Abacosun logo
0
>
>
aparaty, kosmetyki, trendy

ZABIEGI PO CIĄŻY a nowoczesna kosmetologia. część I

Kolejną bolączką są dodatkowe kilogramy i utrata jędrności skóry w szczególności na brzuchu. Chociaż na spuchnięte nogi najczęściej skarżą się kobiety w ciąży, to problem ten  dotyka też  niektóre Panie po urodzeniu dziecka.

Każda kobieta chce wyglądać pięknie i jak najszybciej przywrócić ciału wygląd sprzed ciąży.

Dziś prezentujemy przykłady zabiegów, z których możesz skorzystać. Jeśli Twoim problemem są rozstępy, blizny po cesarskim cięciu i utrata jędrności to  mamy dla Ciebie rozwiązanie.  

Rozstępy / Blizny / Wiotka skóra

Usuwanie rozstępów jest procesem długim i wymaga poddania się serii zabiegów. Na efekty trzeba poczekać i często całkowite usunięcie rozstępów nie jest możliwe. Bardzo istotny jest czas rozpoczęcia terapii, im później zaczniemy zabiegi, tym trudniej będzie uzyskać dobry efekt. Kiedy rozstępy zaczynają się tworzyć i są w fazie pierwszej - zapalnej mają sinoczerwony kolor, wówczas najlepiej jest podjąć z nimi walkę. Po utworzeniu się rozstępów ich kolor jest biały i przypominają blizny. Na tym etapie ich redukcja będzie wymagała wiele czasu i efekt może być mniej zadawalający.  

Nie zwlekaj więc z rozpoczęciem zabiegów. Warto nadmienić, że bardzo dobre efekty daje zastosowanie kilku metod.  

 

Radiofrekwencja mikroigłowa  oddziałuje na naskórek i  głębokie warstwy skóry. Stymuluje proces naprawczy, polegający na wytwarzaniu włókien kolagenowych i elastyny. Poprawia  się struktura włókien kolagenowych, a skórze przywrócony zostaje zdrowy wygląd.

Zabieg polega na nakłuwaniu skóry 49 mikroigłami. Jednocześnie emitowane są fale radiowe, które rozgrzewają skórę. Tak intensywna regeneracja  sprawia, że blizny i rozstępy ulegają redukcji.  Radiofrekwencja mikroigłowa przywraca także wiotkiej skórze  jędrność i poprawia jej napięcie.

Więcej o radiofrekwencji mikroigłowej Este Dual przeczytasz tutaj:

https://abacosun.pl/estedual-frakcyjna-radiofrekwencja-mikroiglowa

 

Karboksyterapia bezigłowa

Zabieg polega na dostarczeniu skórze dwutlenku węgla. Po jego zabsorbowaniu przez komórki skóry  hemoglobina w czerwonych krwinkach uwalnia tlen i odbiera  dwutlenek węgla. Dochodzi do zwiększonego przepływu krwi, stymulacji  metabolizmu i wzmożonej produkcji kolagenu.

Karboksyterapia działa korzystnie nie tylko na rozstępy, ale także działa antycellulitowo, wyszczuplająco, poprawia  elastyczność skóry i zmniejsza opuchliznę. Poddając się temu zabiegowi otrzymujemy więc pakiet korzystnych efektów.

Badania kliniczne dowiodły, że po 4 zabiegach wykonanych  w ciągu 4 tygodni ( aplikacja na rozstępy) o 13,80% polepszyła się elastyczność skóry.

Więcej o karboksyterapii na ciało przeczytasz tutaj:

https://abacosun.pl/kosmetyki-karboksyterapia-beziglowa-co2-twarz-kopia-3059

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas