Abacosun logo
0
>
>
aparaty, kosmetyki, trendy

Wyposażamy gabinet – urządzenia do peelingu

Nowoczesne metody złuszczania naskórka wywołują dodatkowo wiele  korzystnych reakcji i działają odmładzająco. Warto jest więc zainwestować w sprzęt, który posiada szersze spektrum działania. I tak: 

 

Eksfoliacja chemiczna falami radiowymi

BioElectroPeeling to wyjątkowe urządzenie zostało wielokrotnie nagrodzone za efektywność i innowacyjność. 

Eksfoliacja RF to rodzaj nieinwazyjnej i niemechanicznej  mikroabrazji, którą można porównać do peelingu chemicznego. Najpierw usuwane są martwe komórki naskórka, a następnie  skeratynizowane komórki w warstwie rogowej naskórka, przyspieszając w ten sposób naturalny proces odnowy skóry. Zastosowana energia działa w sposób natychmiastowy oraz przedłużony. Po stymulacji proces peelingujący może  być aktywny przez kilka dni.

Oprócz tego zabieg posiada właściwości dezynfekujące i działa jak bariera  przed  patogenami zewnętrznymi i bakteriami. Doskonale sprawdza się w przypadku cery trądzikowej poprawiając jej kondycję i redukując zmiany skórne.

Bio Electro Peeling dodatkowo posiada działanie liftingujące, regeneracyjne  i odmładzające. Zabiegi oddziałują biostymulująco na poziomie komórkowym i dają efekt długofalowy.

Eksfoliacja RF nie znajduje odpowiednika pośród innych  metod peelingujących.

image

Hydrodermabrazja aktywną wodą wodorową

Hydro Clean doskonale usuwa martwe komórki naskórka, zanieczyszczenia a także nawilża, działa  antyoksydacyjnie i zwalcza oznaki starzenia się skóry. 

Przyjemny, odświeżający zabieg nadaje skórze komfort i gładkość. 

Aparat pozwala wykonać dwa rodzaje peelingu: hydrodermabrazję oraz peeling strumieniem aktywnej wody wodorowej. W obu przypadkach do zabiegu stosowana jest woda wodorowa wytwarzana przez specjalny generator wbudowany w urządzeniu Hydro Clean.

Woda o podwyższonej zawartości wodoru  jest doskonałym przeciwutleniaczem, gdyż posiada zdolność wiązania wolnych elektronów tlenu i tym samym eliminowania ich z naszego organizmu.

Woda wodorowa zwalcza wolne rodniki i stres oksydacyjny. 

Zabieg Hydro Clean oczyszcza skórę i jednocześnie mobilizuje ją do odnowy dzięki właściwościom wody wodorowej.

 

image

Peeling Kawitacyjny 

Chyba najpopularniejszy rodzaj peelingu,  również ze względu na bardzo przystępną cenę.

Aparat wykorzystuje energię ultradźwiękową, dzięki czemu podczas oczyszczania skóry następuje także efekt masażu wibracyjnego.

Uwalnianie ciepła i mikro-masaż, stymulują krążenie krwi i limfy oraz intensyfikują odżywianie tkanek. Widocznie poprawia się przepuszczalność błony komórkowej, co korzystnie wpływa na transport substratów i produktów przemiany materii z komórek do naczyń krwionośnych i limfatycznych.

image

Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja  jest zabiegiem mechanicznym wykorzystującym głowice  pokryte diamentem i  podciśnienie.

Peeling polega na kontrolowanym ścieraniu naskórka.  Intensywność zabiegu dostosowuje się w zależności od rodzaju skóry i obszaru.  Jest ona uzależniona od ustawienia poziomu mocy oraz doboru końcówki  diamentowej.   

 

 

Czy wiesz jaki peeling wybrać?

W każdym gabinecie powinien znaleźć się peeling kawitacyjny jako sprzęt podstawowy, to oczywiste. Najszersze spektrum działania posiada jednak  BioElectroPeeling z uwagi na działanie odmładzające, regeneracyjne i przeciwbakteryjne. Warto wspomnieć, że za wyjątkiem mikrodermabrazji po każdym z powyższych zabiegów skóra może być wystawiona na działanie promieni UV.

Uniwersalnym i wdzięcznym zabiegiem jest peeling wodą wodorową gdyż praktycznie nie posiada on żadnych przeciwwskazań do stosowania a efekt oczyszczenia i nawilżenia skóry po prostu zachwyca.

image

w tym artykule piszemy o:

MOBILNA MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA
pokaż produkty
BIO ELECTRO PEELING
pokaż produkty
Peeling Kawitacyjny LABELLE L6
460,00 zł
pokaż produkty

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas