Abacosun logo
0
>
>
>
Cena
Marka kosmetyków

Peeling wodorowy

sortuj
Domyślnie
  • Domyślnie
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco

Zabiegi oczyszczające i złuszczające, w tym różnego rodzaju peelingi to jedne z najczęściej wykonywanych zabiegów na twarz w salonach kosmetycznych - nowością w dziedzinie kosmetologii jest peeling wodorowy, polegający na wprowadzaniu do wnętrza skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru. Cząsteczki wodoru skutecznie oczyszczają komórki skóry oraz neutralizują wolne rodniki na jej powierzchni - w rezultacie mamy do czynienia ze skuteczną terapią typu anti-aging przeznaczoną zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w każdym wieku. Efekty zabiegu widać już po pierwszej serii - do najbardziej widocznych rezultatów należą m.in.: dogłębne oczyszczenie skóry i poprawa jej elastyczności, wyrównanie jej kolorytu, neutralizacja wolnych rodników (zahamowanie procesów starzenia się skóry) oraz przywrócenie skórze blasku i widocznie młodszy wygląd. Woda wodorowa posiada doskonały potencjał zwalczania wolnych rodników. Zabieg działa nie tylko peelingująco, ale także odmładzająco.

Abacosun
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Aparat do peelingu i nawilżania wodą wodorową. ZABIEG: hydrodermabrazja peeling strumieniem wody wodorowej usuwanie martwych komórek naskórka, zanieczyszczeń działanie antyoksydacyjne ochrona przed starzeniem się skóry nawilżanie pobudzenie skóry do regeneracji rozświetlenie, rewitalizacja

Profesjonalne urządzenia do peelingu wodorowego, które sprawdzą się w nowoczesnym salonie kosmetycznym

Przeprowadzenie peelingu wodorowego na twarz wymaga wysokiej klasy sprzętu, który nie tylko zapewnia bezpieczeństwo i jest łatwy w użytkowaniu, ale przede wszystkim pozwala osiągnąć oczekiwane efekty i zadowolenie klientów z wykonanego zabiegu. W ofercie sklepu abacosun.pl znajdziesz najwyższej jakości, niezawodne urządzenia do peelingu wodorowego, pochodzące od cenionych, światowych producentów - każde z nich z powodzeniem sprawdzi się również w Twoim salonie kosmetycznym. Asortyment obejmuje między innymi aparaty wyposażone w funkcję oczyszczania wodorowego, które neutralizuje wolne rodniki na powierzchni skóry - wiele dostępnych urządzeń ma również etapy pielęgnacyjne, które uatrakcyjniają zabieg i poprawiają jego efekty. Do tego typu rozwiązań zaliczyć należy m.in.: złuszczanie mieszanką kwasów, dotlenienie skóry poprzez wprowadzenie substancji aktywnych oraz lifting twarzy za pomocą fal radiowych lub ultradźwięków.

Wysokiej klasy sprzęt kosmetyczny pochodzący od znanych, światowych producentów

Peeling wodorowy to nie jedyny zabieg oczyszczający, który cieszy się ogromną popularnością wśród klientek i klientów wielu salonów kosmetycznych - to jeden z powodów, dla których warto pomyśleć o wzbogaceniu oferty i zainwestowaniu w sprzęt przeznaczony na przykład do peelingu kawitacyjnego lub węglowego. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wielofunkcyjnych urządzeń do tego typu zabiegów, w tym aparaty AFFINITY stworzone do przeprowadzania bezinwazyjnej terapii przeciwzmarszczkowej i regeneracyjnej oraz urządzenie do eksfoliacji falami radiowymi (Bio Electro Peeling) umożliwiające wykonywanie skutecznych zabiegów pielęgnacyjnych, takich jak lifting twarzy czy spłycenie zmarszczek. Asortyment obejmuje również sprzęt mobilny, który sprawdzi się podczas zabiegów wykonywanych w domu klienta - jednym z takich urządzeń jest aparat do peelingu kawitacyjnego z funkcją sonoforezy i mikromasażu ultradźwiękami. Warto również pomyśleć o poszerzeniu oferty salonu o innowacyjny laser do usuwania tatuażu i makijażu permanentnego, który umożliwia również wykonywanie peelingu węglowego - zabieg ten ma nie tylko właściwości oczyszczające, ale też zmniejsza wydzielanie sebum i stymuluje produkcję kolagenu.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Możesz też użyć swojego konta społecznościowego.


Zaloguj przez Facebook
btn_google_dark_normal_ios Created with Sketch. Zaloguj przez Google

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas

Możesz też użyć swojego konta społecznościowego.

Zaloguj przez Facebook
btn_google_dark_normal_ios Created with Sketch. Zaloguj przez Google