Abacosun logo
0
>
>
aparaty, kosmetyki, trendy

Żelazko antycellulitowe - co to jest, jak działa i czy pomaga?

Żelazko antycellulitowe i efekty, jakie można dzięki niemu uzyskać, robią wrażenie - co do tego nie ma wątpliwości. Nic więc dziwnego, że na zabiegi, przy użyciu tego urządzenia, decyduje się coraz więcej osób, chcących zadbać o atrakcyjny wygląd swojego ciała. Zatem jak działa żelazko antycellulitowe i co warto o nim wiedzieć? 

image

Czym jest żelazko antycellulitowe i jak działa? 

Wysokiej jakości sprzęt kosmetyczny zawsze przyciągał do salonów tłumy osób, nie inaczej jest w przypadku żelazka antycellulitowego - opinie na jego temat zwiększają jeszcze bardziej jego popularność. Sekret tego urządzenia tkwi w zastosowanej technologii, która wykorzystuje aż trzy aktywne, uzupełniające się energie, wpływające  na tkankę. Są nimi:

 • chromoterapia LED - w jej trakcie wykorzystuje się odpowiednio dobrany kolor światła, który oddziałuje na komórki i wpływa na ich metabolizm oraz przyspiesza regenerację, 
 • elektrostymulacja TENS - wpływa ona nie tylko na tkankę, ale i mięśnie, w których pobudzane są naturalne procesy regeneracji,
 • masaż próżniowy - podczas niego wykorzystywane jest ciśnienie, które skutecznie masuje tkankę, przy okazji rozbijając komórki tłuszczowe oraz złogi cellulitu.

Odpowiadając na pytanie, jak działa i co to jest żelazko antycellulitowe, należy zwrócić uwagę na jego końcówkę oraz właściwości, dzięki którym zabieg można przeprowadzić na różnych partiach ciała, tym samym modelując i ujędrniając konkretne obszary.

image

Czy żelazko antycellulitowe pomaga - jakie daje efekty?

Efekty, jakie daje żelazko antycellulitowe, widoczne są już po pierwszym zabiegu. Obszar ciała, na którym działało urządzenie, jest dokładnie wymasowany, a także lepiej się prezentuje. Dla uwypuklenia pozytywnych zmian nie należy jednak poprzestawać na jednej wizycie, gdyż po kompletnej kuracji można zauważyć, że:

 • cellulit i tkanka tłuszczowa zostały zredukowane, 
 • skóra uległa wygładzeniu oraz ujędrnieniu,
 • tkanka została dotleniona,
 • rozstępy zostały spłycone, a mięśnie rozluźnione, 
 • występujące obrzęki zostały zmniejszone. 

Czy żelazko antycellulitowe pomaga? Wystarczy spojrzeń na wymienioną listę, by utwierdzić się w twierdzącej odpowiedzi. Tego typu urządzenia do pielęgnacji ciała wpływają również pozytywnie na układ limfatyczny, a także działają relaksująco. 

image

Żelazko antycellulitowe - jakie są przeciwwskazania?

Mimo wielu pozytywnych opinii żelazko na cellulit ma również swoje przeciwwskazania. Do zabiegu, podczas którego jest ono wykorzystywane, nie powinny podchodzić osoby, które:

 • zmagają się z chorobami układu krwionośnego, np. zakrzepicą, przepukliną, czy też żylakami w miejscu, gdzie ma być przeprowadzony masaż, 
 • mają stany zapalne, a także choroby skórne, 
 • posiadają w swoim ciele, np. metalowe protezy, sztuczne zastawki serca itd.,
 • są w trakcie ciąży lub jeszcze karmią piersią,
 • mają żylaki.

Wymienione przy okazji żelazka antycellulitowego przeciwwskazania należy respektować i nie wolno zatajać wymienionych dolegliwości podczas rozmowy z osobą, przeprowadzającą zabieg. 

Jak często stosować żelazko antycellulitowe? 

Aby efekty po użyciu żelazka antycellulitowego były dużo bardziej widoczne, zabieg powinno się powtórzyć przynajmniej 10-15 razy, w zależności od pacjenta i jego kondycji skóry. Jak często można zatem używać żelazka antycellulitowego? Uznaje się, że bezpieczny próg to trzy razy w tygodniu - ustalane jest to jednak indywidualnie z osobą przeprowadzającą zabieg. 

Dużo osób, zapoznając się z ofertą salonów kosmetycznych, zastanawia się również nad tym, czy zabieg przy użyciu żelazka antycellulitowego boli. Wrażenia podczas wykonywania masażu są indywidualne i zależą od stopnia zaawansowania cellulitu. Pacjenci wrażliwi mogą w trakcie zabiegu odczuwać pewien dyskomfort.

Inwestycja w wysokiej jakości sprzęt do gabinetów kosmetycznych nie tylko przyciągnie klientów, ale i pozwoli poszerzyć ofertę wykonywanych zabiegów. Jako firma sprzedająca niezawodne urządzenia polecamy w atrakcyjnej cenie żelazko antycellulitowe, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób. 
 

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas