Abacosun logo
0
>
>
>
Cena
Marka kosmetyków

Fale radiowe w gabinetach kosmetycznych - urządzenia

sortuj
Domyślnie
 • Domyślnie
 • Cena rosnąco
 • Cena malejąco
Każdy gabinet kosmetyczny, który chce rozwijać swoje usługi, szuka dobrego i odpowiedniego urządzenia, które zapewni mu możliwość wykonywania bezpiecznych i przede wszystkim dających spektakularne efekty zabiegów. Dlatego, dużą popularnością wśród właścicieli klinik urody, cieszy się urządzenie wykorzystujące fale radiowe. Metoda wykorzystująca fale radiowe ma bardzo wiele zastosowań, w tym m.in.: spłyca zmarszczki, ujędrnia skórę, modeluje sylwetkę, a nawet może być świetna metodą do zamykania naczynek krwionośnych. Warto więc poznać zakres możliwości terapii falami radiowymi, aby rozwijać swój gabinet o usługi, które są chętnie wybierane przez klientów.
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
MultiShape to zaawansowane urządzenie do zabiegów modelujących sylwetkę i redukujących tkankę tłuszczową. Aparat wykorzystuje trzy technologie: falę elektromagnetyczną Hi-EMT, falę radiową i prądy EMS. Dla uzyskania najlepszych efektów 3 energie emitowane są jednocześnie.
Abacosun
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Żelazko® Octa Polar jest nieinwazyjnym systemem, który wykorzystuje słynną metodę VacuElectroColor oraz energię fal radiowych wraz z ciśnieniem ujemnym do modelowania, odmładzania i ujędrniania ciała.
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Radiofrekwencja mikroigłowa jest popularną i skuteczną procedurą kosmetyczną stosowaną w zabiegach na twarz i ciało. W SatinDuo połączono trzy metody: mikronakłucia, falę radiową i podciśnienie. Szeroki wybór kartridży i możliwość regulacji parametrów pozwala na optymalizację efektów. SatinDuo jest przeznaczony do zabiegów radiofrekwencji mikroigłowej i bezigłowej.
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Dwufunkcyjne urządzenie do odmładzania i innowacyjnej eksfoliacji falami radiowymi. Metoda zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i skuteczność potwierdzone badaniami.
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Platforma zabiegowa, która łączy sprawdzone metody modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i odmładzania twarzy.
Abacosun
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Proslim RF to jeden z najskuteczniejszych aparatów do zabiegów falami radiowymi monopolarnymi. Zaawansowana technologia aparatu pozwala wykonać skuteczne zabiegi na twarz i ciało.

FALE RADIOWE ZASTOSOWANIE W KOSMETYCE

Fale radiowe mają szerokie zastosowanie w kosmetyce. Do tego typu zabiegów wykorzystuje się promieniowanie elektromagnetyczne o różnej częstotliwości. Pod jego wpływem zostaje wytworzone endogenne ciepło, które pobudza organizm do regeneracji włókien kolagenowych. Dzięki temu skóra staje się jędrna, elastyczna i wyraźnie wygładzona.

Zabieg falami radiowymi należy wykonywać sprawdzonym i dobrym jakościowo urządzeniem, by mieć gwarancję bezpieczeństwa zarówno pacjenta, jak i personelu. Podczas zabiegu, specjalista przez cały czas w pełni kontroluje dawkę energii, a intensywność jest dobierana indywidualnie pod pacjenta. Mimo wysokiej częstotliwości fal jest to w pełni bezpieczna i nieinwazyjna metoda. Obecnie w salonach urody można znaleźć szeroką gamę tego typu kuracji. Głównie wykorzystywane są do:

 • poprawienia napięcia skóry,
 • wyrównania owalu twarzy, 
 • redukcji kurzych łapek,
 • zniwelowania blizn,
 • zamykania rozszerzonych naczynek krwionośnych,
 • ujędrnienia skóry,
 • redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Jak więc widać, spektrum zastosowania tej terapii jest naprawdę duże. Z tej przyczyny posiadanie urządzenia do fal radiowych w gabinecie może pomóc w poszerzeniu oferty i przyciągnięciu nowych klientów, którzy poszukują skutecznych i innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie kosmetologii.

KIEDY WARTO SIĘ ZDECYDOWAĆ NA ZABIEG FALAMI RADIOWYMI DO CIAŁA?

Dzięki szerokiej gamie zabiegów, jaką daje terapia falami radiowymi, z roku na rok cieszą się one coraz większą popularnością w gabinetach kosmetycznych. Świetnie sprawdzą się dla osób pragnących osiągnąć efekt odmłodzenia w postaci: spłycenia zmarszczek, redukcji kurzych łapek, poprawienia owalu twarzy czy napięcia skóry.

Urządzenie wykorzystujące technologię fal radiowych w dziedzinie kosmetologii działa na zasadzie dostarczania energii fal elektromagnetycznych do głębokich warstw skóry i tkanek podskórnych.

Proces ten ma na celu wytworzenia ciepła w tkankach, co prowadzi do poprawy jakości skóry, redukcji cellulitu, zwiększenia jędrności i innych korzystnych efektów. Wspomaga stymulację produkcji kolagenu i elastyny, redukuje  komórki tłuszczowe i działa regenerująco.

Ten zabieg polecany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Warto zdecydować się na jego wykonanie, jeśli pacjent nie posiada żadnych przeciwskazań, a jego celem jest ogólna poprawa wyglądu skóry, odmłodzenie lub zniwelowanie widocznych blizn, czy rozszerzonych naczynek krwionośnych.

ZABIEG Z ZASTOSOWANIEM FAL RADIOWYCH KROK PO KROKU

Zabieg z wykorzystaniem urządzenia do fal radiowych rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia wybranej powierzchni skóry. Dopiero wtedy wykonuje się właściwy zabieg, czyli specjalny masaż przy pomocy głowicy wytwarzającej fale radiowe. Na sam koniec ten sam obszar skóry zostaje dogłębnie nawilżony przy pomocy odpowiednich kosmetyków. Długość wykonywania zabiegów z wykorzystaniem fal radiowych wynosi od 20 do 30 minut w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Czasami po kuracji może wystąpić lekkie zaczerwienienie skóry. Efekt widoczny jest już po pierwszej wizycie w gabinecie.

JAKIE SĄ ZALECENIA I PRZECIWWSKAZANIA PRZY ZABIEGU Z FALAMI RADIOWYMI?

Mimo że zabiegi wykorzystujące fale radiowe są całkowicie nieinwazyjne, to podobnie jak w przypadku innych kuracji, istnieją pewne przeciwwskazania. Należą do nich ciąża oraz karmienie piersią. Tego typu terapii nie zaleca się także w przypadku infekcji bakteryjnych, wirusowych lub grzybiczych, opryszczki w stanie aktywnym, podrażnień spowodowanych słońcem, nowotworów, epilepsji, nadciśnienia czy zaburzenia czucia. Zabiegów fal radiowych niepowinno się również wykonywać u osób posiadających metalowe implanty, złote nici lub aparaty słuchowe. Co więcej, należy wspomnieć o wszystkich przyjmowanych lekach, a szczególnie tych rozrzedzających krew i antybiotykach. Duże znaczenie ma też uwzględnienie cery naczynkowej, miesiączki, wkładów silikonowych i spirali. Wykonując zabieg falami radiowymi, należy pamiętać, aby po jego zakończeniu unikać sauny, zbyt gorącej lub zimnej wody, a przy tym zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry.

ZASTOSOWANIE URZĄDZEŃ DO FAL RADIOWYCH

Jak już wspomniano wcześniej, urządzenia do fal radiowych mają szerokie spektrum zastosowań w dziedzinie medycyny, kosmetologii, a także w innych obszarach. Taki sprzęt jest doskonałą inwestycją dla gabinetu urody, ponieważ pozwala na wykonanie naprawdę wielu zabiegów, pozwalających wyróżnić gabinet na tle konkurencji. Oto kilka głównych zastosowań tych urządzeń w dziedzinie kosmetologii i dermatologii:

 • poprawa jędrności skóry,
 • redukcja zmarszczek i liniimimicznych,
 • redukcja cellulitu,
 • leczenie blizn i trądziku,
 • modelowanie ciała.

Oczywiście, warto przed zakupem takiego urządzenia, sprawdzić wszystkie jego parametry, ponieważ na rynku dostępnych jest wiele rodzajów sprzętu wykorzystującego tę technologię.

CECHY I MOŻLIWOŚCI DOBREGO URZĄDZENIA DO FAL RADIOWYCH

Wybór odpowiedniego sprzętu do salonu, to nie lada wyzwanie. Z jednej strony zakup urządzenia do fal radiowych łączy się z pewnym wydatkiem, z drugiej jednak strony - otwiera bardzo dużo możliwości, jeśli chodzi o rozszerzenie usług gabinetu urody.

Wybierając takie urządzenie z pewnością warto w pierwszej kolejności postawić na znanych i dobrych producentów. Gwarantuje to bezpieczeństwo pacjentów, niezawodność sprzętu, a w razie awarii – bezproblemowy serwis.

Przy wyborze takiego urządzenia zachęcamy zawsze do kontaktu z naszym sklepem. Nasi wykwalifikowaniu pracownicy z przyjemnością opowiedzą o możliwościach różnych aparatów, dobiorą także odpowiednie parametry do oczekiwań i budżetu klienta.

NIEZAWODNE URZĄDZENIA KOSMETYCZNE W ABACOSUN

Jeśli zdecydują się państwo na zakup urządzenia do fal radiowych, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą sklepu Abacosun. Aby zabiegi wykonane w tej technologii były skuteczne, powinno się je przeprowadzać z użyciem urządzeń najwyższej jakości. W takim przypadku warto zaopatrzyć się w sprzęt dostępny w ofercie hurtowni kosmetycznej Abacosun. Znajdują się tu starannie wyselekcjonowane aparaty, cenionych na całym świecie producentów. Wśród nich znajdują się innowacyjne modele PROSLIM® RF, Este Dual do frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej, Lamrpobe do zamykania naczynek krwionośnych czy BioElectroPeeling do odmładzania i eksfoliacji.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas