Abacosun logo
0
>
>
>
Cena
Marka kosmetyków

Makijaż permanentny

sortuj
Domyślnie
  • Domyślnie
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco

Makijaż permanentny cieszy się coraz większą popularnością wśród kobiet, gdyż pomaga ukryć niedoskonałości urody i podkreślić jej największe walory, a przy tym zaoszczędzić czas na codziennym wykonywaniu tradycyjnego make-upu. Nie rozmazuje się, dzięki czemu zapewnia piękny wygląd w każdej sytuacji. Doskonale sprawdzi się dla pań pragnących w naturalny sposób podkreślić kontur ust, delikatnie poprawić kształt ust i wzmocnić ich czerwień lub skorygować linię oczu czy brwi. Makijaż permanentny to także świetnie rozwiązanie w przypadku utraty brwi czy rzęs po chemioterapii lub uczulenia na kosmetyki.

i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Glow 7 został stworzony, aby jeszcze bardziej skrócić czas wykonywania zabiegu oraz uzyskać mistrzowskie efekty makijażu i symulacji włosów na głowie. Glow 7 posiada wszystkie zalety aparatów z serii Glow jest jednak bardziej ekonomiczny z uwagi na mniejszy ekran ciekłokrystaliczny. Niedościgłe efekty, nowe możliwości. Subtelna kreska, pełne wypełnienie, efekt kreski piórka, czy mocne linie – z Glow 7 wszystko jest możliwe, dzięki zaawansowanej technologii! Jako pierwszy na świecie aparat Glow posiada wbudowane WiFi zapewniając komunikację ze społecznością NPM, dając możliwość prezentacji swoich prac, korzystania z wiedzy innych mistrzów makijażu permanentnego i doszkalania się.
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Aparat do makijażu permanentnego, mikropigmentacji włosów HFS i mezoterapii mikroigłowej. Stworzony dla najbardziej wymagających linergistek. Glow Unlimited zapewnia nowe, nieograniczone możliwości. Teraz wykonasz mistrzowski makijaż permanentny, będziesz mieć dostęp do filmów, zdjęć i porad linergistów z całego świata. Możesz promować swoje prace i bezustannie uczyć się od innych specjalistów.
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Nowe, niespotykane dotąd urządzenie do makijażu permanentnego izraelskiej marki NPM. Dzięki technologii i pomysłowości NPM, praca i edukacja jest jeszcze łatwiejsza. Teraz możesz komunikować się ze wszystkimi artystami na świecie, którzy posiadają aparat Glow. Możesz dzielić się wiedzą, polepszać swoje umiejętności, prezentować swoje prace i wymieniać doświadczenia. Glow to nie tylko precyzyjny i doskonały aparat do makijażu permanentnego, to skarbnica wiedzy i narzędzie służące do organizacji pracy.
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Najlepszy aparat do makijażu permanentnego i mikropigmentacji włosów HFS. Oron 60 został stworzony, aby jeszcze bardziej skrócić czas wykonywania zabiegu oraz uzyskać mistrzowskie efekty. ORON 60 pozwala wykonywać aż 5 zabiegów:. makijaż permanentny, permanentny róż na policzkach, cienie na powiekach, makijaż paramedyczny, mikropigmentację włosów HFS,
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Wysokiej jakości kartirdż jest przeznaczony do wykonania: fast eyebrow shading Areola
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Wysokiej jakości kartirdż jest przeznaczony do wykonania: Eyeliner Lip Liner
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Najwyższej jakości kartridż do mikronakłuć. Wykonany ze stali chirurgicznej. Ilość igieł: 12 Przeznaczenie: aparaty NPM ORON
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Najwyższej jakości kartridż do mikronakłuć. Wykonany ze stali chirurgicznej. Ilość igieł: 9 Przeznaczenie: aparaty NPM ORON
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Kartirdż jest przeznaczony do wykonania: brwi, wykończenie HFS, efekt włosa,
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Kartridż jest przeznaczony do: wypełniania większych powierzchni: cieniowanie ust i brwi
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Kartirdż jest przeznaczony do wykonania: brwi w pełnym kolorze cieniowaniea brwi grubego eyelinera akcentowania kreski eylinera zredukowania akcentu linii ust korekty grubej linii ust
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Wysokiej jakości, sterylny kartridż jest przeznaczony do wykonania: pojedynczych włosów na skórze głowy wykończenia mikropigmentacji skóry głowy HFS

Poszukując profesjonalnego sprzętu i akcesoriów do makijażu permanentnego warto skorzystać z bogatej oferty Abacosun. Dostępne są tam specjalistyczne urządzenia sprawdzonych i cenionych producentów, które charakteryzują się łatwą obsługą i funkcjonalnością, a przy tym zapewniają rewelacyjne efekty, które zadowolą najbardziej wymagające klientki. Dodatkowo w naszej hurtowni kosmetycznej można zaopatrzyć się w wysokiej jakości, sterylne kartridże oraz rozmaite pigmenty w szerokiej gamie odcieni do wyboru.

Profesjonalny sprzęt do makijażu permanentnego

Niezbędnym elementem wyposażenia każdego salonu kosmetycznego jest specjalistyczna aparatura. W asortymencie Abacosun mamy do zaoferowania profesjonalny sprzęt do makijażu permanentnego i mikropigmentacji włosów stosowany w gabinetach na całym świecie. Znajdują się tam urządzenia znanych i cenionych na rynku beauty producentów zapewniające rewelacyjne efekty, co przekłada się na zadowolenie klientek. Stworzono je z wykorzystaniem innowacyjnych technologii, dzięki czemu spełnią oczekiwania najbardziej wymagających linergistek. Charakteryzują się łatwą, intuicyjną obsługą oraz poręczną budową.

Urządzenia do makijażu permanentnego i mikropigmentacji włosów w ofercie Abacosun to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chciałby zaopatrzyć swój salon kosmetyczny w najwyższej jakości sprzęt, który świetnie sprawdzi się przez wiele lat użytkowania. W zależności od zapotrzebowania do wyboru jest klasyczna aparatura z łatwym i wygodnym interfejsem oraz gotowymi programami zabiegowymi lub nieco bardziej zaawansowana technologicznie z możliwością komunikowania się i dzielenia wiedzą z artystami na całym świecie. To świetnie narzędzie do organizacji pracy i polepszania swoich umiejętności.

Szeroki wybór akcesoriów i pigmentów

Na efekty makijażu permanentnego lub mikropigmentacji włosów duży wpływ mają zarówno umiejętności osoby przeprowadzającej zabieg, sprawdzony sprzęt, jak i stosowane akcesoria czy pigmenty. W ofercie Abacosun znajdują się najwyższej jakości, sterylne kartridże przeznaczone do wykonywania różnych typów zabiegów. Wśród nich są kartridże przeznaczone do rysowania pojedynczych włosów i wykończenia mikropigmentacji na skórze głowy, różu na policzkach oraz takie, za pomocą których można wykonać makijaż permanentny oczu lub ust. Niektóre z modeli są uniwersalne - świetnie sprawdzą się do makijażu trwałego na całej twarzy.

Jedną z najważniejszych kwestii przy wyposażeniu salonu kosmetycznego oferującego usługi makijażu permanentnego i mikropigmentacji włosów są odpowiednio dobrane pigmenty. Obecnie mamy do zaoferowania najwyższej jakości produkty renomowanego producenta NPM, które są w pełni bezpieczne dla skóry pacjentów, a przy tym gwarantują rewelacyjny efekt. Charakteryzują się dużą trwałością i naturalnym wyglądem. Do wyboru są pigmenty przeznaczone do symulacji krótkich włosów, mikropigmentacji paramedycznej, a także makijażu oczu i ust. Szeroka gama różnorodnych odcieni pozwoli precyzyjnie dobrać kolor w zależności od urody i indywidualnych preferencji klientów. Do zestawu można dobrać również tackę do mieszania pigmentów. Zachęcamy do sprawdzenia całego asortymentu!

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Możesz też użyć swojego konta społecznościowego.


Zaloguj przez Facebook
btn_google_dark_normal_ios Created with Sketch. Zaloguj przez Google

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas

Możesz też użyć swojego konta społecznościowego.

Zaloguj przez Facebook
btn_google_dark_normal_ios Created with Sketch. Zaloguj przez Google