Abacosun logo
0
>
>
>
Cena
Marka kosmetyków

Urządzenia do litingu Hifu

sortuj
Domyślnie
  • Domyślnie
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco

Zabiegi HIFU na twarz cieszą się coraz większą popularnością wśród kobiet w każdym wieku. Jeśli więc posiadasz nowoczesny gabinet medycyny estetycznej oraz niezbędne kompetencje, rozszerzenie zakresu usług o lifting ultradźwiękowy pozwoli Ci pozyskać nowe klientki oraz wyróżnić się na tle konkurencji. Aby jednak przeprowadzane przez Ciebie lub Twoich pracowników zabiegi HIFU były w pełni skuteczne oraz bezpieczne, niezbędny jest specjalistyczny sprzęt. Dzięki urządzeniom pochodzącym od renomowanych producentów zagwarantujesz pacjentkom satysfakcjonujące rezultaty i wysoki komfort.

33700,00 zł
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Urządzenie wykorzystujące technologię HIFU do bezinwazyjnego liftingu i miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej. Zastosowanie 5 rodzajów przetworników pozwala na działanie energii na powierzchowne, głębsze warstwy skóry oraz tkankę podskórną i tłuszczową.
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
HIFU PPRO LIFT 3D to rewolucyjne rozwiązanie w terapii anti-aging. Przeznaczone do bezoperacyjnego liftingu, ujędrniania i miejscowego wyszczuplania. Urządzenie wykorzystuje technologię zogniskowanej fali ultradźwiękowej, która jest precyzyjnie podawana na określoną głębokość w skórze zapewniając pożądany efekt.

Wiele Pań chciałoby skupić się na poprawie owalu twarzy, czy liftingu skóry. Dlatego zabiegi HIFU na twarz cieszą się coraz większą popularnością wśród kobiet w każdym wieku. Jeśli więc posiadasz nowoczesny gabinet medycyny estetycznej oraz niezbędne kompetencje, rozszerzenie zakresu usług o lifting ultradźwiękowy pozwoli Ci na pozyskanie nowych klientek oraz wyróżnienie się na tle konkurencji. Aby jednak przeprowadzane przez Ciebie lub Twoich pracowników zabiegi HIFU były w pełni skuteczne oraz bezpieczne, niezbędny jest specjalistyczny sprzęt. Dzięki urządzeniom pochodzącym od renomowanych producentów zagwarantujesz pacjentkom satysfakcjonujące rezultaty i wysoki komfort.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę w procesie pozyskiwania zaufania klientek odgrywa jakość użytkowanego sprzętu. Dlatego też do naszego asortymentu włączyliśmy urządzenia HIFU Prolift, które spełniają najwyższe standardy i niezbędne normy. Proponowane aparaty kosmetyczne pozwalają na wykonywanie bezinwazyjnego liftingu ultradźwiękowego twarzy oraz ujędrniania i miejscowego wyszczuplania. Urządzenia HIFU to medycyna estetyczna "bez skalpela". Decydując się na zakup sprzętu HIFU w naszym sklepie internetowym, zyskujesz również fachowe wsparcie posprzedażowe, w tym: transport, szkolenie, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także możliwość swobodnego korzystania z porad technicznych.

Jak działa urządzenie do liftingu twarzy?

Zabieg liftingu twarzy do tej pory kojarzył się z nacinaniem i naciąganiem warstw skóry. Wiele klientek salonów medycyny estetycznej mogło to odstraszyć. Do wykonywania zabiegów HIFU nie trzeba skalpela, ponieważ redukcja tkanki tłuszczowej odbywa się całkowicie bezinwazyjnie.

Dzięki urządzeniu HIFU możesz podjąć się przeprowadzania nieinwazyjnego liftingu twarzy i ciała w swoim salonie. Jest to idealna metoda, by zlikwidować podwójny podbródek czy usunąć zmarszczki. Lifting metodą HIFU pozwala na m.in. usunięcie zmarszczek wokół oczu czy ust, podniesienie policzków, czy poprawę elastyczności skóry.

Technologia HIFU to wysoko skoncentrowana wiązka energii ultradźwiękowej, która zostaje wprowadzona na odpowiednią głębokość warstw skóry i wprawia komórki w drgania. Skutkuje to obkurczeniem się tkanek i prowadzi do skutecznego odbudowania kolagenu.

Z czego zatem składa się aparatura? Urządzenie HIFU posiada monitor, głowicę oraz kartridż HIFU. Głowica urządzenia HIFU pozwala na wysyłanie ultradźwięków w głąb skóry twarzy lub wybranej części ciała, prowadząc nie tylko do stymulacji, ale i regeneracji tkanek oraz skracaniu włókien kolagenu.

Obsługa urządzenia HIFU Prolift, dostępnego w naszej ofercie, jest bardzo prosta i składa się z ustawienia dwóch parametrów: długości linii mocy. Urządzenie zabiegowe HIFU pozwala na wykonanie zabiegu także w trudno dostępnych miejscach, dzięki czemu w trakcie zabiegu mamy dostęp do wszystkich powierzchni ciała.

LIFTING ULTRADŹWIĘKOWY - ZASTOSOWANIE I EFEKTY ZABIEGU

Urządzenia HIFU Prolift z naszej oferty wykorzystują technologię zogniskowanej fali ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwości, która może być podawana na kilka głębokości w skórze. Wskazana technologia pozwala spowalniać procesy starzenia się skóry i w rezultacie - odzyskiwać pewność siebie oraz satysfakcję z własnego wyglądu. Zabiegi HIFU na twarz są polecane wszystkim osobom, które chcą w nieinwazyjny i bezpieczny sposób zredukować zmarszczki mimiczne, skorygować owal twarzy czy też przywrócić cerze młody, zdrowy wygląd.

Profesjonalny sprzęt z technologią HIFU może być wykorzystywany również do ujędrniania ciała, sprawdzi się także doskonale w redukcji tłuszczowej. Pierwsze efekty zabiegu widoczne są już po 24-48 godzinach. Natomiast po 2-3 miesiącach od wykonania zabiegu w znaczący sposób zwiększy się napięcie skóry ramion, brzucha, ud, pośladków czy kolan. Skóra stanie się też wyraźnie bardziej elastyczna i odżywiona. Dodatkowo, zabiegi liftingu ultradźwiękowego, przy zastosowaniu urządzenia HIFU, umożliwią wymodelowanie sylwetki oraz zlikwidowanie rozstępów, blizn i przebarwień. Co ważne, podczas wykonywania HIFU nie zostaje naruszony naskórek, zatem tuż po przeprowadzeniu zabiegu klientki mogą wrócić do codziennych aktywności. Tak więc zabiegi HIFU to nie tylko nieinwazyjny lifting, ale także modelowanie całego ciała.

WYSOKOSPECJALISTYCZNE URZĄDZENIA HIFU

Wśród urządzeń HIFU dostępnych w naszej ofercie znajdziesz wysokospecjalistyczne aparaty, które możesz stosować podczas wykonywania kilku różnorodnych zabiegów. Np. urządzenie HIFU PROLIFT 3D umożliwia przeprowadzanie bezinwazyjnego liftingu twarzy oraz modelowania sylwetki. Dodatkowo, pozwala na spłycenie i redukcję zmarszczek. Kolejnymi efektami działania wskazanego aparatu są: uniesienie brwi, poprawa kolorytu skóry, likwidacja podwójnego podbródka, lifting szyi i dekoltu, ujędrnienie ramion, pośladków i ud oraz poprawa elastyczności w przypadku wiotkiego brzucha. Kolejnym wartym uwagi, wielozadaniowym urządzeniem jest Abacosun HIFU PROLIFT. Wyróżniony sprzęt kosmetyczny pozwala na przeprowadzenie w pełni bezpiecznego i skutecznego liftingu twarzy oraz miejscowego wyszczuplania. W przypadku większości zabiegów urządzenie HIFU daje efekt widoczny już po pierwszym zastosowaniu, jednak na właściwe rezultaty, z uwagi na czas potrzebny na regenerację kolagenu, należy poczekać 2-3 miesiące. Tego typu urządzenia kosmetyczne do twarzy, dzięki swojej skuteczności, cieszą się coraz większą popularnością zarówno wśród Pań, jak i Panów. W asortymencie Abacosun nie zabrakło również sprzętu, który wykorzystuje fale radiowe oraz przeprowadza peeling wodorowy

Cena urządzenia HIFU

Podsumowując, urządzenie wykorzystuje wiązkę fal ultradźwiękowych, która jest precyzyjnie podawana na określoną głębokość w skórze, zapewniając pożądany efekt. Może być wykorzystywane zarówno do zabiegu liftingu twarzy, jak i całego ciała. Odmłodzenie skóry twarzy może być teraz dużo prostsze!

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, aby poznać cenę urządzenia HIFU Prolift dostępnego w naszej ofercie. Z chęcią pomożemy w wyborze modelu urządzenia HIFU, lub opowiemy więcej, jeśli jest to twoje pierwsze urządzenie HIFU. Skuteczność zabiegów HIFU jest niezwykle wysoka, dlatego warto zaopatrzyć swój gabinet w renomowany i sprawdzony sprzęt kosmetyczny.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas