwi.

Zabieg kriolipolizy krok po kroku

Jedną z niewątpliwych zalet kriolipolizy jest to, że nie trzeba w żaden sposób przygotowywać się do kuracji ani wykonywać specjalnych badań. Zabieg przeprowadzany jest w profesjonalnym gabinetach medycyny estetycznej przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Całość trwa zwykle do 60 minut. W pierwszej kolejności w wybranych partiach ciała zostaje nałożony dedykowany liquid, który zabezpieczy skórę przed nadmiernym wychłodzeniem. Jego stosowanie ma na celu ochronę skóry przed niepożądanymi odmrożeniami. Następnie aplikator zostaje przyłożony do obszaru, w którym znajduje się nadmiar tkanki tłuszczowej. Wtedy rozpoczyna się jej zasysanie. Zamrożone komórki tłuszczowe są stopniowo eliminowane i wydalane z organizmu. Przez cały czas trwania zabiegu należy monitorować samopoczucie Klienta

Niezawodne urządzenia do kriolipolizy w hurtowni kosmetycznej Abacosun

Pragniesz zaopatrzyć się w wysokiej klasy aparaty do kriolipolizy do salonu kosmetycznego, które zapewnią doskonałe efekty zabiegów? Jeśli tak, to doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z bogatego asortymentu sklepu internetowego Abacosun. Znajduje się tu starannie wyselekcjonowany, zaawansowany technologicznie sprzęt renomowanych producentów. Skutecznie zamrażają komórki tłuszczowe, dzięki czemu pomagają pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu. Wśród nich wyróżnić można urządzenia do kriolipolizy, takie jak Crio Therapy, Therapy Cool czy LS PRO przeznaczone do ciała. Pierwsza z tych propozycji świetnie nadaje się także do zabiegów na twarz. Wszystkie charakteryzują się łatwą obsługą, znakomitymi rezultatami i bezawaryjnością, co sprawia, że posłużą przez wiele lat użytkowania.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas