Abacosun logo
0
>
>
>
Cena
Marka kosmetyków

Fale radiowe w gabinetach kosmetycznych

sortuj
Domyślnie
  • Domyślnie
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco

Fale radiowe do ciała to jeden z najczęściej wybieranych rodzajów kuracji kosmetycznych. Zabieg ten odbywa się z wykorzystaniem fal radiowych, emitowanych przez prąd o wysokiej częstotliwości. To popularna metoda z zakresu medycyny estetycznej, która potrafi przynieść spektakularny efekt. Wszystko za sprawą ciepła i delikatnych drgań podgrzewających białkowe włókna kolagenowe. Polega na wykorzystaniu specjalnego urządzenia emitującego promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości od 3 do 7 MHz. Fale radiowe do ciała są w pełni bezpieczne w stosowaniu, a przy tym gwarantują skuteczność działania. Pierwsze oznaki widoczne są już po pierwszej serii terapii. Przede wszystkim pomagają w odmłodzeniu skóry poprzez zwiększoną produkcję kolagenu oraz w redukcji komórek tłuszczowych. Wykonanie tego zabiegu pozwala także zniwelować widoczność rozstępów i blizn, czy poprawić napięcie skóry. Fale radiowe do ciała wymagają specjalistycznego sprzętu najwyższej jakości. 

i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
MultiShape to zaawansowane urządzenie do zabiegów modelujących sylwetkę i redukujących tkankę tłuszczową. Aparat wykorzystuje trzy technologie: falę elektromagnetyczną Hi-EMT, falę radiową i prądy EMS. Dla uzyskania najlepszych efektów 3 energie emitowane są jednocześnie.
Abacosun
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Żelazko® Octa Polar jest nieinwazyjnym systemem, który wykorzystuje słynną metodę VacuElectroColor oraz energię fal radiowych wraz z ciśnieniem ujemnym do modelowania, odmładzania i ujędrniania ciała.
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Radiofrekwencja mikroigłowa jest popularną i skuteczną procedurą kosmetyczną stosowaną w zabiegach na twarz i ciało. W SatinDuo połączono trzy metody: mikronakłucia, falę radiową i podciśnienie. Szeroki wybór kartridży i możliwość regulacji parametrów pozwala na optymalizację efektów. SatinDuo jest przeznaczony do zabiegów radiofrekwencji mikroigłowej i bezigłowej.
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Dwufunkcyjne urządzenie do odmładzania i innowacyjnej eksfoliacji falami radiowymi. Metoda zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i skuteczność potwierdzone badaniami.
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Platforma zabiegowa, która łączy sprawdzone metody modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i odmładzania twarzy.
Abacosun
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Proslim RF to jeden z najskuteczniejszych aparatów do zabiegów falami radiowymi monopolarnymi. Zaawansowana technologia aparatu pozwala wykonać skuteczne zabiegi na twarz i ciało.

KIEDY WARTO SIĘ ZDECYDOWAĆ NA ZABIEG FALAMI RADIOWYMI DO CIAŁA?

Z roku na rok coraz większą popularnością w gabinetach kosmetycznych cieszą się zabiegi wykorzystujące fale radiowe, czyli zaburzenia pola elektromagnetycznego, które okresowo ulegają zmianom. Świetnie sprawdzą się dla osób pragnących osiągnąć efekt odmłodzenia poprzez spłycenie zmarszczek, redukcję kurzych łapek, a także poprawienie owalu twarzy i napięcie skóry. Wykorzystanie fal radiowych do ciała powoduje miejscowe podwyższenie temperatury skóry, co doprowadza do obkurczenia włókien kolagenowych. Dzięki temu dochodzi do wzmożonej produkcji elastyny i kolagenu w skórze. Dodatkowymi zaletami korzystania z tego zabiegu jest intensywna regeneracja, dotlenienie i dogłębne odżywienie skóry, poprawa kolorytu oraz rozszerzenie naczyń krwionośnych. Co więcej, pomogą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała.

FALE RADIOWE – ZASTOSOWANIE W KOSMETYCE

Fale radiowe mają szerokie zastosowanie w kosmetyce. Do tego typu zabiegów wykorzystuje się promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości od 0,5 do 7 MHz. Pod jego wpływem zostaje wytworzone endogenne ciepło, które pobudza organizm do regeneracji włókien kolagenowych. Dzięki temu skóra staje się jędrna, elastyczna i wyraźnie wygładzona. Zabieg falami radiowymi do ciała wykonuje się najwyższej jakości sprzętem. Specjalista przez cały czas w pełni kontroluje dawkę energii, a ilość i moc promieniowania są indywidualnie dobierane. Mimo wysokiej częstotliwości jest to w pełni bezpieczne i nieinwazyjne. Dodatkowo stosuje się specjalne preparaty kosmetyczne, zapobiegające poparzeniom. Obecnie w salonach urody można znaleźć szeroką gamę tego typu kuracji. Głównie wykorzystywane są do:

  • poprawienia napięcia skóry, 
  • wyrównania owalu twarzy, 
  • redukcji kurzych łapek,
  • redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej. 

Co więcej, tego typu zabiegi przyczyniają się do spłycenia zmarszczek, zmniejszenia widoczności blizn i zwalczania cellulitu.

ODMŁADZANIE FALAMI RADIOWYMI – SKUTECZNY SPOSÓB, ABY ZATRZYMAĆ CZAS!

W ostatnich latach rośnie popularność zabiegów wykorzystujących fale radiowe. Jak się okazuje, to jeden z najskuteczniejszych sposobów walki z upływającym czasem. Aktualnie w asortymencie hurtowni kosmetycznej Abacosun znajduje się wiele nowoczesnych urządzeń do fal radiowych ciała, które pozwolą świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Sekretem ich działania jest promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości od 0,5 do 7 MHz. Poza urządzeniami do stacjonarnego zabiegu dostępne są również mobilne modele do odmładzania, idealne do pracy w różnych lokalizacjach. Najchętniej wybierany sprzęt kosmetyczny to między innymi: 

  • nożyczki liftingujące do spłycania zmarszczek i zwiększania napięcia skóry, 
  • nowoczesne aparaty Bio Electro Peeling do eksfoliacji przy pomocy częstotliwości fal radiowych, 
  • specjalistyczne żelazka przeciwzmarszczkowe z IQ lift thermal. 

Pomogą one zachować młody wygląd przez długi czas!

ZABIEG Z ZASTOSOWANIEM FAL RADIOWYCH KROK PO KROKU

Zabieg z wykorzystaniem urządzenia do fal radiowych ciała rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia wybranej powierzchni skóry. Następnie w tym samym miejscu nakładane są specjalne preparaty, mające zwiększyć skuteczność oddziaływania promieniowania elektromagnetycznego. Dopiero wtedy wykonuje się właściwy zabieg, czyli specjalny masaż przy pomocy głowicy wytwarzającej fale radiowe. Jak się okazuje, jest to nie tylko całkowicie bezbolesne, ale też wiąże się z przyjemnym uczuciem ciepła. Na sam koniec ten sam obszar skóry zostaje dogłębnie nawilżony przy pomocy odpowiednich kosmetyków. Długość wykonywania zabiegów z wykorzystaniem fal radiowych wynosi od 20 do 60 minut w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Czasami po kuracji może wystąpić lekkie zaczerwienienie skóry. Efekt widoczny jest już po pierwszej wizycie w gabinecie.

JAKIE SĄ ZALECENIA I PRZECIWWSKAZANIA PRZY ZABIEGU Z FALAMI RADIOWYMI?

Mimo że zabiegi wykorzystujące fale radiowe do ciała są całkowicie nieinwazyjne, to podobnie jak w przypadku innych kuracji, istnieją pewne przeciwwskazania. Należą do nich ciąża oraz karmienie piersią. Tego typu terapii nie zaleca się także w przypadku infekcji bakteryjnych, wirusowych lub grzybiczych, opryszczki w stanie aktywnym, podrażnień spowodowanych słońcem, nowotworów, epilepsji, nadciśnienia, zaburzenia czucia czy chorób tarczycy. Zabiegów fal radiowych nie powinno się również wykonywać u osób posiadających metalowe implanty, złote nici lub aparaty słuchowe. Co więcej, należy wspomnieć o wszystkich przyjmowanych lekach, a szczególnie tych rozrzedzających krew i antybiotykach. Duże znaczenie ma też uwzględnienie cery naczynkowej, miesiączki, wkładów silikonowych i spirali. Wykonując zabieg falami radiowymi, należy pamiętać, aby po jego zakończeniu unikać sauny, zbyt gorącej lub zimnej wody, a przy tym zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry.

NIEZAWODNE URZĄDZENIA KOSMETYCZNE W ABACOSUN

Terapia falami radiowymi opiera się na serii zabiegów wykonywanych profesjonalnym sprzętem, które poprzez stymulację odpowiednich procesów zachodzących w organizmie, powodują odmłodzenie i ujędrnienie skóry, a także redukcję tkanki tłuszczowej. Aby były skuteczne, powinno się je przeprowadzać z użyciem urządzeń najwyższej jakości. W takim przypadku warto zaopatrzyć się w sprzęt dostępny w ofercie hurtowni kosmetycznej Abacosun. Znajdują się tu starannie wyselekcjonowane aparaty, cenionych na całym świecie producentów, dzięki którym każdy zabieg zostanie wykonany bezpiecznie i skutecznie. Wśród nich znajdują się innowacyjne modele PROSLIM® RF, Este Dual do frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej, Shapetonic RF system współdziałające z prądami o różnych częstotliwościach, czy BioElectroPeeling do odmładzania i eksfoliacji. Jako wyposażenie salonu kosmetycznego świetnie sprawdzi się także kriolipoliza. Zapoznaj się z naszym bogatym asortymentem i zamów już teraz!
 

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas