Abacosun logo
0
>
>
>
Cena
Marka kosmetyków

Mezoterapia

sortuj
Domyślnie
  • Domyślnie
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco

Zabiegi odmładzające, odchudzające i antycellulitowe można znaleźć w ofercie każdego salonu kosmetycznego oraz kliniki medycyny estetycznej. Cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród Pań, jak i Panów. To dlatego warto zdecydować się na zakup odpowiednich urządzeń, które będą zapewniały wysoką skuteczność i komfort zabiegów. W asortymencie Abacosun znajdziesz urządzenia do mezoterapii ciała oraz twarzy. Oferujemy sprzęt przeznaczony do mezoterapii igłowej i mikroigłowej.

Abacosun
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Zaawansowany, automatyczny aparat do mezoterapii mikroigłowej i terapii światłem LED. Higieniczny, w atrakcyjnej cenie i dający jeszcze lepsze rezultaty. W trakcie zabiegu automatycznie możesz zmienić parametry nakłuć, co ułatwia pracę. W aparacie zastosowane niebieskie światło, które działa antybakteryjnie.
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Stworzony w technologii JVR™ - Jet Volumetric Remodeling Technology Połączenie energii kinetycznej i substancji naprawczej. EnerJet™ to przełomowa, opatentowana metoda do redukcji zmarszczek, bezoperacyjnego liftingu, remodelowania blizn i skóry. Zabiegi gwarantują bezpieczeństwo, są przeznaczone dla wszystkich typów skóry i mogą być wykonywane przez cały rok. Badania kliniczne potwierdzają natychmiastowe i długotrwałe efekty.
Abacosun
15500,00 zł
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Automatyczny aparat do mezoterapii igłowo-próżniowej. Metoda pozwala na precyzyjne dostarczanie preparatów na zadaną głębokość. Niezastąpiony w zabiegach wymagających najwyższej dokładności, w szczególności w przypadku skóry wokół oczu. Meso optymalizuje ostrzyki i zapobiega utracie materiału. Jest przeznaczony do wypełniaczy, osocza bogatopłytkowego, lipolizy iniekcyjnej i mezoterapii.

Działanie zabiegu polega na dostarczeniu do skóry właściwej odpowiednich substancji regenerujących, leczniczych albo odżywczych. To dobra propozycja dla każdego, kto chce poprawić kondycję swojej skóry i spowolnić procesy starzenia.

Oferujemy urządzenia kosmetyczne do mezoterapii mikroigłowej, które wyróżnia kompaktowa, nowoczesna budowa i wysoka skuteczność. W naszej ofercie znajdziesz aparat Dr Dermic oraz AMTS-H, które będą odpowiednie do wykonywania zabiegów odmładzających. Urządzenia te zostały zaopatrzone w automatyczny, elektroniczny system mikronakłuć, który umożliwia zmianę ustawień w trakcie wykonywania zabiegu. Nakłucia wykonywane są bardzo płynnie i gładko, pozwalają otworzyć od 220 do 935 mikrokanałów. Dzięki temu można w precyzyjny sposób zaaplikować odpowiednie preparaty kosmetyczne w głąb skóry, co zapewnia wysoką skuteczność zabiegu. Mezoterapia mikroigłowa zwiększa elastyczność skóry, wywołuje aktywną stymulację syntezy kolagenu i elastyny, dzięki niej preparaty działają skuteczniej. Takie zabiegi są bezpieczne i jednocześnie dają bardzo dobre rezultaty. Mezoterapia mikroigłowa jest niezwykle popularna, ma za zadanie odżywić i zrewitalizować skórę. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, skóra odzyskuje jędrność i sprężystość, jest wygładzona, a zmarszczki zostają spłycone.

Aparaty do mezoterapii bezigłowej

Mezoterapia bezigłowa to alternatywa dla mezoterapii igłowej. W tym wypadku wykorzystywany jest prąd elektryczny o wysokiej częstotliwości, który otwiera kanały hydrofilowe błon komórkowych. To umożliwia aplikację preparatów regenerujących lub leczniczych bez konieczności nakłuwania skóry. Zabieg odbywa się bez naruszania naskórka. Jeżeli chcesz wykonywać mezoterapię bezigłową w swoim salonie kosmetycznym, proponujemy zaopatrzyć gabinet w kombajn kosmetyczny. To urządzenie wielofunkcyjne, które można wykorzystać do przeprowadzania zabiegów zarówno na twarz, jak i ciało. Oferujemy aparaty innowacyjne, wykonane z dbałością o detale, które powstały z wykorzystaniem nowoczesnej technologii. Kombajn multifunkcyjny do twarzy IQ-lift zapewnia regenerację skóry oraz skuteczny lifting bez ingerencji chirurga.

Bezpieczeństwo i funkcjonalność

W naszej ofercie znajdziesz funkcjonalne urządzenia do mezoterapii ciała. Zapewniamy bezpieczeństwo i funkcjonalność zabiegów wykonywanych za pomocą aparatów dostępnych w naszym asortymencie. Chcesz wyprzedzić konkurencję i poszerzyć ofertę swojego gabinetu? Mezoterapia ciała to zabieg, który cieszy się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem, tak więc z pewnością, warto zainwestować w taki sprzęt. Oferujemy kompleksowe wsparcie posprzedażowe - transport, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Udzielamy konsultacji telefonicznych w zakresie wykonywania zabiegów oraz w kwestiach technicznych. Zachęcamy do kontaktu!

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas