Abacosun logo
0
>
>
>
Cena
Marka kosmetyków

Mezoterapia

sortuj
Domyślnie
  • Domyślnie
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
W Abacosun od ponad 20 lat specjalizujemy się w wyposażaniu gabinetów kosmetycznych, medycyny estetycznej czy odnowy biologicznej w całej Polsce. W naszej ofercie znajdziesz między innymi nowoczesne i jedne z najlepszych na rynku urządzenia do mezoterapii twarzy, które sprawdzą się doskonale w miejscach wykonujących zabiegi odmładzające, antycellulitowe i odchudzające. Zaawansowane technologie, innowacyjne rozwiązania i wysokospecjalistyczny sprzęt gwarantują, że dostępne aparaty kosmetyczne spełnią oczekiwania nie tylko Twoje, ale także Twoich pacjentów.
Abacosun
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Zaawansowany, automatyczny aparat do mezoterapii mikroigłowej i terapii światłem LED. Higieniczny, w atrakcyjnej cenie i dający jeszcze lepsze rezultaty. W trakcie zabiegu automatycznie możesz zmienić parametry nakłuć, co ułatwia pracę. W aparacie zastosowane niebieskie światło, które działa antybakteryjnie.
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
IQ LIFT® - LIFTING I PRASOWANIE ZMARSZCZEK IQ LIFT® - MULTIFUNKCYJNE ŻELAZKO® PRZECIWZMARSZCZKOWE   SKUTECZNA REWITALIZACJA I REWOLUCYJNY LIFTING BEZ SKALPELA
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Proslim Vacu®  -  MULTIFUNKCYJNE  ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE® Rewolucyjne, skomputeryzowane  urządzenie  do zabiegów wyszczuplających, modelujących sylwetkę i antycellulitowych.   Zastosowanie wielu energii intensyfikuje efekty. Zabiegi oddziałują  wielokierunkowo  na mięśnie, skórę i układ limfatyczny gwarantując skuteczność.  Zabiegi Proslim Vacu® zapewniają: redukcję cellulitu wyszczuplanie modelowanie sylwetki ujędrnianie ciała Push UP – zwiększenie sprężystości biustu i pośladków drenaż limfatyczny  wyszczuplanie i odmłodzenie twarzy redukcję zwiotczeń
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Stworzony w technologii JVR™ - Jet Volumetric Remodeling Technology Połączenie energii kinetycznej i substancji naprawczej. EnerJet™ to przełomowa, opatentowana metoda do redukcji zmarszczek, bezoperacyjnego liftingu, remodelowania blizn i skóry. Zabiegi gwarantują bezpieczeństwo, są przeznaczone dla wszystkich typów skóry i mogą być wykonywane przez cały rok. Badania kliniczne potwierdzają natychmiastowe i długotrwałe efekty.

Oferowane urządzenia do mezoterapii twarzy obejmują aparaty do mezoterapii mikroigłowej, w tym także pistolety, oraz aparaty kosmetyczne wykorzystujące metodę frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej. Każdy z dostępnych produktów jest bezpieczny w stosowaniu, wyróżnia się wysoką jakością i został objęty specjalistycznym serwisem. W Abacosun zapewniamy również kompleksową obsługę i profesjonalne doradztwo wykwalifikowanego personelu. Zapraszamy do poznania szczegółów przygotowanej oferty!

Na czym polega mezoterapia twarzy i dlaczego warto wykonywać ją w gabinecie?

Mezoterapia twarzy to zabieg niechirurgiczny, w trakcie którego wprowadza się bezpośrednio do tkanek skórnych odpowiednio dobrane substancje o działaniu leczniczym, regenerującym i odżywczym. Korzyści płynące z procedury są chętnie wykorzystywane w profilaktyce, dermatologii i medycynie estetycznej. Aby jednak zapewnić pacjentkom najwyższe bezpieczeństwo i precyzję, konieczne jest wykorzystanie profesjonalnych urządzeń do mezoterapii twarzy – takich, które znajdziesz w ofercie Abacosun. Mezoterapia twarzy dzieli się także na igłową i bezigłową. Ta pierwsza polega na wprowadzeniu do tkanek skórnych substancji aktywnych – w trakcie zabiegów wykonuje się małe nakłucia przy użyciu aparatu kosmetycznego lub strzykawki z bardzo cienką igłą. Z kolei bezigłowa mezoterapia twarzy pozwala na aplikowanie preparatów leczniczych i regenerujących w sposób nieinwazyjny. W tym celu stosuje się metodę elektroporacji. Urządzenie wytwarza prąd elektryczny o wysokiej częstotliwości, pod wpływem którego kanały hydrofilowe błon komórkowych stopniowo się otwierają.

Profesjonalne urządzenia do mezoterapii igłowej, mikroigłowej i bezigłowej twarzy

W przygotowanej ofercie Abacosun znajdziesz profesjonalne i nowoczesne urządzenia do mezoterapii igłowej twarzy, które są łatwe w użyciu i powstały zgodnie z najwyższymi standardami. Dostępne propozycje to Dr Dermic i AMTS-H, czyli automatyczne i kompaktowe aparaty kosmetyczne o automatycznym działaniu, które zostały wyposażone w regulację częstotliwości i głębokości nakłuć. Dzięki temu wykonywany zabieg odbywa się z największą precyzją – preparaty są dokładnie wprowadzane w głąb skóry, stymulując jej procesy regeneracyjne. Wysoka jakość i zastosowanie nowoczesnych technologii sprawiają, że urządzenia do mezoterapii twarzy pozwalają na przeprowadzenie bezpiecznego i dającego widoczny efekt zabiegu.

W Abacosun oferujemy także urządzenia do mezoterapii bezigłowej twarzy, czyli zabiegu, w trakcie którego zamiast naruszania naskórka wykorzystuje się działanie elektroporacji i fal radiowych. Multifunkcyjne kombajny kosmetyczne są dedykowane twarzy i ciału oraz przydają się szczególnie w przypadku pacjentów, które boją się igieł. Do głównych zalet dostępnego w naszej ofercie urządzenia do mezoterapii można zaliczyć nieinwazyjność, możliwość przenikania do głębokich warstw skóry oraz bezproblemowe wchłanianie preparatu, w którym pomaga na przykład moc fali elektromagnetycznej.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas