Abacosun logo
0
>
>
>
Cena
Marka kosmetyków

Urządzenia do radiofrekwencji mikroigłowej twarzy

sortuj
Domyślnie
  • Domyślnie
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco

Innowacyjna radiofrekwencja mikroigłowa to jeden z najpopularniejszych zabiegów ostatnich kilku lat, który często nazywany jest ,,nieoperacyjnym liftingiem”. Metoda ta jest często stosowana w leczeniu blizn i rozstępów, likwidacji zmarszczek, korekcji owalu twarzy oraz poprawie kolorytu skóry. Dostępne w naszej ofercie w atrakcyjnej cenie urządzenia do radiofrekwencji mikroigłowej oddziałują jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy tkanki, w efekcie czego można zauważyć widoczną poprawę w zakresie jędrności skóry na twarzy i poszczególnych partiach ciała. Nic więc dziwnego, że tego typu sprzęt kosmetyczny cieszy się coraz większą popularnością. 

Na czym polega fenomen sprzętu do radiofrekwencji mikroigłowej na twarz? Dzięki niemu podczas zabiegu łączy się dwie znane do tej pory metody - zabiegi wykonywane przy użyciu fal radiowych oraz mezoterapię mikroigłową. Metoda fal radiowych to w największym uproszczeniu fale elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych, które powodują ogrzanie skóry właściwej - w ten sposób pobudzają procesy regeneracyjne w skórze, czego efektem jest przebudowa struktury kolagenowej. Mezoterapia z kolei polega na mechanicznym pobudzeniu skóry za pomocą specjalnego kartridża z mikroigłami. Urządzenia do radiofrekwencji mikroigłowej na twarz są wyposażone w głowicę z mikroigłami, które po wkłuciu na odpowiednią głębokość są podgrzewane. Efektem zabiegu jest silnie zregenerowana skóra, wygładzone zmarszczki oraz redukcja rozstępów i blizn. W naszym asortymencie znaleźć można wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie urządzenie do radiofrekwencji mikroigłowej, dzięki któremu da się uzyskać wyżej wspomniane efekty. 

i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Radiofrekwencja mikroigłowa jest popularną i skuteczną procedurą kosmetyczną stosowaną w zabiegach na twarz i ciało. W SatinDuo połączono trzy metody: mikronakłucia, falę radiową i podciśnienie. Szeroki wybór kartridży i możliwość regulacji parametrów pozwala na optymalizację efektów. SatinDuo jest przeznaczony do zabiegów radiofrekwencji mikroigłowej i bezigłowej.
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Urządzenie do frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej, bezigłowej, krioterapii i światłoterapii LED. Jest to skuteczna metoda, która spłyca zmarszczki, rozstępy i poprawia napięcie skóry.

PROFESJONALNE URZĄDZENIA DO RADIOFREKWENCJI MIKROIGŁOWEJ

Idąc z duchem czasu warto wzbogacić ofertę salonu kosmetycznego o nowoczesne urządzenie do radiofrekwencji mikroigłowej na twarz - w ofercie abacosun.pl znajdziesz szeroki wybór sprzętu pochodzącego od znanych, światowych producentów. Każdy z prezentowanych aparatów jest nie tylko łatwy w obsłudze i skuteczny, ale też gwarantuje 100% bezpieczeństwo dla korzystających z niego osób - zostało to potwierdzone odpowiednimi atestami i certyfikatami. Asortyment naszego sklepu obejmuje wiele urządzeń do radiofrekwencji mikroigłowej w atrakcyjnej cenie. Wśród nich znajduje się między innymi innowacyjny aparat Este Dual, wykorzystujący technologię fal radiowych, mikronakłuć i krioterapii. Sprzęt ten pozwala na wykonanie kontrolowanego i precyzyjnego zabiegu. Jest to możliwe dzięki regulacji głębokości nakłuć oraz intensywności fal radiowych - Este Dual został również wyposażony w głowicę chłodzącą, która nie tylko łagodzi, ale i hamuje receptory w skórze oraz stymuluje zwężanie i rozszerzanie naczyń krwionośnych. Nie ma zatem wątpliwości, że korzystając z takiego urządzenia do radiofrekwencji mikroigłowej do twarzy można zapewnić najwyższy komfort swoim klientom. 

POSTAW NA WYSOKIEJ KLASY SPRZĘT POCHODZĄCY OD ZNANYCH, ŚWIATOWYCH PRODUCENTÓW

Oferowane przez nas w atrakcyjnej cenie urządzenie do radiofrekwencji mikroigłowej  ma wielozadaniowy charakter. Dzięki niemu wykonasz dużo różnych zabiegów - podobnie jak w przypadku aparatów radiofrekwencji mikroigłowej, które umożliwiają również przeprowadzenie zabiegów metodą bezigłową. Tego typu rozwiązanie jest zastosowane chociażby w Este Dual i pozwala na stymulację procesów naprawczych bez iniekcji skóry - skuteczną stymulację włókien kolagenowych zapewnia w tym przypadku jedynie podgrzewanie tkanek. W tego typu urządzeniach wykorzystuje się specjalną głowicę z kartridżami bezinwazyjnymi, zakończonymi pinami, które emitują energię RF do tkanek, nie naruszając ciągłości skóry. Metoda ta jest szczególnie polecana w przypadku zabiegów: rewitalizujących, ujędrniających, odmładzających i regenerujących. 

Chcesz poznać więcej innowacyjnych rozwiązań dla salonów kosmetycznych? Koniecznie zapoznaj się całą ofertą sklepu abacosun.pl i sprawdź sam, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy! W wyborze konkretnego urządzenia pomogą Ci nasi konsultanci, którzy chętnie odpowiedzą na pytania i doradzą podczas zakupów. Wśród wielu propozycji znajdują się między innymi specjalistyczne urządzenia kosmetyczne do twarzy, a w tym aparaty wykorzystujące fale radiowe oraz pozwalające wykonać peeling wodorowy. W przypadku ewentualnych pytań zachęcamy do kontaktowania się z nami. 
 

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas