Abacosun logo
0
>
>
>
>
Cena
Marka kosmetyków

Urządzenia

sortuj
Domyślnie
  • Domyślnie
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
Makijaż permanentny daje naprawdę wiele możliwości. Za jego pomocą można m.in. poprawić kolor ust oraz wyrównać ich asymetrię, a także sprawić, że staną się optycznie większe i pełniejsze. Decydując się na permanentne kreski, uzyskamy efekt naturalnego makijażu podkreślającego oko, a wybierając permanentny róż - sprawimy, że twarz będzie wyglądała zdrowo i promiennie. Wykorzystując permanentny makijaż, możemy również zlikwidować cienie pod oczami, zagęścić linię włosów i zakryć blizny.
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Glow 7 został stworzony, aby jeszcze bardziej skrócić czas wykonywania zabiegu oraz uzyskać mistrzowskie efekty makijażu i symulacji włosów na głowie. Glow 7 posiada wszystkie zalety aparatów z serii Glow jest jednak bardziej ekonomiczny z uwagi na mniejszy ekran ciekłokrystaliczny. Niedościgłe efekty, nowe możliwości. Subtelna kreska, pełne wypełnienie, efekt kreski piórka, czy mocne linie – z Glow 7 wszystko jest możliwe, dzięki zaawansowanej technologii! Jako pierwszy na świecie aparat Glow posiada wbudowane WiFi zapewniając komunikację ze społecznością NPM, dając możliwość prezentacji swoich prac, korzystania z wiedzy innych mistrzów makijażu permanentnego i doszkalania się.
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Aparat do makijażu permanentnego, mikropigmentacji włosów HFS i mezoterapii mikroigłowej. Stworzony dla najbardziej wymagających linergistek. Glow Unlimited zapewnia nowe, nieograniczone możliwości. Teraz wykonasz mistrzowski makijaż permanentny, będziesz mieć dostęp do filmów, zdjęć i porad linergistów z całego świata. Możesz promować swoje prace i bezustannie uczyć się od innych specjalistów.
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Nowe, niespotykane dotąd urządzenie do makijażu permanentnego izraelskiej marki NPM. Dzięki technologii i pomysłowości NPM, praca i edukacja jest jeszcze łatwiejsza. Teraz możesz komunikować się ze wszystkimi artystami na świecie, którzy posiadają aparat Glow. Możesz dzielić się wiedzą, polepszać swoje umiejętności, prezentować swoje prace i wymieniać doświadczenia. Glow to nie tylko precyzyjny i doskonały aparat do makijażu permanentnego, to skarbnica wiedzy i narzędzie służące do organizacji pracy.
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Najlepszy aparat do makijażu permanentnego i mikropigmentacji włosów HFS. Oron 60 został stworzony, aby jeszcze bardziej skrócić czas wykonywania zabiegu oraz uzyskać mistrzowskie efekty. ORON 60 pozwala wykonywać aż 5 zabiegów:. makijaż permanentny, permanentny róż na policzkach, cienie na powiekach, makijaż paramedyczny, mikropigmentację włosów HFS,

Wykorzystanie potencjału makijażu permanentnego nie jest możliwe bez zastosowania specjalistycznych urządzeń. Dlatego też do naszej oferty włączyliśmy profesjonalne aparaty do makijażu permanentnego, dzięki którym można wykonać w pełni bezpieczny i niezwykle precyzyjny makijaż oczu, ust czy brwi. Proponowany sprzęt pochodzi bezpośrednio od światowego lidera - firmy NPM. Produkty tego renomowanego, izraelskiego producenta utożsamiane są z najwyższą jakością i innowacyjnością. Co więcej, spełniają one niezbędne standardy oraz wpisują się w oczekiwania najbardziej wymagających linergistek i linergistów.

Najlepsze aparaty o szerokim zastosowaniu

Jednym z aparatów do makijażu permanentnego, który cieszy się szczególnie dużą popularnością wśród profesjonalnych linergistek i linergistów, jest Glow oraz ORON 60 firmy NPM. Wyróżnione urządzenia pozwalaja na wykonywanie trwałego makijażu oczu, ust czy brwi, permanentnego różu na policzkach, makijażu paramedycznego oraz mikropigmentacji włosów HFS. Mając w swoim gabinecie kosmetycznym to wielozadaniowe urządzenie, możesz zaproponować klientkom szereg różnorodnych sposobów na zatuszowanie drobnych niedoskonałości i podkreślenie naturalnych atutów. Oron 60, czyli jedno z najlepszych urządzeń przeznaczonych do wykonywania makijażu trwałego, zostało wyposażone w dwa wloty o różnej mocy dla uzyskania idealnych rezultatów, regulację wysuwu igieł z kartridża, automatyczne cofanie igły przy pobieraniu pigmentu oraz doskonały stabilizator pracy igieł. Dodatkowo, Glow spełnia normy zgodne z najwyższymi standardami. Jego skuteczność, bezpieczeństwo oraz niezawodność potwierdziły świetne wyniki rygorystycznych testów.

Profesjonalny sprzęt do permanentnego makijażu brwi

Oprócz aparatu ORON 60 polecamy Ci również inne urządzenia firmy NPM, dzięki którym wykonasz doskonały pod każdym względem makijaż permanentny. Wśród nich warto wymienić m.in. model GLOW UNLIMITED, który został wyposażony w duży ekran o wysokiej rozdzielczości, wbudowane WiFi, a także szereg rozwiązań ułatwiających pracę w salonie (np. kalendarz czy system powiadomień). Korzystając z tego urządzenia, otrzymujesz również dostęp do porad pochodzących od profesjonalistów i filmów instruktażowych nagrywanych przez najlepszych artystów makijażu. GLOW UNLIMITED to sprzęt pozwalający na wykonanie idealnego makijażu permanentnego brwi, oczu, ust, a także makijażu paramedycznego i mikropigmentacji włosów HFS w czasie krótszym nawet o 80%. Gwarantuje wysoką precyzję oraz komfort w trakcie wykonywania zabiegu. Dodatkowo, po wybraniu konkretnego typu makijażu aparat automatycznie wyświetla optymalny kartridż i ustawia prędkość igieł. Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać, wybierając GLOW UNLIMITED oraz inne, profesjonalne urządzenia z naszej oferty do swojego gabinetu kosmetycznego, salonu SPA czy salonu odnowy biologicznej.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas