Abacosun logo
0
>
>
>
Cena
Marka kosmetyków

Aparaty, sprzęt do ultradźwięków

sortuj
Domyślnie
  • Domyślnie
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco

Jedną z najpopularniejszych technik wykorzystywanych w kosmetyce są ultradźwięki na twarz. To nowoczesny i całkowicie bezinwazyjny sposób, aby dostarczyć cenne składniki odżywcze do głębokich warstw skóry, poprawić mikrokrążenie, zwiększyć produkcję kolagenu i elastyny, a także zredukować tkankę tłuszczową i cellulit. Wiele osób decyduje się wykorzystać urządzenia do ultradźwięków, gdyż zabiegi z ich udziałem wykazują się wysoką skutecznością i nie trzeba przechodzić po nich rekonwalescencji. Ultradźwięki na twarz działają znacznie lepiej niż tradycyjne masaże, czy kuracje z wykorzystaniem aktywnych składników odżywczych. Redukują stany zapalne, niwelują dolegliwości bólowe, rozszerzają naczynia krwionośne, a przy tym stymulują odbudowę uszkodzonych tkanek. W ten sposób przyczyniają się do znaczącej poprawy stanu cery. Dowiedz się, jakie jest zastosowanie tego typu urządzeń do ultradźwięku. 

CZYM SĄ ULTRADŹWIĘKI W KOSMETYCE?

Z roku na rok coraz większą popularnością w branży kosmetycznej cieszą się zabiegi z użyciem ultradźwięków na twarz. Charakteryzują się one wysoką skutecznością, a przy tym są całkowicie nieinwazyjne, dlatego decyduje się na nie wiele kobiet, pragnących poprawić swój wygląd. Działanie tego typu urządzeń do ultradźwięków opiera się na drganiach mechanicznych o niskich częstotliwościach, które głęboko wnikają w tkanki podskórne, wprawiając je w drgania i wibracje. W efekcie doprowadza to do stymulacji procesów regeneracyjnych w organizmie i przyspiesza metabolizm komórek. Ultradźwięki do twarzy w kosmetyce przynoszą mnóstwo korzyści, przy czym gwarantują praktycznie natychmiastowe rezultaty. Dogłębnie oczyszczają cerę, zapewniając jej właściwy poziom nawilżenia, zmniejszają pory, pomagają usunąć zmarszczki, sińce pod oczami i wszelkiego rodzaju niedoskonałości, a także wyrównują koloryt i poprawiają napięcie skóry. Sprzęt kosmetyczny do ultradźwięków dodatkowo świetnie nadaje się do zabiegów, mających na celu redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu.

KIEDY WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA ZABIEG Z UŻYCIEM ULTRADŹWIĘKÓW I JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA?

Zabiegi ultradźwięków na twarz mają szerokie zastosowanie zarówno w medycynie, jak i kosmetologii. Wszystko z powodu ich wyjątkowych właściwości, które dobroczynnie wpływają na kondycję ciała i urodę. Można zastosować tego typu terapię, aby wyleczyć stany zapalne i rozszerzyć naczynia krwionośne oraz przyspieszyć regenerację tkanek. Wiele osób, decydując się na tego typu urządzenia kosmetyczne do twarzy, wykorzystuje je w celu zapewnienia skórze kompleksowego odżywienia. Ultradźwięki do twarzy pomagają w aplikacji cennych składników aktywnych do głębokich warstw skóry, co nie jest możliwe podczas zwyczajnej, codziennej pielęgnacji. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszy się też modelowanie ciała z zastosowaniem ultradźwięków. Skutecznie rozbijają one komórki tłuszczowe i uczestniczą w wydalaniu uwolnionego tłuszczu. W efekcie skóra staje się też gładka, sprężysta i elastyczna. Choć ultradźwięki na twarz są nieinwazyjną techniką zabiegową, to jednak istnieją pewne przeciwwskazania, co do ich stosowania. Najważniejsze z nich to między innymi nowotwory, ciąża, rozrusznik serca i implanty, gruźlica, choroba naczyń wieńcowych, zakrzepowe zapalenie żył, a także stany gorączkowe i obniżona odporność.

