Czy żelazko antycellulitowe pomaga – jakie daje efekty?
Efekty, jakie daje żelazko antycellulitowe, widoczne są już po pierwszym zabiegu. Obszar ciała, na którym działało urządzenie, jest dokładnie wymasowany, a także lepiej się prezentuje. Dla uwypuklenia pozytywnych zmian nie należy jednak poprzestawać na jednej wizycie, gdyż po kompletnej kuracji można zauważyć, że:
- cellulit i tkanka tłuszczowa zostały zredukowane,
- skóra uległa wygładzeniu oraz ujędrnieniu,
- tkanka została dotleniona,
- rozstępy zostały spłycone, a mięśnie rozluźnione,
- występujące obrzęki zostały zmniejszone.
Czy żelazko antycellulitowe pomaga? Wystarczy spojrzeń na wymienioną listę, by utwierdzić się w twierdzącej odpowiedzi. Tego typu urządzenia do pielęgnacji ciała wpływają również pozytywnie na układ limfatyczny, a także działają relaksująco.
Żelazko antycellulitowe – jakie są przeciwwskazania?
Mimo wielu pozytywnych opinii żelazko na cellulit ma również swoje przeciwwskazania. Do zabiegu, podczas którego jest ono wykorzystywane, nie powinny podchodzić osoby, które:
- zmagają się z chorobami układu krwionośnego, np. zakrzepicą, przepukliną, czy też żylakami w miejscu, gdzie ma być przeprowadzony masaż,
- mają stany zapalne, a także choroby skórne,
- posiadają w swoim ciele, np. metalowe protezy, sztuczne zastawki serca itd.,
- są w trakcie ciąży lub jeszcze karmią piersią,
- mają żylaki.
Wymienione przy okazji żelazka antycellulitowego przeciwwskazania należy respektować i nie wolno zatajać wymienionych dolegliwości podczas rozmowy z osobą, przeprowadzającą zabieg.
Jak często stosować żelazko antycellulitowe?
Aby efekty po użyciu żelazka antycellulitowego były dużo bardziej widoczne, zabieg powinno się powtórzyć przynajmniej 10-15 razy, w zależności od pacjenta i jego kondycji skóry. Jak często można zatem używać żelazka antycellulitowego? Uznaje się, że bezpieczny próg to trzy razy w tygodniu – ustalane jest to jednak indywidualnie z osobą przeprowadzającą zabieg.
Dużo osób, zapoznając się z ofertą salonów kosmetycznych, zastanawia się również nad tym, czy zabieg przy użyciu żelazka antycellulitowego boli. Wrażenia podczas wykonywania masażu są indywidualne i zależą od stopnia zaawansowania cellulitu. Pacjenci wrażliwi mogą w trakcie zabiegu odczuwać pewien dyskomfort.
Inwestycja w wysokiej jakości sprzęt do gabinetów kosmetycznych nie tylko przyciągnie klientów, ale i pozwoli poszerzyć ofertę wykonywanych zabiegów. Jako firma sprzedająca niezawodne urządzenia polecamy w atrakcyjnej cenie żelazko antycellulitowe, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób.