Abacosun logo
0
>
>
Cena
Marka kosmetyków

Autoklawy kosmetyczne do sterylizacji i destylarki wodne

sortuj
Domyślnie
  • Domyślnie
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
Autoklawy to niezastąpione urządzenia, które powinny znaleźć się w każdym salonie urody i gabinecie medycyny estetycznej. Dzięki nim można spełnić podstawowe wymogi sanitarne i higieniczne, co ma duże znaczenie dla bezpieczeństwa podczas wykonywania zabiegów. Z tego względu warto zwrócić uwagę na to, aby wybrany autoklaw kosmetyczny był dobrej jakości i charakteryzował się niezawodnym działaniem. W bogatej ofercie hurtowni kosmetycznej Abacosun można znaleźć profesjonalny autoklaw medyczny, który stworzono z uwzględnieniem najwyższych standardów. W tym celu wykorzystano solidne materiały gwarantujące trwałość przez wiele lat i maksymalną sterylność narzędzi. Dodatkowo w asortymencie dostępne są destylarki, z pomocą których da się oczyścić wodę - będzie można jej używać podczas  wykonywania specjalistycznych zabiegów.
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Destylarka jest skuteczną metodą oczyszczania wody. Destylarka zastępuje konieczność zakupu wody destylowanej, jest ekonomiczna w użytkowaniu i łatwa w obsłudze. Doskonale nadaje się do autoklawów i żelazek.
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Autoklaw klasy B, automatyczny, parowo-ciśnieniowy z drukarką termiczną. Charakteryzuje się wysoką jakością oraz łatwością obsługi. Jest przeznaczony do użytku w gabinetach stomatologicznych, lekarskich, kosmetycznych, tatuażu, weterynaryjnych itp.

DLACZEGO AUTOKLAWY MEDYCZNE POWINNY ZNALEŹĆ SIĘ W KAŻDYM GABINECIE KOSMETYCZNYM?

Proces sterylizacji w autoklawie kosmetycznym to jeden z niezbędnych kroków, aby zachować wysokie standardy sanitarne w salonie. Dzięki temu urządzeniu można utrzymać higienę przyborów wykorzystywanych w trakcie profesjonalnych zabiegów, co przekłada się na bezpieczeństwo klientów. Autoklaw do sterylizacji narzędzi jest pod tym względem niezastąpiony - nie należy go bagatelizować. Jego działanie opiera się na wykorzystaniu gorącej pary, która skutecznie zwalcza wszelkiego rodzaju drobnoustroje, takie jak szkodliwe bakterie, wirusy czy zarodniki powodujące grzybicę. Zanim wykorzysta się mały autoklaw kosmetyczny, to przed sterylizacją przyborów należy je dokładnie oczyścić i zdezynfekować,  Dbając o taką kolejność możesz mieć pewność, że w pełni zadbasz o odpowiednie warunki sanitarne w swoim gabinecie.

ZASTOSOWANIE AUTOKLAWÓW W GABINETACH KOSMETYCZNYCH

Niepozorny, mały autoklaw w gabinecie kosmetycznym jest bardzo często wykorzystywany - praktycznie każdego dnia. Używany jest on do skutecznej sterylizacji narzędzi, a w tym: nożyczek, cążek, frezów, skalpeli i wiele innych. Dzięki autoklawom dla kosmetyczek i innych specjalistów można przeprowadzać zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Nie dziwi zatem, że dostępne w atrakcyjnej cenie autoklawy są nieodłącznym elementem wyposażenia każdego salonu urody, studia tatuażu oraz gabinetów, gdzie wykorzystywane są przybory, z pomocą których narusza się ciągłość skóry pacjentów. Odpowiednio dobrany autoklaw powinien charakteryzować się niezawodnym działaniem, bezawaryjną pracą, wysokiej klasy wykonaniem oraz łatwą obsługą. Jeśli poszukujesz właśnie takiego, małego autoklawu wysokiej klasy, to możesz skorzystać z oferty hurtowni kosmetycznej Abacosun, w której znajdują się starannie wyselekcjonowane, zaawansowane technologicznie modele. Na takie wyposażenie gabinetów kosmetycznych decyduje się wielu przedsiębiorców. 

PODSTAWOWE RODZAJE AUTOKLAWÓW DO STERYLIZACJI

Obecnie na rynku dostępne są różnego rodzaju autoklawy do gabinetu kosmetycznego. Wśród nich znajdują się te mniej i bardziej zaawansowane. Z tego względu autoklawy dzieli się na trzy podstawowe klasy. Najniższą z nich jest klasa N, która wykorzystywana jest do sterylizacji prostych materiałów. Urządzenia w tym przedziale nie zapewniają pełnego bezpieczeństwa w przypadku wsadów, przedmiotów opakowanych i powierzchni porowatych, dlatego stosowane są na ogół jako sprzęt pomocniczy. Do czyszczenia większości przyborów (z wyjątkiem tych o budowie kapilarnej) doskonale sprawdzą się autoklawy kosmetyczne klasy S. Wyposażone są one w pompę próżniową, co pozwala całkowicie usunąć powietrze z komory. Dzięki temu sprawdzą się także w placówkach medycznych, salonach fryzjerskich i studiach tatuażu. Najbardziej zaawansowanymi urządzeniami do sterylizacji są autoklawy medyczne klasy B, nadające się do każdego rodzaju narzędzi. Wyróżniają się frakcjonowaną próżnią wstępną, która całkowicie usuwa powietrze i zapewnia swobodną penetrację pary wodnej.

JAK DZIAŁA AUTOKLAW MEDYCZNY?

Do najpopularniejszych urządzeń, które pomagają zachować higienę przyborów w salonach urody, zalicza się autoklaw. Obecnie jest to najbardziej bezpieczna i niezawodna metoda likwidowania szkodliwych drobnoustrojów. Działanie sprzętu opiera się na nasyceniu narzędzi parą wodną pod ciśnieniem, która skutecznie zwalcza mikroorganizmy. Cały proces sterylizacji w autoklawie medycznym można podzielić na kilka etapów - opróżnianie, wyrównanie, właściwa sterylizacja i schładzanie. Na samym początku wnętrze autoklawu zostaje odpowietrzone i wypełnione parą wodną. Następnie zawór odpowietrzania zostaje zamknięty i należy chwilę poczekać, aby uzyskać odpowiednią temperaturę do prawidłowego przeprowadzenia sterylizacji. Długość trwania kolejnego cyklu w dużej mierze zależy od obciążenia drobnoustrojami. Najczęściej jednak wystarczy 15 minut w 121 stopniach Celsjusza lub 30 minut w 132-134 stopniach Celsjusza w przypadku dezaktywacji prionów. Na koniec narzędzia w autoklawie zostają schłodzone i są gotowe do użycia.

POSTAW NA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI AUTOKLAWY KOSMETYCZNE Z HURTOWNI ABACOSUN!

Jeśli pragniesz zaopatrzyć się w najwyższej jakości i w atrakcyjnej cenie autoklaw kosmetyczny lub destylarkę stomatologiczną, to warto skorzystać z bogatego asortymentu hurtowni kosmetycznej Abacosun. Znajdują się tu starannie wyselekcjonowane, niezawodne urządzenia do sterylizacji, takie jak autoklawy kosmetyczne czy przydatne destylarki. Zapewniają one maksymalne bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów, co ma szczególne znaczenie w przypadku ryzyka naruszenia ciągłości tkanek, czy kontaktu z krwią i wydzielinami. Ich działanie opiera się na specjalnym mechanizmie ciśnieniowo-parowym, który pozwala przeprowadzić proces sterylizacji i tym samym skutecznie pozbyć się szkodliwych drobnoustrojów. Oprócz autoklawów zaopatrzyć można się także w fotele kosmetyczne oraz pozostały sprzęt kosmetyczny, np. urządzenia do peelingu kawitacyjnego, czy też mezoterapii. 
 

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas