Abacosun logo
0
>
>
>
Cena
Marka kosmetyków

Radiofrekwencja mikroigłowa

sortuj
Domyślnie
  • Domyślnie
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
Innowacyjna radiofrekwencja mikroigłowa to jeden z najpopularniejszych zabiegów ostatnich kilku lat, który często nazywany jest ,,nieoperacyjnym liftingiem”. Metoda ta jest często stosowana w leczeniu blizn i rozstępów, likwidacji zmarszczek, korekcji owalu twarzy oraz poprawie kolorytu skóry – radiofrekwencja mikroigłowa oddziałuje jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry, w efekcie czego można zauważyć widoczną poprawę w zakresie jędrności skóry na twarzy i poszczególnych partiach ciała.
Abacosun
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłwa jest skuteczną metodą przeznaczoną do spłycania zmarszczek, rozstępów, blizn i poprawy napięcia skóry. Zaawansowane urządzenie Este Dual wykorzystuje technologię fal radiowych, mikronakłuć i krioterapii. Doskonałe parametry urządzenia pozwalają wykonać skuteczne zabiegu medycyny estetycznej.

Na czym polega radiofrekwencja mikroigłowa? Zabieg ten łączy dwie znane do tej pory metody - zabiegi wykonywane przy użyciu fal radiowych oraz mezoterapię mikroigłową. Metoda fal radiowych to w największym uproszczeniu fale elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych, które powodują ogrzanie skóry właściwej - w ten sposób pobudzają procesy regeneracyjne w skórze, czego efektem jest przebudowa struktury kolagenowej. Mezoterapia z kolei polega na mechanicznym pobudzeniu skóry za pomocą specjalnego kartridża z mikroigłami. Urządzenia do radiofrekwencji mikroigłowej są wyposażone w głowicę z mikroigłami, które po wkłuciu na odpowiednią głębokość są podgrzewane. Efektem zabiegu jest silnie zregenerowana skóra, wygładzone zmarszczki oraz redukcja rozstępów i blizn.

Profesjonalne urządzenia do radiofrekwencji mikroigłowej

Idąc z duchem czasu warto wzbogacić ofertę salonu kosmetycznego o nowoczesne urządzenie do radiofrekwencji mikroigłowej - w ofercie abacosun.pl znajdziesz szeroki wybór sprzętu pochodzącego od znanych, światowych producentów. Każdy z prezentowanych aparatów jest nie tylko łatwy w obsłudze i skuteczny, ale też gwarantuje 100% bezpieczeństwo dla korzystających z niego osób - zostało to potwierdzone odpowiednimi atestami i certyfikatami. Asortyment naszego sklepu obejmuje między innymi innowacyjny aparat Este Dual, wykorzystujący technologię fal radiowych, mikronakłuć i krioterapii. Urządzenie pozwala na wykonanie kontrolowanego i precyzyjnego zabiegu dzięki regulacji głębokości nakłuć i intensywności fal radiowych - Este Dual został również wyposażony w głowicę chłodzącą, która działa łagodząco, hamuje receptory w skórze oraz stymuluje zwężanie i rozszerzanie naczyń krwionośnych.

Postaw na wysokiej klasy sprzęt pochodzący od znanych, światowych producentów

Oferowany przez nas sprzęt to specjalistyczne urządzenia o wielozadaniowych charakterze, dzięki którym wykonasz wiele różnych zabiegów - podobnie jak w przypadku aparatów radiofrekwencji mikroigłowej, które umożliwiają również przeprowadzenie zabiegów metodą bezigłową. Tego typu rozwiązanie jest zastosowane także w Este Dual i pozwala na stymulację procesów naprawczych bez iniekcji skóry - skuteczną stymulację włókien kolagenowych zapewnia w tym przypadku jedynie podgrzewanie tkanek. W tego typu urządzeniach wykorzystuje się specjalną głowicę z kartridżami bezinwazyjnymi, zakończonymi pinami, które emitują energię RF do tkanek, nie naruszając ciągłości skóry. Metoda ta jest szczególnie polecana w przypadku zabiegów - rewitalizujących, ujędrniających, odmładzających i regenerujących. Chcesz poznać więcej innowacyjnych rozwiązań dla salonów kosmetycznych? Koniecznie zapoznaj się całą ofertą sklepu abacosun.pl i sprawdź sam, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy! W wyborze konkretnego urządzenia pomogą Ci nasi konsultanci, którzy chętnie odpowiedzą na pytania i doradzą podczas zakupów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas