Abacosun logo
0
>
>
>
Cena
Marka kosmetyków

Urządzenia do radiofrekwencji mikroigłowej ciała

sortuj
Domyślnie
  • Domyślnie
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco

Radiofrekwencja mikroigłowa ciała to jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych, który pozwala na szybką poprawę wyglądu i kondycji skóry, bez konieczności ingerencji chirurgicznej. Bardzo często jest określany, jako nieoperacyjny lifting, gdyż oddziałuje na głębokie warstwy skóry, poprawia jej jędrność i elastyczność. Można zastosować go na dowolny obszar ciała. Doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku korekty owalu twarzy, redukcji zmarszczek, blizn, jak i rozstępów. Radiofrekwencja mikroigłowa do ciała to połączenie dwóch metod – fal radiowych oraz mezoterapii mikroigłowej. Zabieg jest wykonywany za pomocą głowicy z kartridżami z 25 lub 49 mikroigłami pokrytymi powłoką złota. Działa na poziomie skóry właściwej i polega na selektywnej termolizie tkanek. Będzie doskonałą propozycją dla osób, którym zależy na poprawie jędrności skóry, redukcji rozstępów i blizn, przyrostu kolagenu oraz odmłodzeniu. Radiofrekwencja mikroigłowa do ciała to skuteczna i sprawdzona metoda dla lepszej kondycji skóry!

i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Radiofrekwencja mikroigłowa jest popularną i skuteczną procedurą kosmetyczną stosowaną w zabiegach na twarz i ciało. W SatinDuo połączono trzy metody: mikronakłucia, falę radiową i podciśnienie. Szeroki wybór kartridży i możliwość regulacji parametrów pozwala na optymalizację efektów. SatinDuo jest przeznaczony do zabiegów radiofrekwencji mikroigłowej i bezigłowej.
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Urządzenie do frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej, bezigłowej, krioterapii i światłoterapii LED. Jest to skuteczna metoda, która spłyca zmarszczki, rozstępy i poprawia napięcie skóry.

Aby móc przeprowadzić skuteczny i bezpieczny zabieg radiofrekwencji mikroigłowej w salonie kosmetycznym, niezbędny jest nowoczesny sprzęt do ciała. W naszej ofercie znajdziesz innowacyjny aparat do frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej o doskonałych parametrach, dzięki któremu wykonasz skuteczne zabiegi medycyny estetycznej. Oferujemy urządzenia pochodzące od renomowanych i zaufanych producentów. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz doradztwa, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać odpowiednie wyposażenie salonu kosmetycznego. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA DO CIAŁA – INNOWACYJNA METODA ODMŁADZANIA SKÓRY

Zabiegi wyszczuplające i ujędrniające ciało cieszą się bardzo dużą popularnością wśród klientów gabinetów kosmetycznych oraz klinik medycyny estetycznej. U nas znajdziesz urządzenia wysokospecjalistyczne, które charakteryzują się dużą skutecznością. Radiofrekwencja mikroigłowa wykonywana jest za pomocą najnowocześniejszych urządzeń do ciała. To aparaty tworzone z wykorzystaniem najnowszych technologii, bezpieczne, łatwe w użytkowaniu, a także dające bardzo dobre rezultaty. Decydując się na inwestycję w taki sprzęt, możesz rozszerzyć swoją ofertę i podnieść jakość świadczonych usług. Zabiegi radiofrekwencji mikroigłowej ciała są dedykowane zarówno osobom młodym, jak i tym w starszym wieku. To aktualnie najlepszy sposób regeneracji skóry – efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Jest bezpieczny i można poddać się mu bez względu na karnację. Jedynie bezpośrednio po nim skóra może być podrażniona i zaczerwieniona, co jest normalną reakcją. Aby móc uzyskać zadowalające rezultaty, najlepiej zastosować serię 3-10 zabiegów raz lub dwa razy w tygodniu. Oczywiście ilość zabiegów radiofrekwencji mikroigłowej ciała musi być dostosowana do stanu i potrzeb skóry.

PODNIEŚ JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG - PROFESJONALNE WYPOSAŻENIE SALONU KOSMETYCZNEGO

Nie tylko wyposażamy gabinety kosmetyczne, ale świadczymy również usługi z zakresu dostawy, konsultacji telefonicznych dotyczących wykonywania zabiegów. Udzielamy wsparcia technicznego, prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jeżeli planujesz otworzyć gabinet urody albo chcesz wymienić wyposażenie na nowe, ale nie wiesz, jaki sprzęt kosmetyczny będzie najlepszym rozwiązaniem, możemy pomóc Ci dokonać wyboru. Z naszą pomocą podniesiesz jakość świadczonych usług i rozszerzysz ofertę o skuteczne, innowacyjne zabiegi medycyny estetycznej. Oprócz urządzeń do radiofrekwencji mikroigłowej, znajdziesz u nas także taki sprzęt jak między innymi fale radiowe do ciała czy kriolipoliza. Sprawdź nasz asortyment i wybierz urządzenia, które podniosą renomę Twojego salonu urody!
 

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas