Abacosun logo
0
>
>
>
Cena
Marka kosmetyków

Urządzenia do litingu Hifu

sortuj
Domyślnie
  • Domyślnie
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco

Zabiegi HIFU na twarz cieszą się coraz większą popularnością wśród kobiet w każdym wieku. Jeśli więc posiadasz nowoczesny gabinet medycyny estetycznej oraz niezbędne kompetencje, rozszerzenie zakresu usług o lifting ultradźwiękowy pozwoli Ci pozyskać nowe klientki oraz wyróżnić się na tle konkurencji. Aby jednak przeprowadzane przez Ciebie lub Twoich pracowników zabiegi HIFU były w pełni skuteczne oraz bezpieczne, niezbędny jest specjalistyczny sprzęt. Dzięki urządzeniom pochodzącym od renomowanych producentów zagwarantujesz pacjentkom satysfakcjonujące rezultaty i wysoki komfort.

i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Urządzenie wykorzystujące technologię HIFU do bezinwazyjnego liftingu i miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej. Zastosowanie 5 rodzajów przetworników pozwala na działanie energii na powierzchowne, głębsze warstwy skóry oraz tkankę podskórną i tłuszczową.
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
HIFU PPRO LIFT 3D to rewolucyjne rozwiązanie w terapii anti-aging. Przeznaczone do bezoperacyjnego liftingu, ujędrniania i miejscowego wyszczuplania. Urządzenie wykorzystuje technologię zogniskowanej fali ultradźwiękowej, która jest precyzyjnie podawana na określoną głębokość w skórze zapewniając pożądany efekt.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę w procesie pozyskiwania zaufania klientek odgrywa jakość użytkowanego sprzętu. Dlatego też do naszego asortymentu włączyliśmy urządzenia HIFU Prolift, które spełniają najwyższe standardy i niezbędne normy. Proponowane aparaty kosmetyczne pozwalają na wykonywanie bezinwazyjnego liftingu ultradźwiękowego twarzy oraz ujędrniania i miejscowego wyszczuplania. Decydując się na zakup sprzętu HIFU w naszym sklepie internetowym, zyskujesz również fachowe wsparcie posprzedażowe, w tym transport, szkolenie, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także możliwość swobodnego korzystania z porad technicznych.

LIFTING ULTRADŹWIĘKOWY - ZASTOSOWANIE I EFEKTY ZABIEGU

Urządzenia HIFU Prolift z naszej oferty wykorzystują technologię zogniskowanej fali ultradźwiękowej, która może być podawana na kilka głębokości w skórze. Wskazana technologia pozwala spowalniać procesy starzenia się skóry i w rezultacie - odzyskiwać pewność siebie oraz satysfakcję z własnego wyglądu. Zabiegi HIFU na twarz są polecane wszystkim osobom, które chcą w nieinwazyjny, bezbolesny i bezpieczny sposób zredukować zmarszczki mimiczne, skorygować owal twarzy czy też przywrócić cerze młody, zdrowy wygląd.

Profesjonalny sprzęt z technologią HIFU może być wykorzystywany również do ujędrniania ciała i redukowania tkanki tłuszczowej. Po 2-3 miesiącach od wykonania zabiegu w znaczący sposób zwiększa się napięcie skóry ramion, brzucha, ud, pośladków, kolan. Skóra staje się też wyraźnie bardziej elastyczna i odżywiona. Dodatkowo, zabiegi liftingu ultradźwiękowego, przy zastosowaniu urządzenia HIFU, umożliwiają wymodelowanie sylwetki oraz zlikwidowanie rozstępów, blizn i przebarwień. Co ważne, podczas wykonywania HIFU nie zostaje naruszony naskórek, zatem tuż po przeprowadzeniu zabiegu pacjentki mogą wrócić do codziennych aktywności.

WYSOKOSPECJALISTYCZNE URZĄDZENIA HIFU

Wśród urządzeń HIFU dostępnych w naszej ofercie znajdziesz wysokospecjalistyczne aparaty, które możesz stosować podczas wykonywania kilku różnorodnych zabiegów. Np. urządzenie HIFU PROLIFT 3D umożliwia przeprowadzanie bezinwazyjnego liftingu twarzy oraz modelowania sylwetki. Dodatkowo pozwala na spłycenie i redukcję zmarszczek. Kolejnymi efektami działania wskazanego aparatu są: uniesienie brwi, poprawa kolorytu skóry, likwidacja podwójnego podbródka, lifting szyi i dekoltu, ujędrnienie ramion, pośladków i ud oraz poprawa elastyczności w przypadku wiotkiego brzucha. Kolejnym wartym uwagi, wielozadaniowym urządzeniem jest Abacosun HIFU PROLIFT. Wyróżniony sprzęt kosmetyczny pozwala na przeprowadzenie w pełni bezpiecznego i skutecznego liftingu twarzy oraz miejscowego wyszczuplania. W przypadku większości zabiegów efekt widoczny jest już po pierwszym zastosowaniu, jednak na właściwe rezultaty, z uwagi na czas potrzebny na regenerację kolagenu, należy poczekać 2-3 miesiące. Tego typu urządzenia kosmetyczne do twarzy, dzięki swojej skuteczności, cieszą się coraz większą popularnością zarówno wśród Pań, jak i Panów. W asortymencie Abacosun nie zabrakło również sprzętu, który wykorzystuje fale radiowe oraz przeprowadza peeling wodorowy
 

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas