Abacosun logo
0
>
>
aparaty, kosmetyki, trendy

Jak najlepiej wykorzystać zimę? Przygotowując się do lata!

image

Doskonale wiemy, ile wyzwań może stawiać zbliżający się sezon wakacyjny. Regularne, staranne usuwanie włosów z nóg, pach czy okolicy bikini tradycyjnymi metodami to już przeszłość. Brak ekspozycji na słońce, które oferuje nam jesień i zima, wbrew pozorom ma swoje zalety – to najlepszy moment na to, by udać się na laserowe usuwanie włosów z ciała.

Epilacja to jedyny sposób na to, aby pozbyć się ich raz na zawsze. Po kilku zabiegach laserem klienci na dobre zapominają o tym, że wyjście na basen czy na plażę mogło wymagać takich przygotowań. Aż włos się jeży na głowie – ale teraz już tylko tam!

Laser Ice Touch jest rozwiązaniem, którego potrzebują profesjonaliści. Jest silniejszy, szybszy i skuteczniejszy niż konkurencyjne urządzenia. Pozwala uzyskać trwale gładką skórę także w przypadku wymagających klientów, którym nie dały rady inne typy laserów. Powiedzmy to sobie szczerze: ten aparat nie ma sobie równych. Pozwól, że wyjaśnimy Ci dlaczego…

Ale to boli!

Strach przed bólem w trakcie zabiegu sprawia, że klientki i klienci, zamiast epilacji, decydują się na metody o wiele mniej skuteczne. Używanie kremu do depilacji, depilatora albo golenie maszynką daje krótkotrwałe efekty.

Laser Ice Touch to rozwiązanie, które zadowoli osoby o niskim progu bólu. Ci, którzy korzystali wcześniej z podobnych zabiegów, określają laser Ice Touch jako nieoczekiwaną ulgę. Nie bez powodu nazwano go właśnie w ten sposób! Głowica lasera w kontakcie ze skórą obniża jej temperaturę, a przyjemne chłodzenie skóry niweluje nieprzyjemne odczucie związane z procesem likwidowania włosów.

Czy epilacja laserem Ice Touch to gwarancja całkowitego braku dyskomfortu? Oczywiście, że… nie. Zagwarantować możemy skuteczność zabiegu, natomiast na pytanie o odczucia odpowiemy niczym rasowi psychologowie lub ekonomiści, czyli: to zależy.

Zwykle osoby o ciemnej karnacji i grubych, gęstych włosach zgłaszają intensywniejsze odczucia z zabiegu. Zwiększony dyskomfort ma jednak swoją jasną stronę, a mianowicie skuteczność. Mówi się, że jak boli, to rośnie, w tym wypadku jest jednak dokładnie odwrotnie. Wiązce światła z lasera łatwiej jest namierzyć ciemny włos niż jasny, a co za tym idzie, bruneci i brunetki co do zasady potrzebują mniejszej liczby zabiegów niż osoby o jaśniejszych włosach.

Niemniej, bez względu na fototyp skóry, laser Ice Touch skutecznie usuwa owłosienie ciała. Z osobami o jaśniejszych włosach spędzimy po prostu nieco więcej czasu – wciąż znacznie mniej, niż gdybyśmy pracowali na urządzeniach mniej zaawansowanych technologicznie. Epilacja w przypadku włosów pozbawionych  pigmentu lub zawierających małą ilość pigmentu nie będzie skuteczna.

Tak krótko? Podejrzane!

Wielu kosmetologów skomentowałoby czas trwania zabiegów laserem Ice Touch jako nierealistycznie krótki. Rozumiemy te wątpliwości. Sami uważamy, że czas trwania zabiegu musi być adekwatny do obszaru, z którego usuwamy włosy. Kusząco krótkie zabiegi to dla wielu – mówiąc wprost – podejrzana sprawa. Jeśli masz podobne odczucia, to… czytaj dalej! Zaskoczymy Cię, ponieważ w przypadku lasera Ice Touch jest inaczej.

Najnowsza technologia, możliwość pracy przy częstotliwości 20Hz oraz obszerna plamka zabiegowa (12 × 20 mm) pozwalają na skrócenie czasu zabiegu aż do 50% w porównaniu do standardowego. Brzmi podejrzanie, że różnica jest aż tak duża? Spytaj klientów i klientki, którzy poddali się tym zabiegom – dowiedz się nie tylko o ich odczucia, lecz także o to, czy efekt rzeczywiście utrzymał się na stałe (bo my już wiemy, że tak!).

Ci, którzy skorzystali z lasera IceTouch, chwalą krótki czas trwania zabiegu i niewielką liczbę wizyt koniecznych do osiągnięcia celu. I wiesz co jeszcze? Chwalą też placówkę, w której otrzymali zabieg tak wysokiej jakości.

Laser Ice Touch to obecnie najszybsze urządzenie na rynku, więc nic dziwnego, że z taką prędkością zyskuje nowych klientów. A jeśli sezon plażowy zbliża się wielkimi krokami i Twój kalendarz pęka w szwach, z pomocą przychodzi metoda In Motion, dzięki której… zabiegi będą jeszcze krótsze. To prawdziwa gratka dla tych, którzy uwielbiają spełniać marzenia swoich klientów i nie chcą zapisywać ich na terminy odległe o wiele tygodni.

Koniec z długim czasem oczekiwania na epilację laserem – lato przecież nie będzie na nikogo czekać. Na nas, kosmetologów, też nie, więc tym bardziej doceniamy możliwość wykonania zabiegów w czasie krótszym nawet o połowę!

Skąd ta moc?

Co sprawia, że aparat jest tak skuteczny? Długo by opowiadać, pozwól więc, że wyjaśnimy to hasłem: SEG. To elektroniczny system, który sprawia, że każdy impuls lasera ma dokładnie tę samą moc. Nie jest w naszym stylu pisanie, jak dokładnie ma się to do konkurencji – z pewnością jednak zdajesz sobie sprawę z tego, że to swego rodzaju ewenement, prawda?

Co jeszcze? W głowicy aparatu użyty został nowoczesny system Tec Cooling. Utrzymuje on temperaturę wody  poniżej 35 stopni Celsjusza. Ma to dwie zalety: po pierwsze, znacznie wydłuża żywotność urządzenia. Po drugie, system chłodzi również kryształ i metal wokół głowicy, a to z kolei chłodzi obszar ciała poddawany zabiegowi i niweluje ewentualny dyskomfort.

Dla nas, kosmetologów, praca z laserem IceTouch to czysta przyjemność. Choć skraca się czas pojedynczego zabiegu, a my uwielbiamy spędzać czas z naszymi klientami – płyną z tego same korzyści! Komfortowa wizyta i długotrwałe efekty to przecież gwarancja zadowolenia. Klienci wracają do nas na inne zabiegi, polecają nas też swoim znajomym – czego chcieć więcej?

Nic się przed nim nie ukryje

Wszyscy jesteśmy różni, mamy też różne potrzeby. Nie możesz więc oczekiwać, że jednakowa wiązka lasera działa tak samo skuteczne w przypadku różnych klientów.

Dla jasnej i ciemnej karnacji, przy włosach ciemnych i jaśniejszych, cienkich czy grubych to działa inaczej. Producent lasera Ice Touch doskonale to wie, dlatego przygotował urządzenie, które emituje wiązkę o trzech długościach fal. Oprócz fali uniwersalnej (808nm), działającej – w dużym uproszczeniu – na większość włosów, laser emituje także falę 1064nm, która dociera bardzo głęboko. Skuteczności dopełnia fala 755nm, która nie ma sobie równych w usuwaniu powierzchniowo osadzonych włosów.

Jak dobrać ten parametr do potrzeb danego klienta, zapytasz? Nie trzeba się o to martwić: wszystkie trzy fale działają jednocześnie. Przed tym laserem nic się nie ukryje. Żaden włos nie może czuć się bezpieczny!

Choć komfort i zadowolenie klientów to dla nas najwyższy priorytet, nie zapominamy o tym, że po drugiej stronie urządzenia jesteś Ty. Dla nas, od lat związanych z branżą beauty, Twoja wygoda, gdy przeprowadzasz zabiegi, jest równie ważna.

W dobie, w której samochody jeżdżą same, a lodówka zamawia nam zakupy na obiad, przeżytkiem byłoby ręczne ustawianie urządzeń na podstawie danych wprowadzanych z niezależnego komputera (albo nie daj Boże z zeszytu!).

W urządzeniu zapisywane są także informacje na temat poprzednio przeprowadzonych zabiegów oraz ich ceny. Laser Ice Touch wyposażony jest w komputer Samsung z systemem Android, zapisujący wykonane zabiegi, co znacznie skraca czas przygotowania do epilacji.

W urządzeniu możesz zapisać programy dostosowane do potrzeb różnych grup klientów w oparciu o parametry takie jak fototyp skóry, grubość włosów i szybkość pracy, która dobierana jest automatycznie.  Można je jednak modyfikować w zależności od potrzeb. Nawet najinteligentniejsze urządzenie nie zastąpi przecież Twojej wiedzy i wyczucia.

Doskonale wiemy, że aparaty naszpikowane mądrością mogą przyprawić o ból głowy – w tym wypadku tak się nie stanie. Systemy oferowane przez laser Ice Touch pomagają w pracy, ale nie narzucają sposobu jej wykonywania (słyszymy aż tutaj, jak oddychasz z ulgą).

Pomyślano o wszystkim

Laser jest bezpieczny w użyciu, zarówno jeśli chodzi o wiązkę światła, jak i o system chroniący samo urządzenie. W razie, gdyby w urządzeniu zabrakło wody lub miałaby ona zbyt wysoką temperaturę, laser przestanie emitować światło. Dzięki temu zapobiegnie zarówno poparzeniu skóry klienta, jak i uszkodzeniu urządzenia. Błędy zdarzają się najlepszym, a już nasza w tym głowa, by nie kosztowały zbyt wiele.

Nie spodziewaj się awarii lasera – to urządzenie najwyższej klasy. Jeszcze jeden przykład na potwierdzenie tego? Szkło szafirowe, zastosowane w urządzeniu, chroni głowicę przed dostaniem się do wnętrza zanieczyszczeń, kurzu czy włosów. To kolejna rzecz, która chroni aparat przed ewentualnymi usterkami.

Oczywiście, każde urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją. Jeśli cokolwiek się wydarzy, producent zajmie się tym sprawnie i skutecznie. Aktualizacje oprogramowania są z kolei dożywotnio bezpłatne.

Może Ci się wydawać, że oferując tak bezawaryjne i intuicyjne w obsłudze urządzenie chcemy Ci powiedzieć, że nie chcemy mieć z Tobą kontaktu… Jednak nic bardziej mylnego. Uwielbiamy opowiadać o naszym sprzęcie, doradzać i dzielić się naszym doświadczeniem – i to nie tylko wtedy, kiedy chcemy Ci coś sprzedać. Masz pytania, sugestie, chcesz zaczerpnąć naszej opinii? Daj nam znak, odpowiemy najszybciej jak to możliwe (a standardy mamy wysokie, w końcu naszym kolegą z pracy jest najszybszy laser na rynku). Do usłyszenia!

 

w tym artykule piszemy o:

LASER DIODOWY ICE TOUCH
pokaż produkty

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas