Abacosun logo
0
>
>
>
Cena
Marka kosmetyków

Ultradźwięki

sortuj
Domyślnie
  • Domyślnie
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco

Zabiegi kosmetyczne z wykorzystaniem ultradźwięków to innowacyjna i bezinwazyjna metoda wykorzystująca fale o niskiej częstotliwości, które dostarczają określone substancje aktywne do głębszych warstw skóry. Fale ultradźwiękowe przenikają komórki rogowe, czyli warstwę ochronną naskórka - głęboki mikromasaż skóry ma na celu aktywizację komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny. Wszystko to sprawia, że efekty tego typu zabiegów są o wiele lepsze od tych, jakie dają tradycyjne masaże czy inne zabiegi z wykorzystaniem aktywnych preparatów. Zabiegi na twarz wykonywane przy użyciu ultradźwięków polegają na wprowadzeniu składników aktywnych w skórę za pomocą drgań, które są inicjowane ultradźwiękami, co pozwala na głębokie wprowadzenie preparatu (odpowiedniej ampułki) do głębszych warstw naskórka. Do tego celu wykorzystuje się specjalnie do tego celu przeznaczony aparat wyposażony w metalową głowicę. Zabiegi na twarz z wykorzystaniem ultradźwięków wykorzystuje się do m.in.: dogłębnego oczyszczania cery, niwelowania zmarszczek i poprawy napięcia skóry, usuwania sińców pod oczami, przebarwień i blizn, redukcji zmian trądzikowych i zmniejszenia porów oraz poprawy nawilżenia cery.

Abacosun
460,00 zł
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Najintensywniejsze urządzenie do peelingu kawitacyjnego z niezwykłą mocą oczyszcza skórę. Najwyższej jakości aparat mobilny emituje fale ultradźwiękowe o częstotliwości 33 kHz, co czyni go bezkonkurencyjnym. Końcówka do peelingu ze stali nierdzewnej wykonuje aż 33000 wibracji na sekundę ultra skutecznie oczyszczając skórę.
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
IQ LIFT® - LIFTING I PRASOWANIE ZMARSZCZEK IQ LIFT® - MULTIFUNKCYJNE ŻELAZKO® PRZECIWZMARSZCZKOWE   SKUTECZNA REWITALIZACJA I REWOLUCYJNY LIFTING BEZ SKALPELA
Abacosun
670,00 zł
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Peeling kawitacyjny Sonoforeza Mikrostymulacja
Abacosun
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Nowy wymiar jakości usług mobilnych, unikalny zestaw pozwalający na wykonanie skutecznych i prestiżowych zabiegów w zaciszu domu klienta. Dobór sprzętu i preparatów jest celowy, umożliwia wykonanie szeregu zróżnicowanych zabiegów, tak aby zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta. Autorskie szkolenie w zakresie obsługi aparatów i wykorzystania kosmetyków do procedur zabiegowych zakończone jest egzaminem i potwierdzone certyfikatem uprawniającym do posługiwania się mianem Mobilnej Kosmetyczki Abacosun. Przystępując do programu otrzymujesz gotowy sposób na zapewnienie profesjonalnych zabiegów .

Profesjonalne urządzenia do ultradźwięków pochodzące od cenionych, światowych producentów

W ofercie każdego nowoczesnego salonu kosmetycznego powinny znaleźć się zabiegi ultradźwiękami - wybierając do tego celu sprzęt warto kierować się przede wszystkim jego jakością, niezawodnością oraz dostępnością wielu funkcji dodatkowych, które nie tylko uatrakcyjnią zabieg, ale też sprawią, że jego efekty będą bardziej widoczne i spektakularne. W ofercie naszego sklepu abacosun.pl znajdziesz wysokiej klasy sprzęt pochodzący od uznanych, światowych producentów - asortyment obejmuje również urządzenia do ultradźwięków, w tym multizadaniowe kombajny do twarzy, które zapewnia efektywną regenerację skóry oraz skuteczny lifting bez użycia skalpela. Prezentowane rozwiązania to innowacyjne aparaty 6w1, zawierające aż 6 różnych urządzeń, w tym: Żelazko®przeciwzmarszczkowe, bio lifting mikroprądami, lifting termiczny, grzebień przeciwzmarszczkowy oraz krioterapię i mezoterapię bezigłową. Każdy z nich jest łatwy w użytkowaniu i bezpieczny dla osób z niego korzystających - urządzenia dostępne w abacosun.pl posiadają niezbędne atesty i certyfikaty, potwierdzające ich jakość i niezawodność.

Rewolucyjne technologie i innowacyjne rozwiązania

Urządzenia do ultradźwięków dostępne w naszej ofercie to specjalistyczne aparaty do peelingu kawitacyjnego i sonoforezy. Ciekawym produktem, który z pewnością poszerzy ofertę każdego nowoczesnego salonu kosmetycznego jest również urządzenie CELLUWELL SONIC wyposażone w głowicę LCSP, która gwarantuje kontrolowaną emisję fal ultradźwiękowych, które oddziałują na tkankę tłuszczową - zabiegi wykonywane za pomocą tego sprzętu niszczą komórki tłuszczowe, redukują grubość tkanki tłuszczowej oraz zmniejszają obwód ciała. Wybór konkretnego sprzętu zależy od indywidualnych potrzeb i oczekiwań, dlatego przed zakupem gorąco zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy chętnie odpowiedzą na nurtujące pytania, rozwieją wątpliwości i doradzą w wyborze sprzętu, który spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Sprawdź nas już dziś - zachęcamy do kontaktu!

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Możesz też użyć swojego konta społecznościowego.


Zaloguj przez Facebook
btn_google_dark_normal_ios Created with Sketch. Zaloguj przez Google

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas

Możesz też użyć swojego konta społecznościowego.

Zaloguj przez Facebook
btn_google_dark_normal_ios Created with Sketch. Zaloguj przez Google