PEELING KAWITACYJNY I SONOFEREZA, CZYLI ULTRADŹWIĘKI NA TWARZ

Do najczęściej wykonywanych zabiegów w salonach kosmetycznych zaliczają się ultradźwięki na twarz i nie tylko, gdyż są one bardzo skuteczne, a przy tym nieinwazyjne. Popularną propozycją jest peeling kawitacyjny, polegający na złuszczeniu skóry przy pomocy specjalnego urządzenia emitującego fale ultradźwiękowe. Dogłębnie oczyszcza cerę i odblokowuje pory, nawilża, redukuje zmarszczki i poprawia elastyczność skóry, a przy tym poprawia jej koloryt i nadaje młodzieńczego blasku. Tego typu urządzenie do ultradźwięków doskonale sprawdzi się w przypadku każdej osoby, niezależnie od płci czy wieku. Ciekawym rozwiązaniem może być też sonofereza, opierająca się na wprowadzeniu substancji aktywnych z użyciem ultradźwięków w głębokie warstwy skóry. Efekty zależą w dużej mierze od wybranej mieszanki odżywczej. Najczęściej stosowane są jednak preparaty nawilżające i odmładzające. Zabieg przeprowadzany jest w seriach 10-15 wizyt.

MODELOWANIE SYLWETKI Z WYKORZYSTANIEM ULTRADŹWIĘKÓW

W ostatnich latach ultradźwięki na twarz i nie tylko stały się popularną metodą zabiegową, pomagającą uzyskać pięknie wymodelowaną sylwetkę. To całkowicie nieinwazyjna technika prowadząca do miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej, bez konieczności użycia skalpela. Jej działanie opiera się na wykonaniu specjalnego masażu skóry z wykorzystaniem urządzenia wytwarzającego ultradźwięki o odpowiedniej częstotliwości. Powodują one niszczenie błony komórek tłuszczowych, a zawarty w nich tłuszcz zostaje przetransportowany przez krew do wątroby, gdzie jest rozkładany i wydalany z organizmu. Ultradźwięk przyczynia się też do redukcji cellulitu, poprawy napięcia skóry oraz redukcji blizn i rozstępów. Do niewątpliwych zalet terapii z wykorzystaniem ultradźwięków zalicza się możliwość stosowania na praktycznie dowolną część ciała. Najczęściej jednak zabieg przeprowadza się w okolicach brzucha, bioder i ramion, a także na udach. Wykorzystując tego typu sprzęt kosmetyczny efekty widać już po pierwszej wizycie - najlepsze rezultaty osiągniesz jednak po całej serii (od 5 do 10 sesji).

NIEZAWODNE URZĄDZENIA DO ULTRADŹWIĘKÓW W ABACOSUN

Pragniesz zaopatrzyć się w najwyższej jakości urządzenia kosmetyczne do twarzy i sprzęt do wykonywania profesjonalnych zabiegów z użyciem ultradźwięków? Jeśli tak, to doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z bogatego asortymentu hurtowni kosmetycznej Abacosun. Znajdują się tu starannie wyselekcjonowane urządzenia, stworzone z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, gwarantujących doskonałe efekty. Charakteryzują się one wysoką jakością, niezawodnością i dostępem do szerokiej gamy funkcji. Poza profesjonalnymi urządzeniami do ultradźwięków, takimi jak modele do peelingu kawitacyjnego, w asortymencie znajdują się ponadto multizadaniowe kombajny kosmetyczne, umożliwiające korzystanie z funkcji kilku różnych urządzeń, a także sprzęt wykorzystujący fale radiowe i przeprowadzający peeling wodorowy
 

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas