Abacosun logo
0
>
>
>
Cena
Marka kosmetyków

HI-EMT fala elektromagnetyczna

sortuj
Domyślnie
  • Domyślnie
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
W medycynie estetycznej możemy zdecydować się na modelowanie ciała za pomocą wielu różnych technologii. Najczęściej jednak zabiegi skupiają się jedynie na redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej lub cellulitu. Hi-EMT to przełomowa technologia wykorzystująca fale elektromagnetyczne do intensywnych skurczów mięśni.
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
MultiShape to zaawansowane urządzenie do zabiegów modelujących sylwetkę i redukujących tkankę tłuszczową. Aparat wykorzystuje trzy technologie: falę elektromagnetyczną Hi-EMT, falę radiową i prądy EMS. Dla uzyskania najlepszych efektów 3 energie emitowane są jednocześnie.
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Modelowanie sylwetki bez wysiłku. Magshape jest nowoczesnym urządzeniem, które wykorzystuje technologię HI-EMT (high intensity electro-magnetic therapy) do wzmocnienia mięśni i redukcji tkanki tłuszczowej.

Zabiegi stymulują mięśnie do intensywnej pracy, powodując wzmocnienie mięśni talii i mięśni brzucha, stymulację mięśni pośladków czy wzrost masy mięśniowej. Po kilku zabiegach modelowania sylwetki, ciało staje się nie tylko szczuplejsze, ale także ładnie wyrzeźbione. Dzięki stymulacji elektromagnetycznej Hi-EMT klienci salonów urody mogą uzyskać efekty zbliżone do wytężonych ćwiczeń fizycznych.

Jak działa urządzenie Hi-EMT

Technologia Hi-EMT polega na zastosowaniu podczas zabiegu odpowiedniego urządzenia, które skupione na wybranych partiach ciała powoduje cykliczne skurcze mięśni. Efekty zabiegu są zbliżone do skuteczności ćwiczeń fizycznych, w trakcie których następuje zwiększenie masy mięśniowej i spalanie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Elektromagnetyczna stymulacja mięśni jest jednak zdecydowanie bardziej efektywna niż klasyczna aktywność fizyczna, ponieważ jeden zabieg można porównać do zrobienia około kilkunastu tysięcy brzuszków czy przysiadów.

Ogromną zaletą urządzenia Hi-EMT jest prosty i intuicyjny system, który jest łatwy w konfiguracji i nie będzie stanowił problemu dla personelu. Sam zabieg opiera się na intensywnej stymulacji elektromagnetycznej, jednak o bezpiecznym dla klienta natężeniu. Jest nieinwazyjny oraz nie powoduje produkcji materiałów eksploatacyjnych.

Jak wybrać dobre urządzenie Hi-EMT

Urządzenie Hi-EMT powinno pochodzić od sprawdzonego producenta i posiadać wszelkie certyfikaty. Z uwagi na to, że efekty zabiegu stymulacji falą energii elektromagnetycznej będą widoczne po około czwartym zabiegu (a co za tym idzie, urządzenie będzie często eksploatowane) - warto postawić na dobre wykonanie aparatu i jego bezawaryjność.

Abocosun posiada w swojej ofercie kilka urządzeń do wykonywania tego typu zabiegów, jak m.in.:

  • MultiShape HI-EMT+ RF +EMS - to urządzenie posiadające 4 głowice zabiegowe, które można stosować jednocześnie, co umożliwia wykonanie w ciągu pół godziny zabiegów na większym obszarze ciała. Dodatkowo aparat wykorzystuje trzy technologie: falę elektromagnetyczną Hi-EMT, falę radiową i prądy EMS.
  • HI-EMT MagShape - urządzenie to posiada aż 3 programy; profesjonalny, sportowy i delikatny, a także 2 głowice zabiegowe o intensywności fali elektromagnetycznej Tesli.
Aparatura spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Dodatkowo, urządzenia w naszej ofercie są wykonane z najlepszych materiałów i pochodzą od sprawdzonych producentów. Dzięki tym urządzeniom, klienci salonu urody skorzystają nie tylko z nowoczesnych zabiegów modelowania ciała, ale także zabiegów medycznych. Technologia elektromagnetyczna świetnie sprawdza się bowiem w rehabilitacji np. do rozbudowania masy mięśniowej, czy nawet do wzmocnienia mięśni Kegla!

