Abacosun logo
0
>
>
aparaty, kosmetyki, trendy

Skuteczny sposób na odmłodzenie skóry - radiofrekwencja mikroigłowa.

Może być stosowana na twarz i ciało oraz posiada wiele możliwości, w tym odmładzanie, niwelowanie blizn i rozstępów.  

Dodatkowym atutem jest minimalna inwazyjność, brak powikłań i konieczności rekonwalescencji. 

Radiofrekwencja mikroigłowa jest doskonalszą krewną mezoterapii mikroigłowej, gdyż dodatkowo posiada funkcję fal radiowych, co czyni zabiegi jeszcze skuteczniejszymi.  W naszym najnowszym aparacie Satin Duo zastosowano także  funkcję vacuum. Czy ta metoda nam się podoba i jak działa? 

image


Radiofrekwencja mikroigłowa wykonywana jest przy pomocy sterylnych pozłacanych kartridży. Kartridże Satin Duo posiadają 18, 25, 49 oraz 81 igieł. Duży plus za kartridż 18, jest bardzo wygodny do stosowania na skórę wokół oczu. Jeśli klient chce skorzystać tylko z ekspresowego zabiegu  na skórę wokół oczu, wybralibyśmy właśnie ten rodzaj. Możesz go oczywiście też stosować wymiennie z  wkładem  25 na twarz.

Z kolei duży kartridż 81 sprawdza się bardzo dobrze na ciało i skraca czas trwania zabiegu. W zależności od powierzchni, na której pracujemy możesz wybrać wkład 49 lub 81.

Dostępne są także nakładki nieinwazyjne. Sprawdzą się one doskonale w przypadku pacjentów, u których występują przeciwwskazania do wykonania mikronakłuć lub osób młodych. 

image


Jak  działa Satin Duo?

Aparat wspaniale się sprawdza w remodelingu skóry dzięki synergii mikronakłuć i energii fali radiowej.

Zarówno fale elektromagnetyczne, jak i mikronakłucia były stosowane od wielu lat, ale połączenie działania obu metod okazały się genialną technologią.

Zabieg ze zdwojoną siłą pobudza procesy regeneracji i przebudowy kolagenu.

Fala radiowa wywołuje silne podgrzanie skóry właściwej, w ten sposób indukując odnowę skóry. Natomiast mikronakłucia naruszają naskórek wysyłając sygnał organizmu, aby uaktywnił procesy naprawcze.

Satin Duo posiada funkcję podciśnienia. Kiedy skóra zostaje zassana automatycznie aktywowane są mikronakłucia i fala radiowa. Z naszego doświadczenia podciśnienie intensyfikuje zabieg, gdyż sonda mocniej przylega do skóry. 

image


Jakich efektów możemy spodziewać się po zabiegach?

Najpierw u naszych Klientów obserwujemy  poprawę napięcia skóry. Wraz z kolejnymi zabiegami i upływem około 1-3 miesięcy kiedy powstają nowe włókna kolagenowe,  skóra staje się bardziej elastyczna i sprężysta,  a zmarszczki spłycone. Warto wspomnieć, że odnotowaliśmy satysfakcjonującą poprawę w przypadku rozstępów i drobnych blizn. Poprawia się ich koloryt i ulegają spłyceniu.

Radiofrekwencję mikorigłową wykonujemy także na dekolt i biust, omijając oczywiście okolice sutków.

Czy warto posiadać Satin Duo w gabinecie?

Radiofrekwencja mikroigłowa to jedna z najskuteczniejszych metod w kosmetologii ,bez której nie wyobrażamy sobie pracy w naszym instytucie. Jest bezpieczna, sterylna, minimalnie inwazyjna i przede wszystkim posiada szerokie zastosowanie oraz wspaniałe efekty dając ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. 

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas