Abacosun logo
0
>
>
>
Cena
Marka kosmetyków

Fale radiowe

sortuj
Domyślnie
  • Domyślnie
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco

Fale radiowe to metoda od coraz częściej stosowana w kosmetyce i medycynie estetycznej - wykorzystuje się je nie tylko w formie zabiegów na twarz, ale również na poszczególne partie ciała. Zabiegi tego typu wykonywane przy użyciu profesjonalnego sprzętu dają gwarancję bezpieczeństwa oraz skuteczności ich działania - pierwsze efekty widoczne są gołym okiem już po pierwszej serii terapii. Główną zaletą fal radiowych jest działanie wyszczuplające oraz odmładzające, które jest wynikiem wzmożonego aktywowania kolagenu w skórze. Fale radiowe stymulują jego regenerację i uelastyczniają skórę, jednocześnie wspomagając metabolizm komórkowy i usuwanie toksyn z obszaru zabiegowego. Ta innowacyjna metoda bardzo często jest też wykorzystywana do spłycania rozstępów, niwelowania blizn i poprawy napięcia skóry.

Abacosun
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Innowacyjna metoda głębokiego złuszczania, stanowi alternatywę do chemicznych, mechanicznych i laserowych peelingów, posiadających przeciwwskazania i efekty uboczne. BEP poprzez mikroabrazję elektryczną stymuluje rozbicie słabych połączeń międzykomórkowych w naskórku. Rozbijając te połączenia eksfoliacja następuje warstwa po warstwie i jest jednolita. BEP nie uszkadza skóry, nie wywołuje stanów zapalnych oraz podrażnień. Dodatkowym atutem jest bezpośrednie działanie rewitalizujace. Pod wpływem energii termicznej BEP następuje proces aktywacji komórek i regeneracja skóry.
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
PROSLIM® RF – PRZECIWKO OBJAWOM STARZENIA PROSLIM® RF to jeden z najskuteczniejszych na rynku zabiegów falami radiowymi, który skutecznie przeciwdziała objawom starzenia się skóry oraz zapewnia jej efektywną rewitalizację. Zaawansowana technologia aparatu pozwala optymalnie wykorzystać intensywną energię fal radiowych, gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz pełen komfort podczas wykonywania zabiegu. Zabiegi zapewniają doskonałe efekty, są przyjemne i relaksujące oraz gwarantują: stymulację wytwarzania kolagenu i elastyny spłycanie zmarszczek intensywną regenerację   redukcję zwiotczeń na twarzy i ciele
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
SHAPETONIC RFSYSTEM - INNOWACYJNA SIŁA 2 ENERGII SHAPETONIC RF SYSTEM to pierwszy na rynku wysokospecjalistyczny aparat, który równolegle emituje fale radiowe oraz biostymulujące prądy o różnych częstotliwościach. Warto podkreślić, że jednoczesna emisja prądów: w zakresie 2-200Hz pobudza mięśnie do pracy w zakresie 1.000-4.000Hz skutecznie stymuluje tkanki
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Urządzenie do wyszczuplania, modelowania sylwetki i zabiegów przeciwzmarszczkowych. LipoShape™ wykorzystujące pięć technologii, które oddziałują wielokierunkowo: eliminują miejscowo tkankę tłuszczową, zmniejszają objętość ciała, redukują cellulit, modelują sylwetkę, ujędrniają skórę, spłycają zmarszczki, ujędrniają skórę poprzez zwiększenie jej gęstości, stymulują ruch limfy,

Na czym polega zabieg falami radiowymi? Urządzenia kosmetyczne przeznaczone do tego typu zabiegów emitują fale radiowe wytwarzane przez prąd o wysokiej częstotliwości - energia elektryczna zamieniana jest na energię elektromagnetyczną, która następnie dociera do tkanek, wytwarza w nich ciepło i wprowadza je w drgania. Następstwem tego procesu jest podgrzanie białkowych włókien kolagenowych, przez co dochodzi do uporządkowania się ich struktur i tworzenia nowych włókien.

Profesjonalny sprzęt kosmetyczny wykorzystujący fale radiowe

Zabiegi wyszczuplające i ujędrniające na ciało to obowiązkowy punkt w ofercie nowoczesnego salonu kosmetycznego - aby były skuteczne muszą być wykonywane przez wykwalifikowany personel posługujący się profesjonalnym sprzętem. W ofercie naszego sklepu abacosun.pl znajdziesz fotele kosmetyczne oraz szeroki wybór urządzeń umożliwiających wykonywanie zabiegów falami radiowymi, pochodzących od znanych, światowych producentów - każde z nich zapewnia spektakularne efekty oraz bezpieczeństwo dla użytkowników. Asortyment obejmuje m.in.: innowacyjne aparaty PROSLIM® RF wykorzystujące technologię fal radiowych do zabiegów monopolarnych na twarz i ciało, zaawansowane urządzenia Este Dual umożliwiające wykonywanie frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej oraz wysokospecjalistyczne aparaty SHAPETONIC RFSYSTEM, które równolegle emitują fale radiowe oraz biostymulujące prądy o różnych częstotliwościach. Na szczególną uwagę zasługuje także aparat BioElectroPeeling, który stosowany jest do odmładzania i eksfoliacji falami radiowymi. Ogromną popularnością cieszą się też urządzenia do wyszczuplania, modelowania sylwetki i redukcji cellulitu, takie jak LipoShape, które skutecznie rozbijają tkankę tłuszczową, rozmasowują złogi cellulitu oraz wygładzają skórę.

Odmładzanie falami radiowymi - innowacyjne metody ,,walki z upływającym czasem”

Zabiegi na twarz wykonywane z wykorzystaniem fal radiowych to hit ostatnich kilku lat, więc może warto wzbogacić ofertę swojego salonu kosmetycznego o wiele skutecznych metod walki z upływającym czasem. W naszym bogatym asortymencie znajdziesz wiele urządzeń, dzięki którym zaskoczysz konkurencję i zdobędziesz nowe grono zadowolonych klientek - oferta obejmuje nie tylko sprzęt stacjonarny, ale również urządzenia mobilne przydatne podczas pracy w różnych lokalizacjach. Na abacosun.pl znajdziesz m.in.: nieinwazyjne i całkowicie bezpieczne nożyczki liftingujące umożliwiające spłycenie zmarszczek i natychmiastowe napięcie skóry, innowacyjne aparaty BIO ELECTRO PEELING przeznaczone do eksfoliacji falami radiowymi, specjalistyczne Żelazka® przeciwzmarszczkowe, wykorzystujące lifting termiczny, lipodremologię i stymulację TENS oraz mobilne aparaty do zabiegów odmładzających bipolarnymi falami radiowymi oraz chromoterapii LED. Zabiegi wykonywane każdym z tych urządzeń stymulują wytwarzanie kolagenu i elastyny, który ma wpływ na poprawę stanu skóry i jej ujędrnienie.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Możesz też użyć swojego konta społecznościowego.


Zaloguj przez Facebook
btn_google_dark_normal_ios Created with Sketch. Zaloguj przez Google

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas

Możesz też użyć swojego konta społecznościowego.

Zaloguj przez Facebook
btn_google_dark_normal_ios Created with Sketch. Zaloguj przez Google