Dlaczego warto zainwestować w Hi-EMT

Ta metoda modelowania sylwetki łączy w sobie wiele zalet, dlatego staje się coraz chętniej wybierana przez klientów salonów urody.

Technologia elektromagnetyczna wywołuje aż 20 tysięcy skurczy, podczas 30-minutowego zabiegu, co sprawia, że klient osiąga w krótkim czasie taki sam efekt, jak po wielogodzinnych wizytach na siłowni. Pole elektromagnetyczne przenika przez tkanki skórne oraz tłuszczowe, docierając aż do poziomu mięśni, i stymuluje je niczym najlepszy trening! Jednak, w odróżnieniu od ćwiczeń, ujędrnienie brzucha czy wzmocnienie mięśni pośladków w trakcie zabiegu stymulacji elektromagnetycznej odbywa się praktycznie bezwysiłkowo. Wybrana partia staje się umięśniona, a dodatkowo zaobserwować można znaczny ubytek tkanki tłuszczowej. Dzięki stymulacji elektromagnetycznej Hi-EMT treningi mięśni są szybkie i bezinwazyjne.

To idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na tym, by ilość tkanki tłuszczowej spadła, a w tym samym czasie nastąpiło wzmocnienie mięśni brzucha czy pośladków (i nie tylko!). Zabieg ten jest niezwykle popularny w salonach urody i cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego warto włączyć go do swojej oferty.

Jakie wskazania do zabiegu Hi-EMT

Zabieg Hi-EMT doskonale sprawdzi się dla osób pragnących nie tylko schudnąć, ale także wyrzeźbić i ujędrnić wybrane partie ciała. Wskazany jest szczególnie do:

  • modelowania osłabionych mięśni brzucha czy pośladków,
  • redukcji rozstępu mięśni,
  • redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej.
Zabieg chętnie wykonują zarówno kobiety jak i mężczyźni, ponieważ pozwala on m.in. wyrzeźbić mięśnie brzucha czy podkreślić talię. Dodatkowo, dzięki tej innowacyjnej technologii, mogą oni uzyskać intensywny wzrost mięśni oraz pobudzić wzrost włókien kurczliwych (co bywa niezwykle ważne np. w trakcie rehabilitacji).

Zalety zabiegu Hi-EMT

Po wykonaniu odpowiedniej liczby zabiegów, klient salonu urody może zaobserwować ubytek tkanki tłuszczowej, intensywny wzrost masy mięśniowej, efekt płaskiego brzucha, podkreślone i zarysowane mięśnie ramion, uniesione pośladki czy jędrniejszą skórę na całym ciele.

Technologia Hi-EMT doskonale sprawdza się w modelowaniu ramion i łydek. Polecana jest także pacjentom do wzmocnienia mięśni Kegla (mięśni dna miednicy) oraz z problemami nietrzymaniu moczu.

Przebieg zabiegu Hi-EMT

Zabieg Hi-EMT trwa 30 minut. Urządzenie używane w trakcie sesji powoduje skurcze mięśni prowadzące do spalania tkanki tłuszczowej oraz modelowania sylwetki. Modelowania ciała technologią Hi-EMT jest bezpieczne i bezbolesne (jednak dość intensywne). Elektromagnetyczna stymulacja mięśni nie wymaga późniejszego okresu rekonwalescencji.

Rekomendowana liczba zabiegów Hi-EMT

Efekty zabiegów Hi-EMT są widoczne po kilku wizytach. Całość terapii obejmuje od 4, do nawet 10 zabiegów, wykonywanych co kilka dni. W zależności od obszaru zabiegowego, efekt może być widoczny szybciej lub nieco później. Terapia kontynuowana jest tak długo, aż klient nie uzyska zadowalających go efektów. Dzięki stymulacji mięśni możemy delikatnie zarysować wybrane partie ciała lub postawić na bardziej atletyczną sylwetkę. Z pewnością największym efektem serii zabiegów będzie pięknie wymodelowane ciało oraz redukcja tkanki tłuszczowej.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas