Abacosun logo
0
>
>
aparaty, kosmetyki, trendy

Kriolipoliza - co to za zabieg, na czym polega, efekty.

image

W czasach, kiedy coraz więcej osób ucieka od skalpela i inwazyjnych zabiegów, kriolipoliza gromadzi wokół siebie coraz więcej zwolenników. Dzięki niej, bez zbytecznej rekonwalescencji, można uporać się z niechcianą tkanką tłuszczową. W jaki sposób? Opowiemy o tym w poniższym wpisie. 

Co to jest kriolipoliza?

Chcąc zrozumieć i odpowiedzieć na pytanie, co to jest kriolipoliza, należy w pierwszej kolejności przypatrzeć się temu, jak pod wpływem temperatury zachowuje się tkanka tłuszczowa w ludzkim organizmie. W pierwszej kolejności należy zaznaczyć, że komórki tłuszczowe w naturalny sposób giną już w temperaturze 5° Celsjusza, a następnie, w wyniku procesów metabolizmu, są one usuwane przez organizm. 

Kriolipoliza jest zatem niczym innym, jak zamrożeniem tłuszczu na danym obszarze ciała. Zabieg odbywa się przy użyciu nowoczesnego sprzętu, którego parametry dostosowywane są do konkretnej osoby. Efekty po kriolipolizie są zadowalające już po jednym zabiegu, który mimo wszystko często jest powtarzany - w celu uzyskania zamierzonych rezultatów. 

image

Kriolipoliza - jak wygląda zabieg? 

Kriolipoliza, jak każdy inny zabieg, poprzedzona jest szczegółowym wywiadem zdrowotnym ze specjalistą. To podczas niego określa się ilość serii, które należy wykonać, a także wskazuje obszar, na którym będzie działało urządzenia. 

Jak wygląda zabieg kriolipolizy? W podanej kolejności specjalista:

  • kładzie na wskazany fragment ciała specjalną membranę - to właśnie ona, podczas kriolipolizy, chroni skórę przed ewentualnym odmrożeniem, 
  • nakłada głowicę na skórę oraz uruchamia urządzenie. 

Wyposażenie salonów kosmetycznych w urządzenia, za pomocą których można przeprowadzić kriolipolizę, to w dzisiejszych czasach z pewnością trafna decyzja. Dzięki tej nowoczesnej metodzie klienci już po kilku zabiegach mogą uporać się z nagromadzonym tłuszczem nie tylko na brzuchu, czy też boczkach. Urządzenie tego typu można również nałożyć na biodra, ramiona, wewnętrzną stronę ud, a nawet na okolice podłopatkowe. Nie wszyscy jednak mogą skorzystać z kriolipolizy. Powinny wstrzymać się z nią osoby, które:

  • są w ciąży lub jeszcze karmią,
  • są w podeszłym wieku i chorują na cukrzycę, 
  • mają niskie ciśnienie, 
  • mają wszczepiony rozrusznik serca lub też inne urządzenia,
  • są dziećmi, 
  • przechodzą inne przewlekłe choroby, o których należy poinformować specjalistę, wykonującego zabieg. 

Kriolipoliza - efekty 

Po wyjaśnieniu co to jest kriolipoliza oraz przedstawieniu tego, jak wygląda zabieg kriolipolizy, należy w końcu przejść do efektów, które można dzięki niemu uzyskać - a te z reguły są bardzo zadowalające, gdyż po jednym zabiegu można zredukować tłuszcz nawet do 20-30 %, które przypadają na obszar poddany działaniu sprzętu. Oczywiście wyniki te są zależne od wielu czynników i w zależności od osoby mogą się one między sobą różnić. 

Kriolipoliza i efekty, jakie można dzięki niej osiągnąć, przykuwają uwagę coraz większej ilości osób. Jako firma, specjalizująca się w wyposażaniu gabinetów, oferujemy wysokiej jakości sprzęt kosmetyczny do kriolipolizy. Dzięki niemu nie tylko można zwiększyć swój pakiet usług, ale i sprostać wymaganiom wielu klientów. 
 

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas