Abacosun logo
0
>
>
>
Cena
Marka kosmetyków

Urządzenia do radiofrekwencji mikroigłowej twarzy

sortuj
Domyślnie
  • Domyślnie
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
Radiofrekwencja mikroigłowa ciała i skóry twarzy to jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych, który pozwala na szybką poprawę wyglądu i kondycji skóry, bez konieczności ingerencji chirurgicznej. Bardzo często jest określany, jako nieoperacyjny zabieg i daje efekt liftingu skóry, gdyż oddziałuje na głębokie warstwy skóry, poprawiając jej jędrność i elastyczność. Za pomocą fali radiowej, stosowanej podczas zabiegu, doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku korekty owalu twarzy, liftingu skóry twarzy, redukcji zmarszczek, blizn, jak i rozstępów. Radiofrekwencja mikroigłowa do ciała, to połączenie dwóch metod – fal radiowych oraz mezoterapii mikroigłowej. Zabieg jest wykonywany za pomocą głowicy z kartridżami z 25 lub 49 mikroigłami pokrytymi powłoką złota. Łączy nakłucie z emisją fali radiowej, która nagrzewa powierzchnię skóry wokół igieł. Działa na poziomie skóry właściwej i polega na selektywnej termolizie tkanek. Będzie doskonałą propozycją dla osób, którym zależy na poprawie jędrności skóry, redukcji rozstępów i blizn, przyrostu kolagenu oraz odmłodzeniu. Radiofrekwencja mikroigłowa do ciała to skuteczna i sprawdzona metoda dla lepszej kondycji skóry!
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Radiofrekwencja mikroigłowa jest popularną i skuteczną procedurą kosmetyczną stosowaną w zabiegach na twarz i ciało. W SatinDuo połączono trzy metody: mikronakłucia, falę radiową i podciśnienie. Szeroki wybór kartridży i możliwość regulacji parametrów pozwala na optymalizację efektów. SatinDuo jest przeznaczony do zabiegów radiofrekwencji mikroigłowej i bezigłowej.
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Urządzenie do frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej, bezigłowej, krioterapii i światłoterapii LED. Jest to skuteczna metoda, która spłyca zmarszczki, rozstępy i poprawia napięcie skóry.

Na czym polega fenomen sprzętu do radiofrekwencji mikroigłowej na twarz? Dzięki niemu podczas zabiegu łączy się dwie znane do tej pory metody - zabiegi wykonywane przy użyciu fal radiowych oraz mezoterapię mikroigłową. Metoda fal radiowych to w największym uproszczeniu fale elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych, które powodują ogrzanie skóry właściwej - w ten sposób pobudzają procesy regeneracyjne w skórze, czego efektem jest przebudowa struktury kolagenowej. Mezoterapia z kolei polega na mechanicznym pobudzeniu skóry za pomocą specjalnego kartridża z mikroigłami. Urządzenia do radiofrekwencji mikroigłowej na twarz są wyposażone w głowicę z mikroigłami, które po wkłuciu na odpowiednią głębokość są podgrzewane. Efektem zabiegu jest silnie zregenerowana skóra, wygładzone zmarszczki oraz redukcja rozstępów i blizn. W naszym asortymencie znaleźć można wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie urządzenie do radiofrekwencji mikroigłowej, dzięki któremu da się uzyskać wyżej wspomniane efekty.

PROFESJONALNE URZĄDZENIA DO RADIOFREKWENCJI MIKROIGŁOWEJ

Idąc z duchem czasu warto wzbogacić ofertę salonu kosmetycznego o nowoczesne urządzenie do radiofrekwencji mikroigłowej na twarz - w ofercie abacosun.pl znajdziesz szeroki wybór sprzętu pochodzącego od znanych, światowych producentów. Każdy z prezentowanych aparatów jest nie tylko łatwy w obsłudze i skuteczny, ale też gwarantuje 100% bezpieczeństwo dla korzystających z niego osób - zostało to potwierdzone odpowiednimi atestami i certyfikatami. Asortyment naszego sklepu obejmuje wiele urządzeń do radiofrekwencji mikroigłowej w atrakcyjnej cenie. Wśród nich znajduje się między innymi innowacyjny aparat Este Dual, wykorzystujący technologię fal radiowych, mikronakłuć i krioterapii. Sprzęt ten pozwala na wykonanie kontrolowanego i precyzyjnego zabiegu. Jest to możliwe dzięki regulacji głębokości nakłuć oraz intensywności fal radiowych - Este Dual został również wyposażony w głowicę chłodzącą, która nie tylko łagodzi, ale i hamuje receptory w skórze oraz stymuluje zwężanie i rozszerzanie naczyń krwionośnych. Nie ma zatem wątpliwości, że korzystając z takiego urządzenia do radiofrekwencji mikroigłowej do twarzy można zapewnić najwyższy komfort swoim klientom. 

POSTAW NA WYSOKIEJ KLASY SPRZĘT POCHODZĄCY OD ZNANYCH, ŚWIATOWYCH PRODUCENTÓW

Oferowane przez nas w atrakcyjnej cenie urządzenie do radiofrekwencji mikroigłowej  ma wielozadaniowy charakter. Dzięki niemu wykonasz dużo różnych zabiegów - podobnie jak w przypadku aparatów radiofrekwencji mikroigłowej, które umożliwiają również przeprowadzenie zabiegów metodą bezigłową. Tego typu rozwiązanie jest zastosowane chociażby w Este Dual i pozwala na stymulację procesów naprawczych bez iniekcji skóry - skuteczną stymulację włókien kolagenowych zapewnia w tym przypadku jedynie podgrzewanie tkanek. W tego typu urządzeniach wykorzystuje się specjalną głowicę z kartridżami bezinwazyjnymi, zakończonymi pinami, które emitują energię RF do tkanek, nie naruszając ciągłości skóry. Metoda ta jest szczególnie polecana w przypadku zabiegów: rewitalizujących, ujędrniających, odmładzających i regenerujących. 

Chcesz poznać więcej innowacyjnych rozwiązań dla salonów kosmetycznych? Koniecznie zapoznaj się całą ofertą sklepu abacosun.pl i sprawdź sam, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy! W wyborze konkretnego urządzenia pomogą Ci nasi konsultanci, którzy chętnie odpowiedzą na pytania i doradzą podczas zakupów. Wśród wielu propozycji znajdują się między innymi specjalistyczne urządzenia kosmetyczne do twarzy, a w tym aparaty wykorzystujące fale radiowe oraz pozwalające wykonać peeling wodorowy. W przypadku ewentualnych pytań zachęcamy do kontaktowania się z nami. 
 

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas