Abacosun logo
0
>
>
aparaty, kosmetyki, trendy

ZABIEGI PO CIĄŻY a nowoczesna kosmetologia. część II

Jednym z ulubionych terapii na ciało  w naszym Instytucie jest Magshape wykorzystujący technologię HI-EMT -  fali elektromagnetycznej. Dlaczego? Przede wszystkim daje wspaniałe efekty, a dodatkowo czas jego trwania jest krótki i wynosi 30minut.  

Podczas zabiegu na wybrane partie ciała przykłada się głowice, które są przymocowane pasami elastycznymi.

W ciągu 30 minut  mięśnie pobudzane są do wykonania do 49500 skurczów. Takiego efektu nie osiągniemy w przypadku jakichkolwiek tradycyjnych treningów. Intensywna gimnastyka bez wysiłku zapewnia wspaniałe rezultaty. Wpływa na wytwarzanie nowych włókien mięśniowych i skutecznie wzmacnia mięśnie. Mózg otrzymuje sygnał, iż potrzebna jest energia do wykonania skurczy. Organizm czerpie ją z komórek tłuszczowych i dochodzi do spalenia tkanki tłuszczowej znajdującej się w miejscach gdzie zachodzą skurcze. 

Wzmocnione mięśnie pożytkują również więcej energii niż tkanka tłuszczowa, dlatego polepsza się metabolizm w stanie spoczynku. Magshape redukuje tkankę tłuszczową, modeluje sylwetkę i wzmacnia osłabione mięśnie. Brzuch po ciąży szybciej wraca do formy i zostaje ujędrniony. Magshape jest stosowany także na uda i ramiona. 

image

Drugim ekspresowym zabiegiem, który daje doskonałe rezultaty jest fala uderzeniowa ShockMed. Jest to skuteczna metoda do  redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej.

Na obszary poddane zabiegowi terapeutka nakłada żel i wykonuje masaż głowicą przesuwając ją zgodnie z przebiegiem naczyń limfatycznych.

Podczas zabiegu dochodzi do wibracji, fala uderza w komórki tłuszczowe i tkankę łączną. Zostają uwolnione trójglicerydy, które  są metabolizowane i wydalane. ShockMed jest skuteczny do niwelowania cellulitu typu 1-3 i modelowania sylwetki. Poprawia także jędrność,  elastyczność skóry i  stan rozstępów. Czas trwania terapii na brzuch wynosi tylko 6 minut, a na uda do 20 minut.

Po wizycie w salonie zaleca się pić dużo wody, stosować zbilansowaną dietę  i oczywiście poświęcić czas na spacery.

image

w tym artykule piszemy o:

HI-EMT MagShape
43900,00 zł
pokaż produkty
SHOCK MED - Fala akustyczna / uderzeniowa
pokaż produkty

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas