Abacosun logo
0
>
>
>
Cena
Marka kosmetyków

Fale radiowe

sortuj
Domyślnie
  • Domyślnie
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco

Urządzenia wykorzystujące fale radiowe są coraz częściej stosowane w kosmetyce i medycynie estetycznej. Używane są one nie tylko na twarz, ale również na poszczególne partie ciała. Zabiegi tego typu, wykonywane przy użyciu profesjonalnego sprzętu, dają gwarancję bezpieczeństwa oraz skuteczności - pierwsze efekty widoczne są gołym okiem już po pierwszej serii terapii. Główną zaletą urządzeń do fal radiowych jest działanie wyszczuplające oraz odmładzające, które jest wynikiem wzmożonego aktywowania kolagenu w skórze. Fale radiowe stymulują jego regenerację i uelastyczniają skórę, jednocześnie wspomagając metabolizm komórkowy i usuwanie toksyn z obszaru zabiegowego. Tego typu sprzęt kosmetyczny oferuje innowacyjną metodę, która bardzo często wykorzystywana jest do spłycania rozstępów, niwelowania blizn i poprawy napięcia skóry. 

31200,00 zł
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Radiofrekwencja mikroigłowa jest popularną i skuteczną procedurą kosmetyczną stosowaną w zabiegach na twarz i ciało. W SatinDuo połączono trzy metody: mikronakłucia, falę radiową i podciśnienie. Szeroki wybór kartridży i możliwość regulacji parametrów pozwala na optymalizację efektów. SatinDuo jest przeznaczony do zabiegów radiofrekwencji mikroigłowej i bezigłowej.
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Dwufunkcyjne urządzenie do odmładzania i innowacyjnej eksfoliacji falami radiowymi. Metoda zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i skuteczność potwierdzone badaniami.
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
NOŻYCZKI® LIFTINGUJĄCE to absolutna rewolucja, która w zupełnie nieinwazyjny i bezpieczny sposób pozwala spłycić zmarszczki, napiąć i ujędrnić skórę. Biolifting stymuluje skórę właściwą, pozwalając na jej lepsze napięcie, wygładzenie i przywrócenie młodszego wyglądu.
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Urządzenie do bezoperacyjnego soft liftingu falami radiowymi i metodą VacuElectro. Synergiczne wykorzystanie fal radiowych, stymulacji Tens i masażu próżniowego wpływa na spłycenie zmarszczek i aktywną regenerację.
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Aparat do bezoperacyjnego soft liftingu falami radiowymi i odmładzania skóry. Wykorzystana w urządzeniu specjalistyczna, wielopunktowa sonda skutecznie emituje energię fal radiowych do głębszych warstw skóry pobudzając komórki do regeneracji.
2810,00 zł
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Aparat do zabiegów odmładzających bipolarnymi  falami radiowymi oraz  chromoterapii LED. Zastosowanie nowoczesnej  technologii pozwoliło wykorzystać intensywną energię fal radiowych w połączeniu z miniaturyzacją.  Dzięki temu zabiegi są skuteczne, a  aparat zajmuje niewiele miejsca. Zabiegi zapewniają: stymulację wytwarzania kolagenu i elastyny spłycanie zmarszczek intensywną regenerację redukcję zwiotczeń na twarzy
Abacosun
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Proslim RF to jeden z najskuteczniejszych aparatów do zabiegów falami radiowymi monopolarnymi. Zaawansowana technologia aparatu pozwala wykonać skuteczne zabiegi na twarz i ciało.
49200,00 zł
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Platforma zabiegowa, która łączy sprawdzone metody modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i odmładzania twarzy.

Na czym polega zabieg falami radiowymi RF? Urządzenia kosmetyczne przeznaczone do tego typu zabiegów emitują fale radiowe wytwarzane przez prąd o wysokiej częstotliwości - energia elektryczna zamieniana jest na energię elektromagnetyczną, która następnie dociera do tkanek, wytwarza w nich ciepło i wprowadza je w drgania. Następstwem tego procesu jest podgrzanie białkowych włókien kolagenowych, przez co dochodzi do uporządkowania się ich struktur i tworzenia nowych włókien.

PROFESJONALNY SPRZĘT KOSMETYCZNY WYKORZYSTUJĄCY FALE RADIOWE

Urządzenia wykorzystujące fale radiowe cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród pań, jak i panów. Nie można jednak zapomnieć, że zabiegi wyszczuplające i ujędrniające na ciało to równie obowiązkowy punkt w ofercie nowoczesnego salonu kosmetycznego - aby były skuteczne muszą być wykonywane przez wykwalifikowany personel posługujący się profesjonalnym sprzętem. W ofercie naszego sklepu abacosun.pl znajdziesz zatem fotele kosmetyczne oraz szeroki wybór urządzeń generujących fale radiowe, pochodzących od znanych, światowych producentów - każde z nich zapewnia spektakularne efekty oraz bezpieczeństwo dla użytkowników. Asortyment obejmuje m.in.: innowacyjne aparaty PROSLIM® RF wykorzystujące technologię fal radiowych do zabiegów monopolarnych na twarz i ciało, zaawansowane urządzenia Este Dual umożliwiające wykonywanie frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej oraz wysokospecjalistyczne aparaty SHAPETONIC RFSYSTEM. Urządzenia te równolegle emitują fale radiowe oraz biostymulujące prądy o różnych częstotliwościach. Na szczególną uwagę zasługuje także aparat BioElectroPeeling, który stosowany jest do odmładzania i eksfoliacji falami radiowymi. Ogromną popularnością cieszą się też urządzenia kosmetyczne do twarzy oraz sprzęt do wyszczuplania, modelowania sylwetki i redukcji cellulitu, taki jak  Megashape,  który skutecznie rozbija tkankę tłuszczową, rozmasowuje złogi cellulitu oraz wygładza skórę.

ODMŁADZANIE FALAMI RADIOWYMI - INNOWACYJNE METODY ,,WALKI Z UPŁYWAJĄCYM CZASEM”

Zabiegi na twarz wykonywane przy użyciu urządzeń do fal radiowych RF to hit ostatnich kilku lat, więc może warto wzbogacić ofertę swojego salonu kosmetycznego o dodatkowe, skuteczne metody walki z upływającym czasem? W naszym bogatym asortymencie znajdziesz nie tylko wiele urządzeń do fal radiowych, dzięki którym zaskoczysz konkurencję i zdobędziesz nowe grono zadowolonych klientek. Oferta poza sprzętem stacjonarnym obejmuje również urządzenia mobilne, przydatne podczas pracy w różnych lokalizacjach. Na abacosun.pl znajdziesz m.in.: nieinwazyjne i całkowicie bezpieczne nożyczki liftingujące, umożliwiające spłycenie zmarszczek i natychmiastowe napięcie skóry, innowacyjne aparaty BIO ELECTRO PEELING przeznaczone do eksfoliacji falami radiowymi, specjalistyczne Żelazka® przeciwzmarszczkowe, wykorzystujące lifting termiczny, lipodremologię i stymulację TENS oraz mobilne aparaty do zabiegów odmładzających bipolarnymi falami radiowymi i chromoterapii LED. Zabiegi wykonywane każdym z tych urządzeń stymulują wytwarzanie kolagenu i elastyny, który ma wpływ na poprawę stanu skóry i jej ujędrnienie. Wart uwagi jest również sprzęt, z pomocą którego da się przeprowadzić peeling wodorowy
 

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas