Abacosun logo
0
>
>
aparaty, kosmetyki, trendy

Radiotermoliza zmian skórnych - na czym polega?

image

Radiotermoliza zmian skórnych to procedura, która sprawdzi się w przypadku kobiet, a także mężczyzn, którzy chcą walczyć z niedoskonałościami, jednak bez konieczności sięgania po skalpel. Bezinwazyjna mikrochirurgia jest obecnie moda i doceniana za dużą skuteczność. Co warto o niej wiedzieć w kontekście radiotermolizy? Przyjrzyjmy się temu zagadnieniu bliżej.

Czym jest radiotermoliza?

Do niedawna prąd elektryczny doceniany był jedynie w chirurgii - to dzięki niemu można nie tylko skrócić czas zabiegu, ale i ograniczyć ilość traconej krwi. Radiotermoliza zmian skórnych to zabieg, który śmiało można nazwać efektem dotychczasowych badań, jak i rozwijającej się technologii, dzięki którym nauczyliśmy się wykorzystywać prąd na radiowych częstotliwościach. To on, przy użyciu odpowiedniej aparatury, np. LAMPROBE, pozwala przeprowadzić bezinwazyjną mikrochirurgię.


image

Radiotermoliza - na co stosować?

Metoda, jaką jest radiotermoliza zmian skórnych, stosowana może być na różne partie ciała. Z jej pomocą szybko i łatwo da się pozbyć uciążliwych zmian skórnych, które niejednokrotnie obniżają samoocenę. Wykorzystująca prąd o radiowych częstotliwościach bezinwazyjna mikrochirurgia sprawdzi się w przypadku:

  • pękniętych naczynek, a także patologii naczynkowej. Zabieg niweluje między innymi: teleangiektazje, naczyniaki gwiaździste oraz wiśniowe,
  • włókniaków oraz żółtaków,
  • prosaków i kaszaków,
  • rozległych zmian trądzikowych,
  • plam de Morgana,
  • ropnych krostek,
  • zatkanych porów.
image

Jak wygląda i na czym polega zabieg radiotermolizy?

Jak na bezinwazyjną mikrochirurgię przystało radiotermoliza zmian skórnych jest w pełni bezpieczna i nie narusza ciągłości tkanki. Dodatkowo parametry urządzenia dostosowywane są do każdej zmiany w sposób indywidualny (wpływ na to ma wielkość zmiany, jak i głębokość, na której znajduje się w tkance). Osoby korzystające z zabiegu nie muszą czekać długo na efekty. Radiotermoliza zmian skórnych daje natychmiastowe rezultaty - zmiana skórna znika lub osusza się już po 2-5 sekundach! Podczas zabiegu nie trzeba stosować żadnego znieczulenia. Elektroda igłowa podczas używania nie nagrzewa się, przez co nie ma też mowy o oparzeniach naskórka.

Podczas radiotermolizy zmian skórnych:

  • wykorzystywana jest specjalna elektroda igłowa, która przykładana jest w miejscu, w którym znajduje się niechciana zmiana,
  • wytwarzany przez urządzenie prąd na radiowych częstotliwościach wpływa bezpośrednio na białka (denaturuje je), a także na płyn tkankowy, który jest przez niego osuszony,
  • finalnie dochodzi do zamknięcia naczynek.

Należy także podkreślić, że radiotermoliza zmian skórnych jest niezwykle precyzyjna. Po zabiegu można wrócić do codziennych obowiązków - należy tylko uważać na obszar, który po zabiegu może być dużo bardziej wrażliwy na bodźce zewnętrzne. Stan ten utrzymuje się jednak krótko.

Jeżeli chcesz poszerzyć swoją ofertę usług, to koniecznie odwiedź nasz sklep internetowy Abacosun, gdzie znajdziesz profesjonalne oraz wysokiej jakości wyposażenie salonu kosmetycznego, a w tym LAMPROBE - urządzenie, dzięki któremu wykonasz radiotermolizę.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas