Abacosun logo
0
>
>

ŻELAZKO® PRZECIWZMARSZCZKOWE

ŻELAZKO® PRZECIWZMARSZCZKOWE

skontaktuj się z nami, aby poznać cenę
Zaloguj się lub skontaktuj się z nami, aby poznać cenę dla profesjonalistów.

Rate 0
Rate 0
Rate 0
Rate 0
Rate 0
Ocena 0/5
ŻELAZKO PRZECIWZMARSZCZKOWE®
ZAAWANSOWANE WYGŁADZANIE ZMARSZCZEK

Żelazko Przeciwzmarszczkowe® to ultra-nowoczesny zabieg który dzięki swojej skuteczności zyskał renomę Klientów.

Dzięki jednoczesnemu oddziaływaniu zaawansowanych metod Żelazko Przeciwzmarszczkowe® skutecznie pobudza naturalne mechanizmy fizjologiczne, skutecznie przeciwdziała efektom starzenia oraz pozwala szybo uzyskać optymalne rezultaty. W większości przypadków efekt „prasowania” zmarszczek widoczny jest już po pierwszym zabiegu.
OPIS PRODUKTU

Żelazko przeciwzmarszczkowe

Większość z nas doskonale zdaje sobie sprawę, że wraz z upływem czasu skóra traci jędrność i spada poziom kolagenu, a tuż po ukończeniu dwudziestego roku życia pojawiają się pierwsze zmarszczki, które dla wielu kobiet mogą być źródłem kompleksów. Jednak rozwój kosmetologii pozwala projektować nowoczesne urządzenia pełne innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym możemy na dłużej zatrzymać młodość. Doskonałym tego przykładem jest prezentowane żelazko przeciwzmarszczkowe, które stanowi idealny wybór do każdego salonu urody i gabinetu kosmetycznego. Jest to profesjonalne i zaawansowane technicznie urządzenie pozwalające na wykonanie ultra-nowoczesnego zabiegu, który cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Oferowane żelazko przeciwzmarszczkowe w gwarantuje efekt prasowania zmarszczek, co przywraca skórze gładkość i promienny wygląd.


Żelazko przeciwzmarszczkowe znakomicie wygładza zmarszczki, co następuje poprzez skuteczne pobudzenie naturalnych mechanizmów fizjologicznych. Jest w pełni bezpieczne w użyciu i zapewnia doskonałe efekty już po pierwszym zabiegu. Doskonale przeciwdziała pierwszym oznakom starzenia, zapewniając regenerację skóry oraz ekspresowy, bezinwazyjny i bezoperacyjny lifting.

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg przy użyciu żelazka przeciwzmarszczkowego?

Wraz z upływem czasu skóra traci jędrność i spada poziom kolagenu, na skutek czego powstają pierwsze zmarszczki przez osłabione mięśnie, które mają coraz mniejszą masę, dlatego też skóra twarzy zaczyna wiotczeć i tracić swoją jędrność. Jest to naturalny proces, który dzięki nowoczesnym zabiegom kosmetycznym można zatrzymać, spowolnić, a nawet opóźnić. Niestety nawet najdroższe i najbardziej luksusowe kremy nie oddziałują na tkankę mięśniową, dlatego nie zawsze można cieszyć się zadowalającymi efektami. Jednak jest na to rozwiązanie – żelazko przeciwzmarszczkowe, które stymuluje pracę układu limfatycznego i zwiększa poziom kolagenu i elastyny, co przywraca skórze jędrność i elastyczność, w rezultacie czego w większości przypadków można zauważyć efekt prasowania zmarszczek.

Na czym polega zabieg przy użyciu żelazka przeciwzmarszczkowego?

Żelazko przeciwzmarszczkowe jest najskuteczniejsze w chwili, gdy poziom kolagenu i elastyny zaczyna spadać i pojawiają się pierwsze zmarszczki. Zabieg odmładzający jest wykonywany przy pomocy unikalnej głowicy VacuElectro, która zapewnia masaż twarzy różnymi technikami. Mają one na celu skutecznie pobudzić procesy regeneracyjne mięśni i skóry. W przypadku żelazka przeciwzmarszczkowego mamy do czynienia z masażem vacum oraz elektrostymulacją TENS.

Masaż vacu efektywnie stymuluje pracę układu limfatycznego oraz cyrkulację krwi, co ma bezpośredni wpływ na poprawę metabolizmu w danym miejscu, które poddawane jest zabiegowi. Takie działanie zwiększa ukrwienie tkanek, a także znacznie lepiej dotlenia komórki skóry, czego efektem jest optymalizacja przepływu substancji odżywczych do górnych warstw skóry, dlatego też masaż działa ujędrniająco, eliminuje toksyny oraz poprawia ogólną kondycję skóry.

Kolejną funkcją żelazka przeciwzmarszczkowego jest elektrostymulacja TENS. Ogólnie rzecz biorąc, jest to od dawna sprawdzona i wykorzystywana metoda łagodzenia bólu oraz leczenia zaburzeń funkcji nerwów i mięśni, najczęściej stosowana w fizjoterapii przez rehabilitantów. Ponadto, elektrostymulacja znakomicie sprawdza się również w kosmetologii, gdyż wzmacnia mięśnie twarzy i klatki piersiowej, dzięki czemu zwiększa masę mięśniową, co bezpośrednio wpływa na znacznie lepsze napięcie skóry i jednoczesne wygładzenie zmarszczek. Szybka mikropulsacja pobudza zakończenia nerwowe i stymuluje mięśnie do pracy, przy okazji je regenerując. Po zabiegu mięśnie są zrelaksowane, gdyż zostaje zmniejszone uczucie ich napięcia, a skóra jest elastyczna. Skorzystanie z serii zabiegów gwarantuje efekt liftingujący i modelujący twarz, a także zapewnia skuteczne dotlenienie i przyspieszenie krążenia krwi.

Jednoczesne zastosowanie masażu vacum oraz stymulacji TENS:

 • zwiększa skuteczność zabiegów,
 • pozwala w krótkim czasie uzyskać doskonałe efekty,
 • oddziałuje wielokierunkowo na tkanki,
 • oszczędza czas: dwie metody stosowane w tym samym czasie skracają czas zabiegów,
 • pozwala wykonać skuteczne terapie przeciwzmarszczkowe.

Jakie efekty uzyskamy przy użyciu żelazka przeciwzmarszczkowego?

Oferowane żelazko przeciwzmarszczkowe znakomicie sprawdzi się do różnego rodzaju zabiegów kosmetycznych, wśród których można wymienić między innymi:

 • poprawienie owalu twarzy,
 • spłycenie zmarszczek pod oczami i na całej twarzy,
 • przeprowadzenie nieinwazyjnego liftingu bez użycia skalpela,
 • regeneracja, rewitalizacja i dotlenienie skóry,
 • redukcja opuchlizny,,
 • łagodzenie sztywności karku.

Poznaj efekty działania żelazka przeciwzmarszczkowego

Zabiegi przy użyciu żelazka przeciwzmarszczkowego są bardzo popularne wśród osób w różnym wieku i są zalecane do każdego rodzaju skóry, co jest ogromną zaletą. Efekty są widoczne gołym okiem już po pierwszym razie, jednak zalecane jest przeprowadzenie całej serii od 6 do 10 zabiegów (każdy z nich trwa od 20 do 40 minut), 1 lub 2 razy w tygodniu dla uzyskania jak najlepszych rezultatów. Następnie wystarczy wykonywać zabiegi utrzymujące efekt raz w miesiącu. Żelazko przeciwzmarszczkowe gwarantuje:

 • wygładzenie skóry i zmniejszenie zmarszczek,
 • wyraźne odmłodzenie,
 • działanie liftingujące,
 • wzmocnienie, regenerację i poprawienie ukrwienia mięśni,
 • pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych,
 • zwiększenie masy mięśniowej poprawiające napięcie, jędrność i elastyczność skóry,
 • stymulację cyrkulacji krwi oraz zwiększenie dotlenienia i odżywienia tkanek, skóry i mięśni – przyspieszenie metabolizmu skórnego,
 • poprawa ukrwienia, kolorytu i ogólnego stanu skóry,
 • lepsze wchłanianie kosmetyków pielęgnujących.

Wskazania do zabiegu

 • osłabione i grawitujące mięśnie
 • zwiotczenia skóry
 • szara i ziemista cera
 • utrata jędrności
 • opuchlizna
 • zmarszczki

Przeciwwskazania do zabiegu

 • ciąża i karmienie piersią
 • cukrzyca
 • ciężkie choroby nerek i wątroby
 • epilepsja
 • rany na skórze
 • bardzo niskie ciśnienie
 • nadciśnienie
 • nowotwory
 • choroby serca
 • wszczepione metalowe elementy w pobliżu obszaru zabiegowego
 • choroby skóry: stany zapalne, grzybicze, infekcje

Dodatkowe akcesoria 

Grzebień przeciwzmarszczkowy

Głowica umożliwia wykonanie chromoterapii w połączeniu z mikroprądami. Przewodnik mikroprądów – grzebień przeciwzmarszczkowy jest wykonany z miedzi i jest pokryty 24-karatowym złotem. Miedź jest najlepszym metalem przewodzącym prąd, natomiast czyste złoto ma właściwości przeciwutleniające, pomaga w rozjaśnianiu skóry i wspomaga działanie drenażowe. Zastosowanie grzebienia pokrytego 24K złotem jednocześnie z chromoterapią polepsza penetrację światła, dzięki czemu komórki skuteczniej je absorbują. Mikroprądy “przynoszą” energię komórkom i sprawiają, że energia świetlna skutecznie do nich dotrze. Zabieg wpływa na poprawę cyrkulacji i normalizację systemu limfatycznego, działa odmładzająco, stymulująco i regenerująco na tkanki skóry.

Zestaw do mikrodermabrazji

Mikrodermabrazja diamentowa działa eksfoliacyjnie i jednocześnie rewitalizuje komórki skóry. Usuwa zrogowaciałą warstwę naskórka i stymuluje odnowę komórkową. Zabiegi przynoszą komfort skórze - redukują uczucie przesuszenia, ściągania.

Zestaw Vacum na twarz

Zestaw zawiera dwie nakładki i głowicę. Vacupresura wykorzystuje zasady akupunktury. W przypadku vacupresury pobudzamy receptory za pomocą pompy vacum. W miejscach stymulowanych następuje wzrost ukrwienia, dzięki czemu wzrasta także ukrwienie odpowiadających danym receptorom organów. Znane metody medycyny wschodniej, takie jak akupunktura lub akupresura znajdują obecnie zastosowanie w wielu dziedzinach medycyny i kosmetyki. Aparat pozwala nam na wykonanie akupresury, która wykorzystuje negatywne ciśnienie. Zabieg wykonujemy, stymulując określone przy pomocy nakładek. Jednocześnie ze względu na większy rozmiar nakładek vacum acupresura nie wymaga precyzyjnej dokładności w lokalizacji punktów. Możesz wykonać vacupresurę trzeciego oka, dekoltu, stóp. Vacupresura wspomaga działanie innych, zastosowanych metod zabiegowych i zwiększa ich efektywność. Vacupresura wpływa także relaksująco.

Dodatkowe akcesoria
Grzebień przeciwzmarszczkowy
Grzebień przeciwzmarszczkowy

Głowica umożliwia wykonanie chromoterapii w połączeniu z mikroprądami. Przewodnik mikroprądów – grzebień przeciwzmarszczkowy, jest wykonany z miedzi i jest pokryty 24 karatowym złotem. Miedź jest najlepszym metalem przewodzącym prąd, natomiast czyste złoto posiada właściwości przeciwutleniające,  pomaga w rozjaśnianiu skóry i wspomaga działanie drenażowe. Zastosowanie grzebienia pokrytego 24K złotem jednocześnie z chromoterapią  polepsza penetrację światła, dzięki czemu   komórki  skuteczniej je  absorbują. Mikroprądy “przynoszą” energię komórkom i sprawiają, że  energia świetlna  skutecznie do nich dotrze. Zabieg wpływa na poprawę cyrkulacji, i normalizację systemu limfatycznego, działa odmładzająco, stymulująco i regenerująco na tkanki skóry.


Zestaw do mikrodermabrazji

Mikrodermabrazja diamentowa działa eksfoliacyjnie i jednocześnie rewitalizuje komórki skóry. Usuwa zrogowaciałą warstwę naskórka i stymuluje odnowę komórkową. Zabiegi przynoszą komfort skórze - redukują uczucie przesuszenia, ściągania.


Zestaw Vacum na twarz

Zestaw zawiera dwie nakładki  i  głowicę. Vacupresura  wykorzystuje zasady akupunktury. W przypadku vacupresury pobudzamy receptory za pomocą pompy vacum. W miejscach stymulowanych następuje wzrost ukrwienia, przez co wzrasta także ukrwienie odpowiadających danym receptorom organów. Znane metody medycyny wschodniej, takie jak: akupunktura lub akupresura znajdują obecnie zastosowanie w wielu dziedzinach medycyny i kosmetyki.  Aparat pozwala nam na wykonanie akupresury, która wykorzystuje negatywne ciśnienie. Zabieg wykonujemy stymulując określone punkty przy pomocy nakładek. Jednocześnie ze względu na większy rozmiar nakładem vacum  acupresura nie wymaga precyzyjnej dokładności w lokalizacji punktów. Możesz wykonać vacupresurę trzeciego oka, dekoltu, stóp. Vacupresura wspomaga działanie innych zastosowanych metod zabiegowych i zwiększa ich efektywność. Vacupresura wpływa także relaksująco.Podstawa opcje

prezentowana na zdjęciu podstawa do urządzenia stanowi wyposażenie opcjonalne

powiązane produkty
Opinie klientów

Kupiłeś ten produkt?

Dodaj swoją opinię i doświadczenia z używania.

zapytaj doradcę
Małgorzata Rożeńska

Specjalista ds. sprzedaży

Małgorzata Rożeńska
Magdalena Senderska

Dyrektor ds. Wsparcia Sprzedaży

Magdalena Senderska
Łukasz Markowski

manager ds rozwoju i sprzedaży

Łukasz Markowski

blog - zainspiruj się

pokaż więcej wpisów

Dodaj opinię

Jeśli posiadasz konto, to konieczne przed dodaniem opinii.Możesz też założyć darmowe konto:

Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności w celu uzyskania odpowiedzi na wysyłane pytanie.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas