Abacosun logo
0
>
>
>
Cena
Marka kosmetyków

Peeling kawitacyjny

sortuj
Domyślnie
  • Domyślnie
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco

Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów na twarz w salonach kosmetycznych jest peeling kawitacyjny - jest to zabieg głęboko oczyszczający, podczas którego skóra poddawana jest działaniu ultradźwięków. Wykonuje się go za pomocą specjalne do tego celu przeznaczonego sprzętu mającego głowicę, która emituje fale dźwiękowe. Zabieg polepsza także przepływ krwi, a rezultatem tego jest poprawa w pracy tkanek. W trakcie zabiegu wykonuje się masaż regenerujący komórki, którego efektem jest zdrowa i promienna cera widoczna już po pierwszym zabiegu. Skóra po peelingu kawitacyjnym jest odpowiednio przygotowana do innych zabiegów pielęgnacyjnych - lepiej wchłania też substancje aktywne i składniki odżywcze dostępne w wykorzystywanych preparatach i kosmetykach. Do podstawowych efektów zabiegu należy też dodać głębokie oczyszczenie skóry z martwego naskórka, nadmiaru łoju, zanieczyszczeń oraz zaskórników. Wszystko to sprawia, że peeling kawitacyjny jest często stosowany do walki z trądzikiem i zmarszczkami.

Abacosun
460,00 zł
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Najintensywniejsze urządzenie do peelingu kawitacyjnego z niezwykłą mocą oczyszcza skórę. Najwyższej jakości aparat mobilny emituje fale ultradźwiękowe o częstotliwości 33 kHz, co czyni go bezkonkurencyjnym. Końcówka do peelingu ze stali nierdzewnej wykonuje aż 33000 wibracji na sekundę ultra skutecznie oczyszczając skórę.
Abacosun
670,00 zł
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Peeling kawitacyjny Sonoforeza Mikrostymulacja

Wysokiej klasy narzędzia do peelingu kawitacyjnego, które doskonale sprawdzą się w Twoim salonie

Wykonując zabiegi kosmetyczne niezwykle ważna jest jakość sprzętu na którym pracujemy, dlatego w ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór wysokiej klasy sprzętu pochodzącego od znanych, światowych producentów. Asortyment obejmuje również urządzenia do peelingu kawitacyjnego w wersji stacjonarnej i mobilnej - każde z nich ma szereg dodatkowych funkcji, dzięki którym efekty wykonywanych zabiegów są widoczne już po pierwszym zastosowaniu. Wśród nich znajdziesz między innymi aparaty do peelingu kawitacyjnego zapewniające najwyższą skuteczność i maksymalną wygodę podczas użytkowania. Dostępne modele zostały wyposażone w wiele przydatnych funkcji, w tym również kilka trybów pracy, w tym sonoforezę o różnych typach intensywności oraz mikrostymulację. Efektami zabiegów wykonywanych za pomocą oferowanych urządzeń są m.in.: złuszczenie martwych komórek naskórka, odżywienie i dotlenienie komórek, głębokie nawilżenie oraz efekt metaboliczny, polegający na wzmocnieniu przemiany wewnątrzkomórkowej. Funkcja sonoforezy polepsza znacznie wchłanianie aktywnych składników zawartych w kosmetykach.

Postaw na najwyższej jakości sprzęt o szerokim spektrum zastosowań

Urządzenia do peelingu kawitacyjnego to nie jedyny profesjonalny sprzęt, pomocny w walce z przebarwieniami, zmianami trądzikowymi czy zmarszczkami - w ofercie sklepu abacosun.pl znajdziesz wiele urządzeń, które z pewnością przydadzą się w wielu salonach kosmetycznych. Jednym z nich jest AFFINITY umożliwiający wykonywanie całkowicie bezinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej - obszarami jego stosowania są m.in.: remodeling skóry 3D, spłycenie blizn potrądzikowych i regeneracja świeżych blizn, poprawa gęstości i napięcia skóry oraz leczenie nadpotliwości. Fale radiowe wykorzystywane są również przez dostępne w ofercie urządzenia do eksfoliacji (np. Bio Electro Peeling) - to innowacyjny sprzęt, który umożliwia wykonywanie skutecznych zabiegów pielęgnacyjnych i regeneracyjnych. Efektem korzystania z tego urządzenia jest m.in.: lifting i widoczna poprawa owalu twarzy, spłycone zmarszczki oraz redukcja zaczerwienień i blizn, w tym również potrądzikowych. Urządzeniem, które od niedawna cieszy się ogromną popularnością jest laser Q-Switch przeznaczony do usuwania tatuaży, makijażu permanentnego oraz wykonywania peelingu węglowego - metoda ta doskonale sprawdza się przy różnego rodzaju zabiegach niwelujących kolorystyczne defekty skóry.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Możesz też użyć swojego konta społecznościowego.


Zaloguj przez Facebook
btn_google_dark_normal_ios Created with Sketch. Zaloguj przez Google

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas

Możesz też użyć swojego konta społecznościowego.

Zaloguj przez Facebook
btn_google_dark_normal_ios Created with Sketch. Zaloguj przez Google