Abacosun logo
0
>
>
>
Cena
Marka kosmetyków

Hifu

sortuj
Domyślnie
  • Domyślnie
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
Zabieg HIFU (ang. High Intensity Focused Ultrasound) jest coraz częściej wybieranym zabiegiem estetycznym poprawiającym wygląd skóry, który może być stosowany zarówno na twarz, jak i na całe ciało - jednym z powodów, jest fakt, że metoda ta jest bezinwazyjna i całkowicie bezpieczna dla korzystających z niej osób. Terapia polega na stymulacji skóry za pomocą ultradźwięków o wysokiej częstotliwości - są one generowane przez specjalnie do tego celu przeznaczone urządzenie, które umożliwia wnikanie fal dźwiękowych na różną głębokość (od 1.5 mm do 16 mm). Regeneracja skóry odbywa się poprzez mikrouszkodzenia tkanek wywołane poprzez lokalnie podwyższoną temperaturę - precyzyjnie ustawiona głębokość penetracji sprawia, że wierzchnie warstwy skóry pozostają nienaruszone.
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Urządzenie przeznaczone do bezinwazyjnego liftingu i miejscowego wyszczuplania. Zabiegi HIFU są przeznaczone do redukcji zmarszczek, ujędrnienia i poprawy owalu twarzy, redukcji tkanki tłuszczowej na ciele oraz podbródku i ujędrniania ciała. HIFU - skoncentrowane ultradźwięki wysokiej częstotliwości (high intensive focused ultrasounds).
Abacosun SPA
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
HIFU 3D TO REWOLUCYJNE ROZWIĄZANIE W TERAPII ANTI-AGING PRZEZNACZONE DO BEZOPERACYJNEGO LIFTINGU, UJĘDRNIANIA I MIEJSCOWEGO WYSZCZUPLANIA. Urządzenie wykorzystuje technologię zogniskowanej fali ultradźwiękowej, która jest precyzyjnie podawana na określoną głębokość w skórze zapewniając pożądany efekt. EMISJA DO 11 LINII ŻYWOTNOŚĆ KARTRIDŻY DO 20 000 LINII

Jak wygląda zabieg HIFU i jakie są jego efekty? Pierwszym krokiem jest nałożenie na skórę żelu, który zwiększa efektywność wnikania fal dźwiękowych w głąb skóry. Następnie w wybrane miejsce przykłada się głowicę emitującą ultradźwięki. Z zabiegu mogą korzystać osoby, które pragną m.in.: zredukować zmarszczki, poprawić owal twarzy, zmniejszyć prawdopodobieństwo utraty jędrności skóry podczas odchudzania, ujędrnić skórę po przebytej ciąży lub nagłym spadku wagi, wykonać bezinwazyjny lifting twarzy i dekoltu oraz poprawić stan wiotkiej skóry na udach, czy pośladkach.

Profesjonalne urządzenia HIFU, dzięki którym wykonasz ultradźwiękowy lifting ciała

Walka z niedoskonałościami, cellulitem i utratą jędrności skóry to jeden z głównych powodów korzystania z pomocy profesjonalnych salonów kosmetycznych. Może więc warto pomyśleć o poszerzeniu zakresu usług o dodatkowe zabiegi, które przyciągną do gabinetu rzesze nowych klientów i klientek? W ofercie sklepu abacosun.pl znajdziesz najwyższej klasy sprzęt do HIFU pochodzący od znanych, światowych producentów - jednymi z urządzeń, które cieszą się szczególną popularnością są innowacyjne aparaty HIFU PROLIFT i HIFU PROLIFT 3D. Każde z tych urządzeń przeznaczone jest do bezinwazyjnego, miejscowego wyszczuplania, redukcji tkanki tłuszczowej na ciele oraz ujędrnianiu ciała - zabiegi wykonywane za pomocą ultradźwięków uruchamiają procesy naprawcze organizmu, stymulują produkcję nowego kolagenu oraz eliminują komórki tłuszczowe w drodze lipolizy.

Wysokiej klasy sprzęt przeznaczony do HIFU twarzy

Zabiegi HIFU bardzo często stosowane są również na twarz. Urządzenia wykorzystujące tę metodę dostępne w naszym sklepie to aparaty 2w1, dzięki którym wykonasz zabieg na twarz lub poszczególne partie ciała. Naszym klientom oferujemy rewolucyjne rozwiązania w terapii anty-aging przeznaczone do bezoperacyjnego liftingu twarzy, które pozwalają na stopniowe uzyskanie spektakularnych efektów już po pierwszym zabiegu. Jakie są zalety urządzeń HIFU? Do największych atutów oferowanego przez nas sprzętu należy zaliczyć m.in.: długą żywotność kartridży, łatwość w obsłudze i prostą wymianę kartridży, bezinwazyjne zabiegi, które nie wymagają rekonwalescencji oraz długotrwałe efekty pozabiegowe. Nadal nie wiesz, które z urządzeń lepiej sprawdzi się w Twoim gabinecie? Z pomocą chętnie przychodzą nasi konsultanci, którzy odpowiedzą na nurtujące pytania, rozwieją wątpliwości i pomogą wybrać sprzęt, który z pewnością spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania i zapewni zadowolenie klientów.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas