Abacosun logo
0
>
>
Cena
Marka kosmetyków

Wosk i akcesoria do depilacji

sortuj
Domyślnie
  • Domyślnie
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
Depilacja woskiem to jedna ze skutecznych metod pozbycia się owłosienia z takich miejsc jak bikini, pachy czy nogi, dzięki której skóra pozostaje idealnie gładka od 2 do nawet 5 tygodni. Dlatego też bardzo wiele osób sięga właśnie po akcesoria do depilacji woskiem, które pomagają usunąć zbędne owłosienie. W tym celu niezbędne są także wszelkiego rodzaju preparaty do depilacji woskiem, które można znaleźć w naszym sklepie. Dodatkową zaletą przemawiającą za depilacją woskiem jest fakt, że po jej wykonaniu włoski odrastają znacznie wolniej oraz są o wiele słabsze od tych, które zostały ogolone. Ponadto, ta metoda depilacji redukuje ryzyko wystąpienia podrażnień i zaczerwienień jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnej metody usuwania owłosienia za pomocą maszynki jednorazowej lub depilatora. W tej kategorii naszego sklepu oferujemy różnorodne preparaty do depilacji woskiem, które pozwolą wyposażyć zarówno gabinety kosmetyczne, jak i dadzą możliwość wykonania zabiegu samodzielnie w zaciszu domowym.
Rica
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Podgrzewacz do puszek 400ml oraz 800ml i wosków twardych. utrzymuje stałą, zaprogramowaną temperaturę wosku łatwy w obsłudze i niezawodny
Rica
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Wysokiej jakości rolka  do wosków miękkich. Materiał charakteryzują się wysoką wytrzymałością i doskonale przylega do wosku.100 metrów

Wybierz odpowiednie akcesoria do depilacji woskiem!

Chcąc samodzielnie wykonać depilację woskiem w domu, niezbędne będą specjalistyczne akcesoria, które znacznie ułatwią cały proces, a także sprawią, że przebiegnie on znacznie szybciej. Jednym z nich jest na przykład oferowany w naszym sklepie podgrzewacz do puszek z woskiem objętości 400 oraz 800 mililitrów. Umożliwia także rozpuszczenie wosku twardego, w celu uzyskania pożądanej konsystencji. Dzięki niemu możesz zapomnieć o podgrzewaniu wosku w kąpieli wodnej. Pozwoli on także zachować odpowiednią konsystencję preparatu w trakcie całego zabiegu. Wszystko za sprawą tego, że umożliwia on utrzymanie zadanej temperatury przez wybrany czas.

Akcesoria do depilacji woskiem, które także mogą okazać się niezwykle pomocne, to specjalistyczne rolki do woskowania. Znajdują one zastosowanie w przypadku wosków miękkich, zapewniając odpowiednie przyleganie preparatu do jego powierzchni, a także wygodne depilowanie wybranych obszarów z zachowaniem pełnej higieny i bezpieczeństwa.

Jakie preparaty do depilacji woskiem wybrać?

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne preparaty do depilacji woskiem, dedykowane do różnego zastosowania. Oferujemy zarówno wosk miękki tytanowy o oczyszczających właściwościach, który sprawdzi się w przypadku każdego rodzaju skóry, jak i wosk azulenowy, który jest niezwykle elastyczny i plastyczny, dzięki czemu pozwala na jego rozprowadzenie w nawet najbardziej trudnodostępnych miejscach. W naszej ofercie dostępny jest także czarny wosk wzbogacony o oczyszczający węgiel, który niweluje ewentualne podrażnienia, które mogłyby powstać w trakcie depilacji, a także wosk brazylijski o ultradelikatnej formule, który doskonale przylega do skóry oraz wosk kokosowy, dedykowany w szczególności do suchej skóry.

Wszystkie preparaty do depilacji woskiem z naszej oferty to produkty, które zostały wykonane z ekologicznych składników i dodatkowo wzbogacone o łagodzące i nawilżające wyciągi z roślin. Dzięki temu ich stosowanie jest w pełni bezpieczne i pozwala nie tylko zadbać o gładką skórę bez owłosienia, ale także pielęgnuje ją w trakcie wykonywanego zabiegu.

Jak wykonać depilację woskiem w domu?

Akcesoria i preparaty do depilacji woskiem pozwalają na samodzielne wykonanie zabiegów usuwania niechcianego owłosienia w zaciszu czterech ścian. Jednak wykonując je, należy zawsze pamiętać o tym, aby ściśle przestrzegać zaleceń podanych na etykiecie preparatów do depilacji woskiem, które jasno określają temperaturę, do jakiej należy podgrzać wosk. Kiedy preparaty do depilacji woskiem uzyskają już płynną konsystencję, należy nałożyć je na wybrany obszar skóry i poczekać aż zastygnie. Po zaschnięciu wosku należy go oderwać płynnym ruchem w kierunku przeciwnym do wzrostu włosów.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas