Abacosun logo
0
>
>
>
Cena
Marka kosmetyków

Sprzęt do mezoterapii mikroigłowej

sortuj
Domyślnie
  • Domyślnie
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco

W Abacosun od ponad 20 lat specjalizujemy się w wyposażaniu gabinetów kosmetycznych, medycyny estetycznej czy odnowy biologicznej w całej Polsce. W naszej ofercie znajdziesz między innymi nowoczesne i jedne z najlepszych urządzeń na rynku do mezoterapii twarzy, które sprawdzą się doskonale w miejscach wykonujących zabiegi odmładzające, antycellulitowe i odchudzające. Oprócz nich sprzedajemy również ampułki do mezoterapii bezigłowej oraz inne kosmetyki, które dodatkowo poprawią uzyskane efekty. Zaawansowane technologie, innowacyjne rozwiązania i wysokospecjalistyczny sprzęt gwarantują, że dostępne aparaty kosmetyczne spełnią oczekiwania nie tylko Twoje, ale także Twoich pacjentów. 

Oferowane urządzenia do mezoterapii twarzy obejmują aparaty do mezoterapii mikroigłowej, w tym także pistolety oraz aparaty kosmetyczne wykorzystujące metodę frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej. Każdy z dostępnych produktów jest bezpieczny w stosowaniu, wyróżnia się wysoką jakością i został objęty specjalistycznym serwisem. Dbamy również o to, aby nasza oferta była pełna, dlatego też oferujemy specjalistyczne kosmetyki, a w tym ampułki do mezoterapii bezigłowej oraz stosowane po zabiegu kremy po mezoterapii mikroigłowej. W Abacosun zapewniamy ponadto kompleksową obsługę i profesjonalne doradztwo wykwalifikowanego personelu.  Zapraszamy do poznania szczegółów przygotowanej oferty!

i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Automatyczny aparat do mezoterapii mikroigłowej i terapii światłem LED. Wytwarza do 54.000 mikrokanałów na minutę zapewniając intensywną regenerację. Mikronakłucia stymulują procesy odnowy zachodzące w skórze, dzięki czemu znajdują zastosowanie w różnorodnych zabiegach na twarz i ciało. Jest to naturalna terapia, która zwiększa wytwarzanie kolagenu i elastyny, optymalizuje metabolizm skóry i niweluje jej niedoskonałości.
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
WYSOKIEJ JAKOŚCI IGŁY Kartridż posiadający kontakt ze skórą jest sterylny i przeznaczony do jednorazowego użytku, co eliminuje ryzyko zakażenia. Jest on łatwy w stosowaniu i posiada 11 igieł wysokiej klasy, które są stabilnie osadzone, dzięki czemu idealnie gładko penetrują skórę.

NA CZYM POLEGA MEZOTERAPIA TWARZY I DLACZEGO WARTO WYKONYWAĆ JĄ W GABINECIE?

Mezoterapia igłowa twarzy to zabieg niechirurgiczny, w trakcie którego wprowadza się bezpośrednio do tkanek skórnych odpowiednio dobrane substancje o działaniu leczniczym, regenerującym i odżywczym. Korzyści płynące z procedury są chętnie wykorzystywane w profilaktyce, dermatologii i medycynie estetycznej. Aby jednak zapewnić pacjentkom najwyższe bezpieczeństwo i precyzję, konieczne jest wykorzystanie profesjonalnych urządzeń do mezoterapii twarzy – takich, które znajdziesz w ofercie Abacosun. Mezoterapia na twarz dzieli się także na igłową i bezigłową. Ta pierwsza polega na wprowadzeniu do tkanek skórnych substancji aktywnych – w trakcie zabiegów wykonuje się małe nakłucia przy użyciu aparatu kosmetycznego lub strzykawki z bardzo cienką igłą. Z kolei bezigłowa mezoterapia twarzy pozwala na aplikowanie preparatów leczniczych i regenerujących w sposób nieinwazyjny - mowa tu o ampułkach do mezoterapii bezigłowej. W tym celu stosuje się metodę elektroporacji. Urządzenie wytwarza prąd elektryczny o wysokiej częstotliwości, pod wpływem którego kanały hydrofilowe błon komórkowych stopniowo się otwierają. Po takim zabiegu, dla zwiększenia efektywności, warto jest dodatkowo stosować odpowiednie kosmetyki do mezoterapii bezigłowej.

PROFESJONALNE URZĄDZENIA DO MEZOTERAPII IGŁOWEJ, MIKROIGŁOWEJ I BEZIGŁOWEJ TWARZY

W przygotowanej ofercie Abacosun znajdziesz zarówno kosmetyki i ampułki do mezoterapii bezigłowej, kremy po mezoterapii mikroigłowej, a także profesjonalne i nowoczesne urządzenia do mezoterapii igłowej twarzy, które są łatwe w użyciu oraz powstały zgodnie z najwyższymi standardami. Dostępna propozycja to AMTS 2, czyli kompaktowy aparat kosmetyczny o automatycznym działaniu, który został wyposażony w regulację częstotliwości i głębokości nakłuć. Dzięki temu wykonywany zabieg odbywa się z największą precyzją – preparaty są dokładnie wprowadzane w głąb skóry, stymulując jej procesy regeneracyjne. Wysoka jakość i zastosowanie nowoczesnych technologii sprawiają, że urządzenia do mezoterapii twarzy pozwalają na przeprowadzenie bezpiecznego i dającego widoczny efekt zabiegu. Kosmetyki zaś, takie jak ampułki antycellulitowe oraz kremy po mezoterapii mikroigłowej, jeszcze bardziej uwydatniają końcowy efekt.

W Abacosun oferujemy ponadto ampułki oraz urządzenia do mezoterapii bezigłowej twarzy. Dzięki nim podczas zabiegu, zamiast naruszać powierzchnię naskórka, wykorzystuje się działanie elektroporacji i fal radiowych. Multifunkcyjne kombajny kosmetyczne są dedykowane twarzy i ciału oraz przydają się szczególnie w przypadku pacjentów, którzy boją się igieł. Do głównych zalet dostępnego w naszej ofercie urządzenia do mezoterapii można zaliczyć: nieinwazyjność, możliwość przenikania do głębokich warstw skóry oraz bezproblemowe wchłanianie preparatu, w którym pomaga na przykład moc fali elektromagnetycznej. Można mieć pewność, że tego typu sprzęt kosmetyczny z pewnością zwróci uwagę wielu klientów. Oprócz niego w naszym asortymencie można również znaleźć innego typu, profesjonalne urządzenia kosmetyczne do twarzy. Wśród wielu aparatów dużą popularnością cieszą się te, które wykorzystują fale radiowe oraz pozwalają przeprowadzić peeling wodorowy.  

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas