Abacosun logo
0
>
>
>
Cena
Marka kosmetyków

Radiofrekwencja mikroigłowa

sortuj
Domyślnie
  • Domyślnie
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco

Radiofrekwencja mikroigłowa to jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych, który pozwala na szybką poprawę wyglądu i kondycji skóry, bez konieczności ingerencji chirurgicznej. Bardzo często jest określany, jako nieoperacyjny lifting, gdyż oddziałuje na głębokie warstwy skóry, poprawia jej jędrność i elastyczność. Można zastosować go na dowolny obszar skóry, doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku korekty owalu twarzy, redukcji zmarszczek, blizn, jak i rozstępów. Radiofrekwencja mikroigłowa to połączenie dwóch metod - fal radiowych oraz mezoterapii mikroigłowej. Zabieg jest wykonywany za pomocą głowicy z kartridżami z 25 lub 49 mikroigłami pokrytymi powłoką złota, działa na poziomie skóry właściwej, polega na selektywnej termolizie tkanek. Będzie doskonałą propozycją dla osób, którym zależy na poprawie jędrności skóry, redukcji rozstępów i blizn, przyrostu kolagenu oraz odmłodzeniu. Radiofrekwencja mikroigłowa do ciała to skuteczny sposób na poprawę kondycji skóry.

Abacosun
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłwa jest skuteczną metodą przeznaczoną do spłycania zmarszczek, rozstępów, blizn i poprawy napięcia skóry. Zaawansowane urządzenie Este Dual wykorzystuje technologię fal radiowych, mikronakłuć i krioterapii. Doskonałe parametry urządzenia pozwalają wykonać skuteczne zabiegu medycyny estetycznej.

Aby móc przeprowadzić skuteczny i bezpieczny zabieg radiofrekwencji mikroigłowej w salonie kosmetycznym, niezbędny jest nowoczesny sprzęt. W naszej ofercie znajdziesz innowacyjny aparat do frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej o doskonałych parametrach, dzięki któremu wykonasz skuteczne zabiegi medycyny estetycznej. Oferujemy sprzęt pochodzący od renomowanych, zaufanych producentów, możemy doradzić w kwestii doboru odpowiedniego wyposażenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Innowacyjna metoda odmładzania skóry

Zabiegi wyszczuplające i ujędrniające ciało cieszą się bardzo dużą popularnością wśród klientów gabinetów kosmetycznych oraz klinik medycyny estetycznej. U nas znajdziesz urządzenia wysokospecjalistyczne, które charakteryzują się dużą skutecznością. To aparaty wykonane z wykorzystaniem najnowszych technologii, bezpieczne, łatwe w użytkowaniu, dające bardzo dobre rezultaty. Decydując się na inwestycję w takie urządzenia, możesz rozszerzyć swoją ofertę i podnieść jakość świadczonych usług. Zabiegi radiofrekwencji mikroigłowej są dedykowane zarówno osobom młodym, jak i tym w starszym wieku. To aktualnie najlepszy sposób regeneracji skóry, efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Można poddać się mu bez względu na karnację, jest bezpieczny, choć bezpośrednio po nim skóra może być podrażniona i zaczerwieniona, co jest jednak normalną reakcją. Aby móc uzyskać zadowalające rezultaty, najlepiej zastosować serię 3-10 zabiegów raz lub dwa razy w tygodniu. Oczywiście ilość zabiegów musi być dostosowana do stanu i potrzeb skóry.

Podnieś jakość świadczonych usług

Nie tylko wyposażamy gabinety kosmetyczne, ale świadczymy również usługi z zakresu dostawy, konsultacji telefonicznych dotyczących wykonywania zabiegów. Udzielamy wsparcia technicznego, prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jeżeli planujesz otworzyć gabinet urody albo chcesz wymienić wyposażenie na nowe, ale nie wiesz, jakie urządzenia będą najlepszym rozwiązaniem, możemy pomóc Ci dokonać dobrego wyboru. Z naszą pomocą podniesiesz jakość świadczonych usług i rozszerzysz ofertę o skuteczne, innowacyjne zabiegi medycyny estetycznej. Radiofrekwencja mikroigłowa jest skuteczna, mało inwazyjna, skóra staje się jędrniejsza, odżywiona i bardziej sprężysta. Zostają zredukowane drobne zmarszczki, rozstępy i blizny ulegają znacznemu spłyceniu lub całkowitemu usunięciu. Sprawdź nasz asortyment, wybierz urządzenia, które podniosą renomę Twojego salonu urody.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas