Abacosun logo
0
>
>
aparaty, kosmetyki, trendy

Rewolucja w usuwaniu zmian skórnych w Twoim salonie. Odkryj Lamprobe!

image

Prowadzenie salonu kosmetologicznego wiąże się z szeregiem wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów jest podejmowanie decyzji związanych z wyposażeniem Twojego lokalu. Pośród urządzeń, które mogą zdecydowanie zwiększyć Twoją przewagę konkurencyjną, jest aparat do radiotermolizy zmian skórnych. Czy warto zainwestować w Lamprobe? Mamy nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci podjąć decyzję.


Wybór odpowiedniego sprzętu do salonu kosmetologicznego to niełatwe zadanie. Musisz wiedzieć, jakiego rodzaju usługi chcesz oferować swoim klientkom, które zabiegi leżą w obszarze Twoich zainteresowań, ale także – co nie mniej ważne – policzyć, czy inwestycja w konkretne urządzenie zwróci Ci się tak szybko, jak tego oczekujesz. Być może spotkałaś się kiedyś z ofertą urządzenia do bezinwazyjnej mikrochirurgii zmian skórnych technologią fal radiowych i zastanawiasz się, czy warto doposażyć gabinet właśnie w taki aparat. Przygotowaliśmy zestawienie najważniejszych informacji, dzięki którym przekonasz się, czy Lamprobe to inwestycja dla Ciebie.


Lamprobe – co to i jak działa?

Zacznijmy od podstawowych informacji na temat Lamprobe. Pochodzące ze Stanów Zjednoczonych, jest urządzeniem do radiotermolizy zmian skórnych. Zamyka naczynka krwionośne, usuwa włókniaki, brodawki i co ciekawe, daje natychmiastowe, widoczne gołym okiem efekty. Fale radiowe przekształcają się w urządzeniu w ciepło skupiające się na obszarze zmiany skórnej. W wyniku podgrzania, komórki w obrębie niechcianej zmiany ulegają uszkodzeniu i są usuwane. Wszystko trwa dosłownie chwilę, a nieprawidłowości znikają ze skóry jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. To dlatego nasi kosmetologowie mówią o nim niekiedy “zaczarowany ołówek”.


Aparat ten wykorzystuje zaawansowaną, bardzo bezpieczną technologię polegającą na przewodzeniu energii przez jednorazową elektrodę igłową. Płyny przyciągane są na powierzchnię skóry lub w obręb nieregularności skóry, gdzie następuje efekt termokoagulacji (w przypadku brodawek) lub termolizy (gdy usuwane są np. krostki trądzikowe). W trakcie zabiegu płyny w tkance ulegają osuszeniu. Przewagą Lamprobe w stosunku do innych, podobnych urządzeń jest fakt, że elektrody przykładane do miejsca zabiegowego nie stają się gorące, dzięki czemu nie ma ryzyka poparzenia skóry. 


Lamprobe jest zatwierdzony przez FDA (Agencję Żywności i Leków), posiada również certyfikat CE, co oznacza, że spełnia wymogi Unii Europejskiej dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. 


Chirurgiczna precyzja – bezinwazyjnie!

Urządzenie Lamprobe działa bardzo precyzyjnie – dokładnie w miejscu, w które przyłożona jest elektroda. Punktowe działanie na konkretne naczynko lub zmianę na skórze, bez choćby najmniejszego podrażnienia otaczających naczyń i tkanek, zapewnia wyjątkowo szybkie gojenie skóry. Po zabiegu może wystąpić niewielkie zaczerwienienie lub obrzęk w miejscu zabiegu, jednak te nieprzyjemne objawy znikają bardzo szybko. Jako że ostateczny efekt oraz ewentualna konieczność powtarzania zabiegu zależą od jakości pielęgnacji miejsca zabiegowego, należy uczulić klientkę na kwestie z tym związane. Przede wszystkim trzeba poinformować o tym, by nie drapać strupków po zabiegu, nie stosować peelingów, produktów drażniących lub z alkoholem ani wybielających. Do czasu zagojenia się obszaru po zabiegu nie wolno się także opalać.


W czym sprawdzi się Lamprobe?

Urządzenie Lamprobe z niezrównaną skutecznością radzi sobie z szerokim spektrum zmian na skórze. Pośród problemów, które aparat Lamprobe jest w stanie zwalczyć w ciągu jednej wizyty, znajdują się m.in. prosaki, małe teleangiektazje (tzw. pajęczynki), naczyniak gwiaździsty (tzw. znamię pająkowate), plamki De Morgana (naczyniak wiśniowy), kaszaki, żółtaki, ropne krostki trądzikowe, zatkane pory, przerośnięte gruczoły łojowe, włókniaki, a także brodawki: płaskie, miękkie – także te na nóżce oraz starcze. Robi wrażenie, prawda?


Kolejnymi zaletami Lamprobe są jego bezinwazyjność – nie ma konieczności wkłuwania igły w ciało pacjentki – jak również związane z tym minimum dyskomfortu, precyzja i wysoki poziom bezpieczeństwa. Zabieg nie wymaga stosowania znieczulenia. Wszystkie te aspekty nie są również bez znaczenia dla osoby przeprowadzającej zabieg. Łatwa obsługa aparatu, niedługi czas trwania wizyty i bezinwazyjność zabiegu wpływają korzystnie chociażby na liczbę zabiegów możliwych do przeprowadzenia w ciągu dnia. 


Niezrównana skuteczność

Większość zabiegów w salonie kosmetologicznym wiąże się z koniecznością wielokrotnych wizyt. W przypadku Lamprobe jest jednak inaczej, a walor motywacyjny związany z rozwiązaniem problemu w ciągu jednorazowej wizyty jest dla klientek nie do przecenienia! Co więcej, sam zabieg trwa zazwyczaj tylko kilka sekund. Sama przyznaj, jak często udaje się zadowolić klientkę w tak nieprawdopodobnie krótkim czasie? Skuteczność i jakość osiągana tak szybko to najlepszy przepis na to, żeby klientki chciały do Ciebie wracać na zabiegi innego rodzaju.


Czy zakup urządzenia Lamprobe to opłacalna inwestycja? Naszym zdaniem zdecydowanie tak. Gdy weźmiesz pod uwagę, w jak wielu problemach skórnych i jak szybko możesz pomóc swoim klientkom przy użyciu radiotermolizy, dojdziesz do wniosku, że to jeden z najlepszych zakupów, które możesz zrobić dla swojego salonu. Dzięki włączeniu zabiegów Lamprobe do oferty gabinetu wyróżnisz się spośród konkurencji i przyciągniesz do siebie klientki, które – zadowolone z efektów – chętnie przyjdą do Ciebie na inne zabiegi. Jeśli więc zastanawiasz się, czy zakup urządzenia szybko się zwraca, pomnóż cenę zabiegu przez liczbę osób, którym możesz pomóc w ciągu dnia. Sama zobaczysz, jak szybko ta inwestycja zwróci się z nawiązką.


Jak skutecznie poszerzyć ofertę o Lamprobe?

Pamiętaj, że rozszerzając ofertę salonu o urządzenie do radiotermolizy, wychodzisz naprzeciw nowej grupie klientek, które poszukują dokładnie tego: usunięcia problematycznych zmian z ich skóry. Jeśli do tej pory oferowałaś głównie zabiegi typowo upiększające, o walorze estetycznym, to świetna okazja ku temu, by rozszerzyć swoją ofertę i zaprosić do siebie nowe klientki, zmagające się z kłopotem nie tylko natury estetycznej, lecz także zdrowotnej. Ogromna skuteczność radiotermolizy z pewnością spowoduje, że klientki zostaną z Tobą na dłużej i skorzystają z szerszej oferty Twojego salonu.


Inwestycja, która się opłaca

Nie zapomnij o tym, że zakup urządzenia Lamprobe wiąże się z inwestycją nie tylko finansową, lecz także czasową. Będziesz musiała bowiem przeszkolić się w używaniu aparatu (w Abacosun oczywiście oferujemy takie szkolenia), przeszkolić także swoje współpracowniczki, jak również zająć się sprawami związanymi z zapraszaniem do siebie nowych usługobiorców. Uaktualnienie strony internetowej, cennika, ale także obmyślenie i wdrożenie planu marketingowego – to również zadania należące do Ciebie. Nie lekceważ ich, bo mogą zaważyć na tym, jak wiele nowych osób znajdzie Twój salon. Zobaczysz, jak duże zapotrzebowanie jest na zabiegi urządzeniem Lamprobe!


Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące urządzenia Lamprobe, chcesz dowiedzieć się o kwestie związane z opieką posprzedażową lub ustalić możliwości finansowania najdogodniejsze dla Ciebie – nie wahaj się z nami skontaktować.

w tym artykule piszemy o:

LAMPROBE - RADIOTERMOLIZA ZMIAN SKÓRNYCH
pokaż produkty

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas